Hlavní obsah stránky

Big Green Egg

Oblíbený zahradní gril Big Green Egg je nadčasový keramický gril se znamenitými výhřevnými vlastnostmi a širokou škálou využití. Tento zahradní gril je možné využívat jako klasický gril, udírnu či horkovzdušnou troubu.

Vybrat variantu (8)

Big Green Egg Large

8 variant pro
Big Green Egg

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBig Green Egg

Popis

Oblíbený zahradní gril Big Green Egg je nadčasový keramický gril se znamenitými výhřevnými vlastnostmi a širokou škálou využití. Tento zahradní gril je možné využívat jako klasický gril, udírnu či horkovzdušnou troubu.

Klíčové vlastnosti
  • víko s teploměrem
  • multifunkční gril
  • keramický prstenec
  • speciální materiál

Zahradní gril Big Green Egg Large

Big Green Egg je vyrobený z keramického materiálu té nejvyšší kvality, který je vyvinutý pro společnost NASA. Tato speciální keramika má skvělé izolační vlastnosti a je odolná vůči extrémně vysokým teplotám a teplotním změnám. Gril můžete roztápět kdykoli a kdekoli bez sebemenší ztráty kvality. Díky izolačním vlastnostem keramiky je vnější povrch Big Green Egg při práci bezpečný a nerozpálí se jako například kovový gril. Gril odolává každému počasí díky zelené glazuře, která si zachovává svůj vzhled.

Big Green Egg Large
Vaření nebylo nikdy jednodušší

Large, nejpopulárnější verze grilu Big Green Egg, dokáže najednou pohostit až 8 osob. V tomto grilu připravíte vše od předkrmů, přes hlavní jídla až po zákusky. Tento model grilu můžete zabudovat přímo do své venkovní kuchyně, nebo ho můžete mít jednoduše v pojízdném stojanu.

Výběr z mnoha velikostí

Gril Big Green Egg oceníte nejen pro svou širokou škálu využití, ale také díky možnosti vybrat si tu správnou velikost ať už chystáte menší rodinou oslavu nebo velkou zahradní párty. Pro menší počet osob jsou vhodné velikosti MiniMax, MiniMax s mobilním nosičem, Small či Medium a v případě velkých skupin oceníte velikost 2XLarge.

Součást balení
  • teploměr ve víku
  • keramická vnitřní vložka a topeniště
  • gril Big Green Egg s kovovou obručí a madlem
  • litinový komínek pro regulaci tahu vzduchu
  • ocelový grilovací rošt
  • litinový palivový rošt

Parametry

Konstrukce grilugril s příklopem
Materiál grilukeramika
Šířka grilovacího prostoru46 cm
Druh palivatuhá paliva
Délka grilovacího prostoru46 cm
Hmotnost73 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní grily Big Green Egg