Hlavní obsah stránky

Bayer Advantix Spot-on pro psy 10 - 25 kg

  • Bayer Advantix Spot-on pro psy 10 - 25 kg
Bayer Advantix Spot-on pro psy 10 - 25 kg

Pětinásobná ochrana proti klíšťatům, blechám, komárům, bodavým mouchám a všenkám. Jedna aplikace Advantix pro psy spot-on chrání až 4 týdny dle druhu parazita.

Vybrat variantu (2)

Bayer Advantix Spot-on pro psy 10 - 25 kg 1 x 2,5 ml

2 varianty pro
Bayer Advantix Spot-on pro psy 10 - 25 kg

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBayer

Popis

Pětinásobná ochrana proti klíšťatům, blechám, komárům, bodavým mouchám a všenkám. Jedna aplikace Advantix pro psy spot-on chrání až 4 týdny dle druhu parazita. Přípravek má repelentní a akaricidní účinek proti vybraným druhům – odpudí a zahubí parazita dříve, než se stačí zakousnout a přenést nebezpečné nemoci. Účinně chrání před širokou škálou vnějších parazitů (klíšťata, blechy, komáři, bodavé mouchy, všenky). Je voděodolný – účinkuje i po namočení zvířete. Je vhodný pro štěňata od 7 týdnů věku a váhy alespoň 1,5 kg, i pro březí a laktující feny.

Parametry

Typ antiparazitikapipeta
Přírodníne
Objem2,5 ml

Články k tématu

Domácnost a zahrada7 tipů, jak vašemu psovi zpříjemnit léto

Léto je v plném proudu a horké dny mohou být náročné, pro nás i naše domácí mazlíčky. Psi v parných letních dnech mohou doslova trpět. Velmi vysoké teploty s sebou navíc přinášejí řadu zdravotních…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Antiparazitika pro psy Bayer