Hlavní obsah stránky

Avatar: Frontiers of Pandora PS5

Hra pro PlayStation 5 Avatar: Frontiers of Pandora PS5

Avatar: Frontiers of Pandora je akční adventura z pohledu první osoby vyvinutá Massive Entertainment - studiem Ubisoft ve spolupráci s Lightstorm Entertainment a Disney. Hrajte jako Na’vi a vydejte se na cestu přes západní hranici, dosud nevídanou součást Pandory.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuUbisoft

Popis

Avatar: Frontiers of Pandora je akční adventura z pohledu první osoby vyvinutá Massive Entertainment - studiem Ubisoft ve spolupráci s Lightstorm Entertainment a Disney. Hrajte jako Na’vi a vydejte se na cestu přes západní hranici, dosud nevídanou součást Pandory. Prozkoumejte živý a reaktivní svět obývaný jedinečnými tvory a novými postavami a zatlačte zpět impozantní síly RDA, které jej ohrožují.

Vychutnejte si hru na maximum díky konzoli Playstation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň. Zábava může začít.

Parametry

Žánrakční
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od18 let
Hodnocení PEGI18

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro PlayStation 5 Ubisoft

Všechny hry pro PlayStation 5 Ubisoft