Hlavní obsah stránky

Arcam HDA AVR20

  • AV přijímač Arcam HDA AVR20
AV přijímač Arcam HDA AVR20

AV receiver Arcam HDA AVR20 je vysoce výkonný audio/vizuální přijímač, který poskytuje ohromující realismus pro dokonalý zážitek z domácího kina. AVR20 lze v každém případě označit za audiofilský produkt, který nabízí vynikající kvalitu zvuku přesahující konkurenční přijímače jiných značek.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuArcam

Popis

AV receiver Arcam HDA AVR20 je vysoce výkonný audio/vizuální přijímač, který poskytuje ohromující realismus pro dokonalý zážitek z domácího kina. AVR20 lze v každém případě označit za audiofilský produkt, který nabízí vynikající kvalitu zvuku přesahující konkurenční přijímače jiných značek. Platí to jak pro dvoukanálový, tak pro vícekanálový zvuk. Prostorový zvuk s vysokým rozlišením nebo dvoukanálová hudba jsou prezentovány s dokonalým realismem, který oživí vše od akčních filmových trháků po vaše oblíbené koncerty.

Parametry

Počet HDMI vstupů7
FM tunerano
Optický vstupano
Produktové číslorhavr20

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

AV přijímače Arcam