Hlavní obsah stránky

Apple iPhone 13 mini

Seznamte se s Apple iPhonem 13 mini, telefonem v malém balení, avšak s potěšujícím výkonem a mimořádnou kamerou. Nabídne pokročilou 12Mpx dvojitou fotosoustavu, která umožní kvalitní snímky.

Vybrat variantu (18)

Apple iPhone 13 mini 256 GB černý

18 variant pro
Apple iPhone 13 mini

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Mobilní telefon Apple iPhone 13 mini

131,5 mm x 64,2 mm x 7,65 mm
výška x šířka x tloušťka

 • 2406 mAh
 • 12 MPx
 • 5,4"
 • iOS
 • bezdrátové nabíjení
 • voděodolný
 • NFC čip
 • dual SIM (nano SIM, eSIM)

Seznamte se s Apple iPhonem 13 mini, telefonem v malém balení, avšak s potěšujícím výkonem a mimořádnou kamerou. Nabídne pokročilou 12Mpx dvojitou fotosoustavu, která umožní kvalitní snímky.

Klíčové vlastnosti
 • 5,4" Super Retina XDR

 • 12Mpx fotosoustava

 • čip Apple A15 Bionic

 • podpora mobilních sítí 5G

 • voděodolný dle IP68

 • bezdrátové nabíjení

Chytrý telefon Apple iPhone 13 mini

U tohoto modelu se můžete těšit na šestijádrový čip Apple A15 Bionic či parádní displej, který má o 20 % zmenšený výřez pro Face ID. Poskytuje rozšířenou podporu nočního režimu nebo filmařský režim s automatickým přidáním efektu. Samozřejmostí je také podpora mobilní sítě 5G. Další výhodou je stupeň IP68, tudíž je váš telefon chráněn proti prachu, nebo proti potopení do vody.

Apple iPhone 13 mini barevné varianty
Super Retina XDR displej

iPhone 13 mini je opatřený 5,4" Super Retina XDR displejem, který nabízí jemné rozlišení 2 340 x 1 080 bodů s jemností 476 pixelů na palec. Mezi jeho přednosti se řadí podpora HDR 10 a Dolby Vison, maximální jas 800 nitů či kontrastní poměr 2 000 000:1. Kompletní čelní stranu mobilního telefonu Apple iPhone 13 mini kryje sklo Ceramic Shield.

Apple iPhone 13 mini hvězdně bílá
Širokoúhlý fotoaparát

Fotoaparát u iPhonu 13 mini byl umístěn úhlopříčně, což umožňuje dostatek místa pro dvojitou fotosoustavu se snímačem širokoúhlého fotoaparátu. Teď už se všichni vejdou do záběru, takže nikdo nemusí odstoupit dozadu. Snímač s 1,7 µm pixely zajistí méně šumu a rychlejší závěrku, která je důležitá pro kvalitní snímky, především za různých světelných podmínek. Širokoúhlý fotoaparát si také poradí v situacích se slabým osvětlením. Optická stabilizace obrazu s posunem snímače udržuje záběry stabilní, i když se pohnete.

Apple iPhone 13 mini filmařský režim
Filmařský režim

S filmařským režimem se ve vašem záběru objeví to nejpodstatnější. Jakmile začnete natáčet, iPhone zaostří na snímaný subjekt a kolem něj vytvoří efekt hloubky ostrosti. V případě, že se má pozornost obrátit na jiný subjekt, který se objeví na scéně, iPhone to pozná a automaticky na něj přeostří. Teď budete snadno natáčet profesionální videa, stejně jako skutečný kameraman. Pokud je potřeba přeostřit nebo upravit rozostření, i když už je záběr hotový, na iPhonu to vyřešíte pár gesty.

Apple iPhone 13 mini fotografie
Ideální fotografie

S iPhonem 13 mini pořídíte skvělé fotky za každé situace. Ve výsledku získáte jasné, ostré fotky se sytými barvami. Smart HDR 4 rozpozná až čtyři lidi v záběru a vyladí kontrast, světlo i pleťové tóny tak, aby to každému na fotce slušelo. Fotografické styly dodají vašim fotografiím originální charakter. Na rozdíl od filtrů upraví jednotlivé partie snímku zvlášť a zachovají přirozenost pleťových odstínů. Telefon umí automaticky vytvořit krátké filmy z nejhezčích okamžiků ve vaší knihovně fotek. Můžete upravit nejen jejich styl, ale dokonce přidat třeba soundtrack ze své hudební knihovny.

Apple iPhone 13 mini magsafe
Bezdrátové nabíjení s MagSafe

I u iPhonu 13 mini zůstává podpora oblíbeného MagSafe příslušenství. Zadní část telefonu iPhone 13 mini je magnetická. Pomocí nabíječky MagSafe lze například využívat bezdrátové nabíjení s rychlostí až 15 W. Přicvakněte magnetický kryt, peněženku nebo obojí. Nabíjejte rychleji i bez drátů.

Rychlý čip A15 Bionic

Apple iPhone 13 mini obsahuje rychlý čip A15 Bionic. Jedná se o čip vyráběný 5nm technologií složený ze 2 výkonných a 4 efektivních výpočetních jader. Zvládá funkce jako filmařský režim, fotografické styly a živý text. Jeho Secure Enclave chrání vaše osobní údaje, například data Face ID a kontakty. Je úspornější, tím pádem prodlužuje výdrž baterie.

Apple iPhone 13 mini mobilní telefon
Obsah balení
 • mobilní telefon Apple iPhone 13 mini
 • kabel USB-C/Lightning

Články k tématu

Srovnání produktůJak vybrat iPhone: Průvodce současnou nabídkou Applu

Tápete nad tím, který iPhone vybrat ze současné nabídky Applu? Není divu. Modelů, které lze v současnosti od kalifornského giganta zakoupit je totiž víc než dost a každý dokáže zaujmout jinými…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mobilní telefony Apple

Všechny mobilní telefony Apple