Hlavní obsah stránky

Apple iPhone 11 Pro Max

Apple iPhone 11 Pro Max je výkonný, výjimečně elegantní a stále jednoduchý. Je vhodný pro náročné uživatele, které ohromí snímky z trojitého fotoaparátu a prodloužená výdrž baterie.

Vybrat variantu (11)

Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB půlnočně zelený

11 variant pro
Apple iPhone 11 Pro Max

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Mobilní telefon Apple iPhone 11 Pro Max

158 mm x 77,8 mm x 8,1 mm
výška x šířka x tloušťka

 • 3969 mAh
 • 12 MPx
 • 6,5"
 • iOS
 • bezdrátové nabíjení
 • voděodolný
 • NFC čip
 • dual SIM (nano SIM, eSIM)

Apple iPhone 11 Pro Max je výkonný, výjimečně elegantní a stále jednoduchý. Je vhodný pro náročné uživatele, které ohromí snímky z trojitého fotoaparátu a prodloužená výdrž baterie. Zaujme každého, kdo hledá nekompromisní řešení v kompaktní konstrukci.

Klíčové vlastnosti
 • výkonný čip A13 Bionic

 • trojitá foto soustava

 • 6,5" Super Retina XDR displej

 • operační systém iOS 13

 • certifikace IP68

Výkonný iPhone 11 Pro Max

Tenhle následovník iPhonu XS a iPhonu XS Max si díky své výkonnosti vysloužil jako první pojmenování Pro. Apple iPhone 11 Pro Max je poháněn 6jádrovým čipem A13 Bionic s Neural Engine nejnovější generace a vyšším výkonem strojového učení. Díky podpoře Nano SIM a eSIM můžete jednoduše skloubit osobní i pracovní život do jednoho telefonu. Veškeré funkce telefonu jsou navrženy tak, aby chránily vaše osobní informace.

iPhone 11 Pro Max
Trojitá foto soustava

Revoluční trojitá foto soustava nabízí spoustu nových možností se špičkovou technologií a bez zbytečných složitostí. Soustava fotoaparátů zachycuje až čtyřikrát větší scénu, a dokonce si poradí i se slabým světlem. S tímto fotoaparátem můžete posunout vaši kreativitu a stát se téměř profesionálem. Fotoaparáty dokážou spolupracovat a s podporou umělé inteligence procesoru A13 Bionic vytvoří vždy perfektní záběr.

iPhone 11 Pro Max
Funkce pro dokonalý snímek

Trojitý fotoaparát exceluje v portrétních snímcích, a to i díky novým režimům, jejichž zásluhou nově přesně vyfotíte třeba i vaše čtyřnohé přátele. Fotoaparát poskytuje až 6 efektů portrétního nasvícení, z nichž je zajímavý High-Key světlo, které z vámi pořízených fotografií umí vytvořit monochromatické snímky jako ze studia. Nová generace Smart HDR zvýrazňuje jasné i tmavé detaily na snímcích a tím vyniknou světlá i tmavá místa a vaše pleť, aniž by došlo k degradaci barev ve zbytku snímku. iPhone 11 Pro Max automaticky dolaďuje nejen detaily subjektu, ale i pozadí.

iPhone 11 Pro Max
TrueDepth selfie kamera

Zažijte ještě větší zábavu s vylepšenou TrueDepth 12Mpx selfie kamerou. Ta vám umožní natočit zpomalená selfie v rozlišení Full HD při 120 fps. Kamera umí zachytit ty nejlepší selfie z iPhonu a nabízí podobné funkce pro portréty jako hlavní fotoaparáty. O skvělou zábavu se vám postarají také další funkce, jako jsou Animoji a Memoji. Při focení teď navíc fotoaparát automaticky odzoomuje, a tak se vejde do záběru více lidí a skupinové selfie už nebude nikdy problém.

iPhone 11 Pro Max
Natáčejte se 4K videem

Natočte věrná videa s jemnými detaily a plynulým pohybem. iPhone 11 Pro Max zachycuje 4K video s rozšířeným dynamickým rozsahem při 60 snímcích za sekundu. Pro perfektní video nechybí optická stabilizace obrazu, optický a digitální zoom a zvukový zoom. Jistě potěší obsah šikovných nástrojů pro editaci videí. Pohrajte si s videem a využijte možnosti otáčení, ořezu, automatických vylepšení a použití nejrůznějších kreativních filtrů.

6,5" Super Retina XDR displej

Super Retina XDR displej je špičkový ve všech ohledech, má totiž dvě vyspělé hodnoty jasu a umí rozpoznat, kdy je použít. Pokud sledujete obsah s extrémním dynamickým rozsahem, dokáže vyprodukovat jas až 1 200 nitů. Ať už fotíte, nebo cokoliv vyřizujete na jasném denním slunci nebo ve večerním přítmí, vždy se přizpůsobí pro nejlepší zážitky ze sledování. Díky technologii Haptic Touch máte rychlý přístup k některým funkcím. Displej také nezapomíná na únavu zraku s funkcemi Night Shift a tmavým režimem nového systému iOS. Na 6,5" úhlopříčce modelu Pro Max se může displej pochlubit rozlišením 2688 × 1242 bodů s hustotou 458 bodů na palec.

iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro Max
Nová úroveň výkonu

Při vývoji čipu A13 Bionic byl kladen maximální důraz na výkon strojového učení a umělá inteligence je doménou tohoto telefonu. Zároveň narostl celkový výkon CPU a GPU při snížení energetické náročnosti, a tak iPhone 11 Pro Max výborně zvládá a zpracovává náročné hry a aplikace s rozšířenou realitou. Zvýšení celkového výkonu se také pozitivně projevilo na prodloužení výdrže baterie proti předešlé generaci. Je také možné rychlé nabití až na 50 % zhruba za 30 minut.

iPhone 11 Pro Max
Skutečně odolný

iPhone je odolný dle IP68 a jeho výdrž dosahuje až 30 minut v hloubce do 4 metrů. Navíc je odolný vůči polití kávou, čajem a dalšími tekutinami. Zásluhou precizního utěsnění se telefon může chlubit také odolnosti proti prachu. Vpředu a vzadu je vybavený nejpevnějším tvrzeným sklem.

Celkový vzhled

Použité materiály a dokonale promyšlené detaily do sebe perfektně zapadají. Sklo je precizně vyfrézované z jediné skleněné tabulky a v kombinaci s nerezovým rámem vypadá tento model naprosto luxusně a bude vždy budit pozornost okolí. Oleofobní úprava pomůže ochránit telefon proti šmouhám a otiskům.

iPhone 11 Pro Max
Nový telefon

Přejděte na vyšší výkon s novým iPhonem. O generaci napřed. I tak by se dal vystihnout výkonný iPhone 12 Pro Max s 6,7palcový displejem a profesionální fotosoustavou uzpůsobenou pro focení při slabém světle. S připojením k 5G síti, videi v filmové kvalitě a 7členným širokoúhlým objektivem se s iPhone 12 Pro Max určitě neztratíte.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mobilní telefony Apple

Všechny mobilní telefony Apple