Hlavní obsah stránky

Apple iPhone 11 Pro

Vysoce výkonný, výjimečně elegantní a stále jednoduchý, to je iPhone Pro. Ohromí vás snímky z nového trojitého fotoaparátu a potěší prodlouženou výdrží baterie.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Mobilní telefon Apple iPhone 11 Pro

144 mm x 71,4 mm x 8,1 mm
výška x šířka x tloušťka

 • 3190 mAh
 • 12 MPx
 • 5,8"
 • iOS
 • bezdrátové nabíjení
 • voděodolný
 • NFC čip
 • dual SIM (nano SIM, eSIM)

Vysoce výkonný, výjimečně elegantní a stále jednoduchý, to je iPhone Pro. Ohromí vás snímky z nového trojitého fotoaparátu a potěší prodlouženou výdrží baterie.

Klíčové vlastnosti
 • 5,8" Super Retina XDR displej
 • trojitý ultraširokoúhlý fotoaparát
 • 4K videa
 • úplné krytí proti vodě IP68
 • bezdrátové nabíjení

Chytrý telefon Apple iPhone 11 Pro

Trojitá fotosoustava iPhone 11 Pro s sebou přináší fotky v profesionální kvalitě. A k tomu výkonný čip, který naplno využívá strojové učení a posouvá možnosti smartphonu zase o něco dále. V neposlední řadě také vyšší výdrž baterie. Konečně takový iPhone, který si zaslouží pojmenování Pro.

Apple iPhone 11 Pro fotoaparát
Profesionální fotoaparát v iPhonu

Tohle je první trojitá fotosoustava, která spojuje špičkovou technologii s legendární jednoduchostí Apple iPhonu. Zachycuje až čtyřikrát větší scénu. I při hodně slabém světle dělá krásné fotky. Natáčí kvalitní videa a má na jeho úpravy stejně dobré nástroje jako na fotky.

Apple iPhone 11 Pro fotoaparát
TrueDepth selfie kamera

12Mpx TrueDepth kamerou natočíte vtipná zpomalená selfie videa při 120 fps nebo 4K videa při 60 fps. Při focení teď fotoaparát automaticky odzoomuje, aby se vám do záběru vešla celá parta. No jasně, i selfíčka můžou být profi.

Apple iPhone 11 Pro displej
Natáčejte videa jako profesionál

Apple iPhone 11 Pro natáčí nádherně věrná videa s jemnými detaily a plynulým pohybem. Díky ohromnému výpočetnímu výkonu zachycuje 4K video s rozšířeným dynamickým rozsahem a kinematografickou stabilizací videa – při 60 snímcích za sekundu. A protože snímá čtyřikrát větší záběry a má nové šikovné nástroje na editaci, máte na něm i větší tvůrčí kontrolu.

Apple iPhone 11 Pro displej
Krásný displej Apple

Super Retina XDR displej má ne jednu, ale dvě špičkové hodnoty jasu. A dobře ví, kdy kterou použít. Venku na slunci se rozzáří jasem až 800 nitů, aby člověk dobře viděl při focení nebo vyřizování záležitostí za pochodu. A při prohlížení obsahu s extrémním dynamickým rozsahem září jasem až 1200 nitů. Je to jako mít na telefonu Pro Display XDR.

Apple iPhone 11 Pro displej
Další úroveň výkonu

Celý čip A13 Bionic vyvinul Apple s důrazem na strojové učení. Proto iPhone dokáže věci udržet všechny aplikace v plynulém chodu. Rychlostí, výkonem a inteligencí má před všemi ostatními čipy náskok. A to vám dává poměrně obrovskou výhodu.

Šperk ve výkladní skříni Apple

Vše do sebe perfektně zapadá. Použité materiály a dokonale promyšlené detaily. Kombinace nerezového rámu a odolného skla vypadá prostě luxusně. Tenhle vybroušený kousek technologie bude vždy budit pozornost okolí.

Nový iPhone

Přejděte na vyšší výkon s novým telefonem. Apple iPhone 12 Pro je smartphone s bohatou výbavou, novým designem a až čtyřikrát větší odolností. Rychlý internet díky podpoře 5G sítí, výkonný čip A14 Bionic a soustava profesionálních fotoaparátů jsou teprve začátkem toho co nabízí.

Články k tématu

NovinkyApple iPhone 14: Souhrn spekulací a úniků

Jen stěží bychom letos v mobilním světě hledali očekávanější smartphone než Apple iPhone 14 (Pro). Přestože k jeho odhalení dojde až za řadu měsíců, už nyní zvládá bez problému plnit přední stránky…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mobilní telefony Apple

Všechny mobilní telefony Apple