Hlavní obsah stránky

Apple AirPods Pro 2022

Druhá generace bezdrátových sluchátek Apple AirPods Pro se pyšní prostorovým zvukem, který vás obklopí ze všech stran a aktivním potlačením okolního hluku, který oproti předchozímu modelu dvakrát lépe filtruje nechtěné zvuky. Na holičkách vás sluchátka nenechají až 6 hodin na jedno nabití, proto se lehce stanou vaším každodenním společníkem pro poslech hudby či podcastů při cestě do práce nebo školy, ale i při sportu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Druhá generace bezdrátových sluchátek Apple AirPods Pro se pyšní prostorovým zvukem, který vás obklopí ze všech stran a aktivním potlačením okolního hluku, který oproti předchozímu modelu dvakrát lépe filtruje nechtěné zvuky. Na holičkách vás sluchátka nenechají až 6 hodin na jedno nabití, proto se lehce stanou vaším každodenním společníkem pro poslech hudby či podcastů při cestě do práce nebo školy, ale i při sportu.

Klíčové vlastnosti
 • různé velikosti špuntů v balení
 • výdrž s pouzdrem až 30 hodin
 • adaptivní režim propustnosti
 • aplikace Najít
 • sluchátkový čip H2
 • odolnost proti prachu i vodě

True Wireless sluchátka Apple AirPods Pro 2022

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro svým designem odpovídají předešlé generaci, nabídnou však hned v balení 4 velikosti silikonových špuntů (od XS až po L), díky čemuž tak budou sedět více uživatelům. Na výšku má jedno sluchátko 30,9 mm a na šířku 21,8 mm. Hmotnost jednoho sluchátka činí cca 5,3 g. Sluchátka i nabíjecí pouzdro navíc disponují odolností proti potu a vodě podle specifikace IPX4.

sluchátka a pouzdro Apple AirPods Pro 2022
Vnitřní pohon a okolní hluk

Uvnitř sluchátek AirPods Pro se ukrývá čipset Apple H2, který se podílí na vytváření reálného zvuku a aktivního potlačování hluku. Adaptačními algoritmy čip zpracovává zvuk pohotověji a společně s budičem s pohyblivou membránou a zesilovačem s vysokým dynamickým rozsahem snižuje zkreslování zvuku a vytváří věrné tóny plné čistých výšek a bohaté basy. Oproti první generaci AirPods Pro navíc dochází k dvakrát účinnějšímu potlačování hluku, takže ať cestujete ve špičce nebo sedíte v naprostém tichu, nadbytečné okolní zvuky vás budou rušit minimálně. K tomu přispívá i Adaptivní režim propustnosti, který zeslabuje velmi hlasité zvuky z okolí.

špunty Apple AirPods Pro 2022
Věrný zvuk

O prostorový zvuk se postarají zabudované akcelerometry v AirPods Pro, které sledují pohyb hlavy při poslechu. Nechybí ani adaptivní ekvalizace, která upravuje frekvenci zvuku podle toho, jak doléhají náušníky sluchátek přímo v uších. Integrovaný mikrofon více míří dovnitř a využívá algoritmy čipu H2 pro vylepšení mluveného slova při hovorech.

připojení Apple AirPods Pro 2022
Ovládání a připojení

Dotykové ovládání všech funkcí se nachází na stopce bezdrátových sluchátek. Pro upravení hlasitosti je určen dotyk nahoru či dolů, pro spuštění či zastavení songu anebo přijmutí hovoru slouží jedno stisknutí. Dvě stisknutí přeskočí písníčku dopředu, trojité stisknutí posune zase zpět. Podržením lze přepnout mezi technologiemi aktivního potlačení či adaptivním režimem propustnosti. AirPods Pro se navíc jednoduše připojují pomocí technologie Bluetooth 5.3 k dalším zařízením od firmy Apple, jako je iPhone, Apple Watch nebo iPad. Vychytávkou je také možnost sdílení zvuku do dvou párů AirPods, kdy stačí přiblížit pecky k zařízení, které přehrává zvukový obsah.

chyt na poutko pouzdra Apple AirPods Pro 2022
MagSafe pouzdro

Nabíjecí pouzdro pro AirPods Pro má na výšku 45,2 mm, na šířku 60,6 mm a v pase disponuje 21,7 mm. Celková hmotnost dosahuje cca 50,8 g. Pouzdro je plně kompatibilní s MagSafe nabíječkou, s konektorem Lightning, nabíječkami s certifikací Qi a také nabíječkou Apple Watch. Uvnitř MagSafe nabíjecího pouzdra nalezneme čipset Aple U1, který podporuje funkci aplikace Najít, díky které pomocí naváděcích pokynů snadno naleznete zatoulané pouzdro. K minimalizování ztráty taky určitě poslouží poutko na zavěšení anebo zabudované reproduktory, které dokáží upozornit na vybitou baterii nebo dokončení párování.

Výdrž

Na jedno nabití zvládnou sluchátka hrát 6 hodin a spolu s nabíjecím pouzdrem je to až 30 hodin. 5 minut v pouzdře vám poskytne až 1 hodinu poslechu nebo hovoru.

Obsah balení
 • Apple AirPods Pro
 • MagSafe nabíjecí pouzdro s poutkem na zavěšení
 • silikonové špunty do uší (ve čtyřech velikostech: XS, S, M, L)
 • USB‑C kabel s konektorem Lightning
 • dokumentace

Parametry

Typ sluchátekdo uší
Sportovníne
Ovládání hlasitostiano
S mikrofonemano
Bezdrátováano
ANCano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluchátka Apple

Všechny sluchátka Apple