Sluchátka Recenze Apple AirPods 2019

Recenze Apple AirPods 2019

Již druhá generace bezdrátových sluchátek značky Apple s inteligentní technologií v nadčasovém designu. Díky nabíjecímu pouzdru budou mít sluchátka energii až na 24 hodin poslechu hudby nebo telefonování. Jednoduše si je nasaďte a rovnou si užívejte hodiny skvělé zábavy. Klíčové vlastnosti - výdrž s pouzdrem až 24 hodin - čip Apple H1 - filtrace okolního šumu - akcelerometr a optická čidla - ovládání hlasem Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019 Apple AirPods vynikají svým převratným pojetím.

Porovnat ceny od 2 850 Kč

1 017 hodnocení

Registrovaný uživatel14. října 2019

dcera je spokojená

předražené jako blázen

mám od ní klid

Registrovaný uživatel20. listopadu 2019

Velmi dobrý zvuk Praktičnost (není kabel -> není problém) Párují se okamžitě, jednoduchá manipulace Různé funkce na poklepání Vypadáte s nimi dobře (sociální status buržoazie zaručen) Můžete flexit (s čímž vám mileráda pomůže Siri)

Odfiltrování okolních zvuků takřka nulové Nemusí každému hned sedět v uších (já jsem si zvykal docela dlouho, teď už je to v pohodě) Pouzdro se poměrně rychle poškrábe (naštěstí ale existují pouzdra na pouzdro, sláva) Sluchátka včetně pouzdra se poměrně špiní a je na nich vidět každé smítko prachu. Každé. Cena

Ač mají své mouchy, do jejich koupě bych šel rozhodně znova; moc už si nedokážu představit poslouchat hudbu zase po staru s drátem - zvyká se na ně velmi rychle... <3

Registrovaný uživatel4. listopadu 2019

Skvely

Žádné. Možná cena

Registrovaný uživatel12. ledna 2020

Koupeno jako dárek pro dceru , používá denně , je nadmíru spokojena hlavně pro eliminaci okolních zvuků.

Registrovaný uživatel21. září 2019

S iphonem a iwatch je to rozumna funkcni kombinace. Mam dvoje dalsi sluchatka, chtel jsem usetrit. Nefunguji ale automaticky bez obcasneho nastaveni. Paruji se pomalu. Nespolehlive. Vyzvanejici hovor s nimi vzit nestacite, ale S airpody ano. Vyndate, nasadite, hovorite. Libi se mi, ze prodavaji vyzkousene odladene veci. Ale dost Draho.

Slabsi vydrz baterky. Oproti dratovym je to rozdil.

Ok

Registrovaný uživatel2. ledna 2020

Lze je využít jako hands-free

Registrovaný uživatel25. října 2019

super nainstalují se samy

nic jsem nenašel

jen +

Registrovaný uživatel25. září 2019

Vysoka vydrz baterie, skvely zvuk

Nic

Registrovaný uživatel20. dubna 2024

Dcera je po všech stránkách nadšená.

ondrejnemec2417. dubna 2024

Zvuk Výdrž baterie

Na android není vidět stav baterie a chybí některé funkce

eliskakaterinka11. března 2024

super zvuk

Vláďa16. ledna 2024

Cena

mouckovaal8. ledna 2024

čistý poslech

koupila bych si je znova

luccys30. listopadu 2023

Vzhledove super, je to darek, jeste nevyzkouseno

Nic

Registrovaný uživatel16. listopadu 2023

- Další příslušenství k již vlastněným zařízením Aple - Kompaktibilita, jednoducé intuitivní ovládání - denní využití

adamhadbavny12. října 2023

Chtěl jsem kvalitní produkt, jenž mě po nějaké době nezradí.

při sportování nesedí tak dobře v uších jako jiné produkty.

zabily jste sluchátka.

Žádné

Vše OK

Registrovaný uživatel27. července 2023

Žádné

Sluchátka nefungovala a vyřízení reklamace tragédie,ale s dobrým koncem. Peníze mi na konec vrátili.

Registrovaný uživatel29. května 2023

přijatelná cena, vysoká kvalita