Hlavní obsah stránky

Apple AirPods 2019 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019 jsou vybavena celou řadou chytrých funkcí, které vám zpříjemní poslech vaší oblíbené hudby nebo jakéhokoliv jiného audio obsahu. Jsou vybavena baterií s dlouho výdrží a bezdrátové pouzdro dovede jejich provoz ještě více prodloužit.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019 jsou vybavena celou řadou chytrých funkcí, které vám zpříjemní poslech vaší oblíbené hudby nebo jakéhokoliv jiného audio obsahu. Jsou vybavena baterií s dlouho výdrží a bezdrátové pouzdro dovede jejich provoz ještě více prodloužit.

Klíčové vlastnosti
  • Bluetooth
  • přijímání hovorů
  • maximální výdrž baterie 24 hodin
  • nabíjecí pouzdro
  • indikátor stavu nabití

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019

Poslouchejte vaše oblíbené skladby po celý den. AirPods 2019 zvládnou díky nabíjecímu pouzdru fungovat až 24 hodin na jedno nabití. Nabitá jsou za pár minut. Sluchátka se vám přizpůsobí – poznají, kdy posloucháte a díky detekci hlasu rozeznají, že vedete hovor, aby mohla aktivovat mikrofon. Jedná se o designový doplněk k Apple elektronice a dalším zařízením, která podporují propojení pomocí Bluetooth.

Apple AirPods 2019 sluchátka
Bezdrátový komfort

Sluchátka přesně zapadnou do vašeho ucha a vy si budete užívat komfort poslechu bez starostí s otravnými kabely. S jejich pomocí se dorozumíte v handsfree režimu i v rušném prostředí. Lidé na druhé straně vás přitom uslyší čistě a zřetelně. Výborně se také hodí na poslech podcastů nebo audioknih.

Apple AirPods 2019 bluetooth
Okamžité spárování

Propojení AirPods 2019 s dalšími zařízeními od Apple bude otázkou okamžiku. Sluchátka podporují iOS 10 a novější, Watch OS 3.0 a novější a Mac se Sierra OS. Je to ideální doplněk pro iPhone, iPad, Apple Watch nebo MacBook. Sluchátka můžete spárovat i s jinými zařízeními, která jsou vybaveny Bluetooth.

Apple AirPods 2019 pouzdro
Rychlé nabíjení

Součástí balení je nabíjecí pouzdro LAB.C 512 v barvě sluchátek, takže bude krásně ladit. Díky kvalitním materiálům odolá nárazům a snižuje míru běžného opotřebení. Díky tomuto pouzdru vydrží sluchátka dohromady až 24 hodin přehrávání. Pomocí indikace stavu nabití budete mít přehled o výdrži baterie. Během 15 minut můžete mít sluchátka nabitá až na tři hodiny hraní.

Parametry

Typ sluchátekpecky
Hmotnost40 g
Sportovníano
KonektorLightning
S mikrofonemano
Bezdrátováano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluchátka Apple

Všechny sluchátka Apple