Hlavní obsah stránky

Alltoys Můj první tablet 2v1

  • Alltoys Můj první tablet 2v1
Alltoys Můj první tablet 2v1

Vidí u vás děti tablet a chtějí ho mít také? Pořiďte jim interaktivní hračku Můj první tablet 2 v 1, která v sobě kombinuje vlastnosti pravého tabletu a zábavu pro malé děti. Díky prvnímu tabletu se děti hravou a nenásilnou formou učí poznávat čísla, písmena, zvířátka, barvy, tvary i další věci.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAlltoys

Popis

Vidí u vás děti tablet a chtějí ho mít také? Pořiďte jim interaktivní hračku Můj první tablet 2 v 1, která v sobě kombinuje vlastnosti pravého tabletu a zábavu pro malé děti. Díky prvnímu tabletu se děti hravou a nenásilnou formou učí poznávat čísla, písmena, zvířátka, barvy, tvary i další věci. Nabízí několik her a také různé zábavné funkce, například fotoaparát, e-mail, hudbu, knihu, kalendář, čas či počasí. Tablet se dá použít samostatně nebo s připojenou klávesnici, spojení tabletu a klávesnice je intuitivní a jednoduché.

Parametry

Druh kreativní hračkydětský tablet
Určení hračkypro kohokoliv
Produktové číslo400115
Věk dítěte2 roků
Elektronickéano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Ostatní kreativní a výukové hračky Alltoys

Všechny ostatní kreativní a výukové hračky Alltoys