Přírodní produkt Recenze Advance Nutraceutics Menoxin 60 cps.

Recenze Advance Nutraceutics Menoxin 60 cps.

Komplexní doplněk stravy obsahující vyváženou kombinaci sedmi rostlinných extraktů, které přispívají ke komfortu během období menopauzy a při jejích projevech. Zmírněte specifické projevy jako jsou návaly horka nebo pocení s výtažky jetele lučního, šalvěje a dalších přírodních výtažků, které jsou obsaženy v produktu Menoxin.

Registrovaný uživatel23. února 2022

Je to přírodní přípravek a jediný z velké nabídky podobných mi pomáhá.

Registrovaný uživatel20. února 2023

Moc jsem tomu nevěřila, ale musím uznat, že je mi lépe. Děkuji.

Doporučuji.

Registrovaný uživatel13. února 2022

užívám ráno a večer - potíže se o 80% zlepšily - mějte trpělivost, projeví se po nejdříve 14dnech

výborný produkt za slušnou cenu, na rozdíl od předražených přípravků v lékárnách tento funguje

Registrovaný uživatel17. března 2021

bolela mě často hlava to se hodně zlepšilo

na návaly horka přes den i v noci mi nepomohl a to Menoxin beru už 3 měsíce a přidala jsem po konzultaci k němu i Jeřáb ptačí.

Určitě Vám neublíží, složení je super. A třeba zrovna vy budete ta které pomůže a problémy vyřeší.

Registrovaný uživatel1. října 2020

Nefunguje stoprocentně, ale lépe než potravinové doplňky na bázi sóji.

Návaly horka zcela nezmizely.

Registrovaný uživatel1. března 2020

Ze začátku fakt zabírá, český výrobek na přírodní bázi

Po 1/2 roce bohužel musím hledat jiný výrobek, začaly se opět objevovat příznaky menopauzy.

rada.josef15. března 2024

fallen.angels66626. ledna 2024

po 2,5 měsici zabralo,potíže uplně přestaly,jsem spokojená

nic

Registrovaný uživatel16. října 2023

Produkt jsem si vybrala na základě recenzí ostatních uživatelek. Užívám asi měsíc a půl, 2 x denně tabletu. Výborný - návaly horka jsou pryč.

Za sebe mohu jen doporučit, budu užívat i nadále. Přírodní výrobek, který funguje a za dobrou cenu.

Lidka11. října 2023

beru dlouhodobě, mírní příznaky menopauzy

vera.kopicova26. září 2023

Dostupnost.

Neúčinkuje podle představ.

Nevím o ničem jiném, lepším....

olga.kokesova11. září 2023

od ADVANCE už dlouho užívám více preparátů kvalita, účinnost

Registrovaný uživatel17. července 2023

Přestaly mě bolet klouby a svaly, mám víc energie. Takže se i více pohybuji. Snad díky tomu i trochu zhubnu. Používám zatím asi 20 dní. Změna byla znát už první týden.

Registrovaný uživatel17. května 2023

jsem spokojena snižuje návaly horka i pocení

jsem spokojena a doporučuji

Registrovaný uživatel31. ledna 2023

Hodně mi ulevilo od návalu horka

Nemá

Velká spokojenost

Registrovaný uživatel14. prosince 2022

návaly téměř zmizely

Registrovaný uživatel11. prosince 2022

Po několika týdnech užívání myslím, že návaly se zmenšily. Nespavost zůstala stejná.

Registrovaný uživatel23. listopadu 2022

neuškodí... je to přírodní produkt

bohužel nemůže zajistit takové výsledky jako chemie, ve které bohužel vyrůstáme a žijeme. Užívám s pocitem, že tělu neuškodí, ale hormonální substituce zajistí klidný průběh menopauzy.

Registrovaný uživatel3. června 2022

Přípravek jsem objednala na základě pozitivních recenzí a jsem spokojená.Je potřeba brát pravidelně a delší dobu,poté návaly a noční pocení ustoupilo.Zpočátku jsem brala 1 tbl ráno a večer,nyní už jen večer.

Žádné.

Přípravek doporučuji.