Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Plenkové kalhotky 7 a Pampers
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 128 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Pants 7 17 kg+, 38 ks
od 299 Kč
7,87 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
- Počet kusů v balení 38 ks
Pampers plenky mají tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky a děti mohou být až 12 hodin v suchu. Plenky pomáhají vašemu děťátku volně se…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 127 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku od 4 do 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, což…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4 až 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, …
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 753 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Pampers Pants 7 17 kg+, 80 ks
od 699 Kč
8,74 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
- Počet kusů v balení 80 ks
Když začne být dítě aktivní a kroutí se při přebalování, může být dost těžké vyměnit mu plenku. Pak je čas na plenkové kalhotky Pampers Pants. Plenkové kalhotky Pampers Pants se snadno…
Pampers Premium Care Pants 7 17 kg+, 27 ks
od 379 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
Dopřejte děťátku pohodlí a ochranu od Pampers s plenkovými kalhotkami Pampers Premium Care. S jedinečnou kapsou Stop&Protect, která pomáhá zabránit protečení. Plenkové kalhotky se snadno…
Pampers Pants 7 17 kg+, 114 ks
od 989 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
Tyto jednorázové kalhotky Pampers Pants jsou určeny pro děti s váhou od 17 kg. Mají pružný pas a dvojité manžetky kolem nožiček, které brání protečení. Oblékají se jedním tahem a svlékají se…
Pampers Pants 7 17 kg+, 32 ks
od 299 Kč
9,34 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
- Počet kusů v balení 32 ks
Tyto jednorázové kalhotky Pampers Pants jsou určeny pro děti s váhou od 17 kg. Mají pružný pas a dvojité manžetky kolem nožiček, které brání protečení. Oblékají se jedním tahem a svlékají se…

PAMPERS Pants Night vel. 7 (35 ks)
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 35 ks
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 7, pro děti od 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí…
v 6 obchodech

PAMPERS Pants vel. 7 (108 ks)
- Velikost plenkových kalhotek 7
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 7, pro děti od 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí…
v 25 obchodech

PAMPERS Pants Night vel. 7 (70 ks)
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 70 ks
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 7, pro děti od 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí…
v 6 obchodech

PAMPERS Pants vel. 7 (128 ks)
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Jednorázové
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 7, pro děti od 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí…
v 4 obchodech