Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Plenkové kalhotky na suchý zip a 2
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Bella Happy Soft&Delicate Newborn 1 2-5 kg 42 ks
od 144 Kč
- Jednorázové
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 2
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Bella Happy Soft&Delicate Newborn 1 jsou určeny pro novorozence s váhou od 2 do 5 kg. Díky speciálnímu designu se přizpůsobí tvaru těla dítěte a poskytují příjemný pocit sucha. …
Abena Bambo Nature 3-6 kg 30 ks
od 169 Kč
5,63 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 2
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
- Počet kusů v balení 30 ks
Bambo Nature plenky jsou stejně jako obyčejné na jedno použití, ale mají mnohem menší ekologickou stopu. Jsou velmi tenké a ultra-absorpční; s jedinečnou vrstvou, která odvádí vlhkost od pokožky…
Kolorky Deluxe Velvet S 3 - 6 kg jednorázové eko plenky se sametovým povrchem 25 ks
od 171 Kč
- Jednorázové
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 2
- Eko
- Bez parfemace
Jednorázové eko plenky. Jejich povrch je hebký jako samet, mají absorpční jádro nové generace a indikátor vlhkosti, díky kterému včas poznáte, že je miminko třeba přebalit. Jsou vyrobeny z…
Baby Charm Super Dry Flex 2 Mini 46 ks
od 248 Kč
5,39 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 2
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
- Počet kusů v balení 46 ks
Tyto pleny jsou vyrobené z ECF celulózy a jsou nejlepším řešením z pohledu šetrnosti k životnímu prostředí a kvality. Plenky jsou bez chlóru (nebělené), bez parfému - riziko, které vyvolává u…
MonPeri 3 - 6 kg 50 ks
od 212 Kč
4,24 Kč/ks- Jednorázové
- Suchý zip
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
- Počet kusů v balení 50 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny. Příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
Bambino Mio Miosoft vel. 2, Koala
399 Kč
- SIO
- Suchý zip
- Rostoucí
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Díky zapínání na suchý zip je práce s nimi velice rychlá, jednoduchá a umožňuje přizpůsobení každému dítěti. Tvar suchého zipu brání vytváření ostrých rohů a tak chrání před odřením jemné dětské…

GAJI Kalhotky ortopedické na suchý zip velikost 2
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 2
- Abdukční
Ortopedické kalhotky bílé, zapínání na suchý zip lemované na okrajích. Klasické bílé ortopedické kalhotky v kombinaci s…
v 2 obchodech