Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Plenkové kalhotky natahovací s minimální hmotností nad 10 kg
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pampers Active Baby Pants 5 11-17 kg, 136 ks
od 929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní batolata, která vyžadují spolehlivou ochranu při pohybu. Určené jsou pro děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, odpovídající velikosti 5. Balení…
DADA Pants Extra Care 5 Junior 12-18 kg, 68 ks
od 279 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 5 Junior jsou určeny pro děti vážící 12-18 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje…
TOP 6.Sleva 6 %DADA Pants Extra Care 5 Junior 12-18 kg, 42 ks
od 169 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Učící
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 5 Junior jsou určeny pro děti vážící 12-18 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 22 ks
od 229 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 12 kg
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují lepší ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v…
Pampers Night Pants 6 15 kg+, 19 ks
od 219 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Dopřejte svému děťátku maximální sucho a pohodlí během spánku. Plenkové kalhotky Pampers Night Pants poskytují lepší ochranu pro klidný spánek po celou noc díky zesílenému jádru, které okamžitě…
Pampers Premium Care 5 11-17 kg, 80 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu a pohodlí při každodenním pohybu. Jsou určeny pro děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, což odpovídá…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 88 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v suchu až…
DADA Pants Extra Care 6 XL 16+ kg, 32 ks
od 169 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care obsahují absorpční mikroperličky, které zadržují vlhkost a udrží pokožku dlouho suchou. Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetám kolem nožiček…
Kolorky Deluxe Velvet Pants Wild XL 12-16 kg 17 ks
od 199 Kč
12 Kč/ks- Eko
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
- Počet kusů v balení 17
Jednorázové kalhotkové ekoplenky jsou se sametovým povrchem, absorpčním jádrem nové generace a indikátorem vlhkosti. Plenky tvořené pro malé neposedy, mají pružné boční manžety a elastický pas, …
Bobilo Pants 10-18 kg 20 ks
od 175 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Hypoalergenní
- Eko
Bezpečné a stylové české plenky vyvinuté pro každodenní použití bez kompromisů: sametově hebký povrch - pro maximální pohodlí vašeho miminka. Mají ideální anatomický tvar - díky přiléhavému…
Pampers Premium Care Pants 6 15 kg+, 31 ks
od 349 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
Dopřejte svému děťátku pohodlí a ochranu od Pampers s plenkovými kalhotkami Premium Care s jedinečnou kapsou Stop a Protect, která pomáhá zabránit protečení vzadu až pro 12 hodinovou úplnou…
Abena Bambo Dreamy Night Pants 8-15 let 35-50 kg 10 ks
od 102 Kč
- Jednorázové
- AIO
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Noční
Abena Bambo Dreamy Night Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky navržené speciálně pro děti ve věku od 8 do 15 let, které váží mezi 35 a 50 kg. Tyto plenkové kalhotky jsou určeny pro noční…
Bella Happy Pants 5 Junior 11-18 kg, 22 ks
od 179 Kč
8,14 Kč/ks- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 22 ks
Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants Junior představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici. …
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Splashers 5-6 12-18 kg 10 ks
od 102 Kč
- Jednorázové
- Plenkové plavky
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 12 kg
V jednorázových plenkách Pampers Splashers může vaše ratolest bezstarostně dovádět ve vodě. Jsou totiž vyrobené ze speciálního materiálu, díky kterým na rozdíl od běžných plen nenasáknou. Jako…
Pampers Pants 5 12-18 kg, 48 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 12 kg
Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují Pampers Pants vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Také přebalování je snadné. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků…
Pampers Pants 5 12-17 kg, 96 ks
od 648 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Když začne být vaše děťátko při přebalování neposedné, jsou tu plenkové kalhotky Pampers Pants pro snadné přebalování. Snadno se oblékají jedním tahem a svlékají se roztrhnutím na bocích. Pak je…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 90 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Pants 7 17 kg+, 38 ks
od 299 Kč
7,87 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
- Počet kusů v balení 38 ks
Pampers plenky mají tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky a děti mohou být až 12 hodin v suchu. Plenky pomáhají vašemu děťátku volně se…
Bella Happy Pants 5 Junior 11-18 kg, 40 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants Junior představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici. …
Pampers Premium Care 5 12-17 kg, 34 ks
od 379 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 17 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
Moomin Baby Pants Junior 6 12-20 kg, 52 ks
od 599 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku od 4 do 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, což…
Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy XL 12-16 kg 17 ks
od 239 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy XL 12–16 kg jsou navrženy pro klidný a nerušený spánek vašich dětí. Tyto plenkové kalhotky jsou vhodné pro děti o hmotnosti od 12 do 16…
Huggies DryNites Pyjama Pants Teen Boys 48-60 kg, 9 ks
od 131 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 48 kg
- Maximální hmotnost 60 kg
Speciální natahovací plenkové kalhotky Huggies DryNites pro starší děti na noc pod pyžamko vypadají jako běžné spodní prádlo, a proto je jejich používání velmi diskrétní. Navíc pod pyžamem nebo…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 6 14-19 kg 60 ks
od 579 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 14 kg
Plenkové kalhotky jsou z limitované edice Paw Patrol a mají obrázky oblíbených postav Tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop a…
Pampers Pants 6 15 kg+, 84 ks
od 589 Kč
7,01 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 84 ks
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 5 12-17 kg 66 ks
od 579 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol jsou dětské plenkové kalhotky ve velikosti 5. Jsou určené pro děti vážící 12-17 kg. Zajišťují, aby pokožka vašeho děťátka zůstala suchá, a zabraňují…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4 až 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, …
Baby Charm Super Dry Flex Pants 6 Extra Large 16+ kg 18 ks
od 248 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Až 12 hodin sucha pro neposedné děti, které se nerady nechávají přebalovat. V balení je 18 ks plenek. Plenky nemají indikační proužek.
Huggies DryNites Pyjama Pants Teen Boys 48-60 kg, 3x 11 ks
od 450 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 48 kg
- Maximální hmotnost 60 kg
Plenkové kalhotky Huggies DryNites Pyjama Pants jsou určeny pro dospívající chlapce s hmotností mezi 48 až 60 kilogramy. Jsou navrženy speciálně pro noční použití a poskytují spolehlivou ochranu…
Huggies DryNites Pyjama Pants Girls 8-15 let 27-57 kg 9 ks
od 119 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 27 kg
- Maximální hmotnost 57 kg
Speciální natahovací plenkové kalhotky jsou ideální pro starší děti na noc pod pyžamko. Natahovací plenkové kalhotky DryNites Pyjama Pants od Huggies jsou určeny pro děti od 8 do 15 let. …
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 27 kg
- Maximální hmotnost 43 kg
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 38 ks
od 475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Monperi Pants XL 13-18 kg, 18 ks
od 149 Kč
8,28 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Minimální hmotnost 13 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 18 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny jsou příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
Huggies DryNites Pyjama Pants Girls 4-7 let 17-30 kg 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 17 kg
- Maximální hmotnost 30 kg
Speciální natahovací plenkové kalhotky jsou ideální pro starší děti na noc pod pyžamko. DryNites Pyjama Pants od Huggies jsou určeny pro děti od 4 do 7 let. Vypadají jako běžné spodní prádlo, a…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 753 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Huggies Little Swimmers 5-6 12-18 kg, 11 ks
od 105 Kč
- Jednorázové
- Plenkové plavky
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 12 kg
Jednorázové plenkové kalhotky určené dětem pro jejich akce u vody nebo ve vodě. Vysoký pas zabraňuje protečení vody svrchu. Speciální absorpční vložka nezvětšuje svůj objem. Pružné boční…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Huggies DryNites Pyjama Pants Boys 8-13 let 30-48 kg, 9 ks
od 119 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 30 kg
- Maximální hmotnost 48 kg
Trápí vaše děti noční pomočování? Nabízíme noční kalhotky firmy Huggies, které problémy vašeho dítěte vyřeší a dopřejí mu klidnou noc. Kalhotky jsou diskrétní a spolehlivé, absorbují kapaliny v…
Moomin Baby Pants XL 7 16-26 kg, 34 ks
od 475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Kit & Kin Ekologické plenkové kalhotky pull-ups 5 12-17 kg 20 ks
od 227 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Kit & Kin jsou hypoalergenní ekologické plenkové kalhotky v prémiové kvalitě. Obsahují součást přírodního high-tech absorpčního jádra, které využívá výrazně méně chemikálií než běžné plenky. …
Pampers Pants 7 17 kg+, 80 ks
od 699 Kč
8,74 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
- Počet kusů v balení 80 ks
Když začne být dítě aktivní a kroutí se při přebalování, může být dost těžké vyměnit mu plenku. Pak je čas na plenkové kalhotky Pampers Pants. Plenkové kalhotky Pampers Pants se snadno…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 114 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Moomin Baby Pants Junior 6 12-20 kg, 108 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Active Baby Pants 5 11-17 kg, 22 ks
od 198 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Plenkové kalhotky Pampers Pants 5 jsou navrženy pro děti s hmotností od 12 do 17 kg, což odpovídá velikosti 5. Tento typ plenkových kalhotek je určen pro aktivní děti, které začínají chodit a…