Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Plenkové kalhotky na suchý zip s maximální hmotností do 9 kg
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Abena Bambo Nature 3-6 kg 30 ks
od 169 Kč
5,63 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 2
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
- Počet kusů v balení 30 ks
Bambo Nature plenky jsou stejně jako obyčejné na jedno použití, ale mají mnohem menší ekologickou stopu. Jsou velmi tenké a ultra-absorpční; s jedinečnou vrstvou, která odvádí vlhkost od pokožky…
Kolorky Deluxe Velvet S 3 - 6 kg jednorázové eko plenky se sametovým povrchem 25 ks
od 165 Kč
- Jednorázové
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 2
- Eko
- Bez parfemace
Jednorázové eko plenky. Jejich povrch je hebký jako samet, mají absorpční jádro nové generace a indikátor vlhkosti, díky kterému včas poznáte, že je miminko třeba přebalit. Jsou vyrobeny z…
T-TOMI Ortopedické abdukční kalhotky na suchý zip 3-6 kg 1 ks, Birds
od 599 Kč
- Látkové
- Svrchní
- Suchý zip
- Bavlna
- Abdukční
Ortopedické abdukční kalhotky od značky T-TOMI jsou speciálně vyvinuté pro děti, kterým bylo ortopedem doporučeno široké balení. Kalhotky udržují kyčle dítěte ve správném postavení díky všité…
Baby Charm Super Dry Flex 2 Mini 46 ks
od 199 Kč
4,33 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 2
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
- Počet kusů v balení 46 ks
Tyto pleny jsou vyrobené z ECF celulózy a jsou nejlepším řešením z pohledu šetrnosti k životnímu prostředí a kvality. Plenky jsou bez chlóru (nebělené), bez parfému - riziko, které vyvolává u…
MonPeri 3 - 6 kg 50 ks
od 212 Kč
4,24 Kč/ks- Jednorázové
- Suchý zip
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
- Počet kusů v balení 50 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny. Příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
T-TOMI Ortopedické abdukční kalhotky na suchý zip 3-6 kg 1 ks, Owls
od 567 Kč
- Látkové
- Svrchní
- Abdukční
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
Ortopedické abdukční kalhotky od značky T-TOMI jsou speciálně vyvinuté pro děti, kterým bylo ortopedem doporučeno široké balení. Kalhotky udržují kyčle dítěte ve správném postavení díky všité…
T-TOMI Ortopedické abdukční kalhotky suchý zip do 3 kg 1 ks, Blue Dots
od 613 Kč
- Suchý zip
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Abdukční
- Maximální hmotnost 3 kg
Ortopedické abdukční kalhotky jsou navrženy pro podporu správného vývoje kyčlí u novorozenců a kojenců, zejména při prevenci nebo léčbě dysplazie kyčelního kloubu. Zajišťují doporučenou polohu…
Abena Bambo Nature Premature 1-3kg 24 ks
od 200 Kč
- Suchý zip
- Hypoalergenní
- Eko
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 1 kg
Dětské plenkové kalhotky se suchým zapínáním a prodyšným povrchem AIR PLUS, který brání vyrážkám a zapaření. Univerzální pro děvčátka i chlapce. Plenky se vyznačují vysokou absorpcí. Velikost…
New Love Premium Comfort 3 Midi 4 - 9 kg, 240 ks
od 845 Kč
18 Kč/ks- Minimální hmotnost 4 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
- Počet kusů v balení 48 ks
Hedvábně hebké dětské jednorázové pleny New Love Premium comfort byly speciálně navrženy proto, aby pokožka vašeho dítěte cítila lásku a péči již od prvního doteku. Speciálně navržený systém…
Bambino Mio Miosoft vel. 1, Rainy Days
od 389 Kč
- SIO
- Suchý zip
- Rostoucí
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Díky zapínání na suchý zip je práce s nimi velice rychlá, jednoduchá a umožňuje přizpůsobení každému dítěti. Tvar suchého zipu brání vytváření ostrých rohů a tak chrání před odřením jemné dětské…
Bambino Mio Miosoft vel. 1, Wild Cat
od 352 Kč
- SIO
- Suchý zip
- Rostoucí
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Díky zapínání na suchý zip je práce s nimi velice rychlá, jednoduchá a umožňuje přizpůsobení každému dítěti. Tvar suchého zipu brání vytváření ostrých rohů a tak chrání před odřením jemné dětské…
Bambino Mio Miosoft vel. 1, Hummingbird
od 215 Kč
- SIO
- Suchý zip
- Rostoucí
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Díky zapínání na suchý zip je práce s nimi velice rychlá, jednoduchá a umožňuje přizpůsobení každému dítěti. Tvar suchého zipu brání vytváření ostrých rohů a tak chrání před odřením jemné dětské…
T-TOMI Ortopedické abdukční kalhotky na suchý zip 5-9 kg 1 ks, Green Elephants
od 468 Kč
- Látkové
- Svrchní
- Suchý zip
- Bavlna
- Abdukční
Ortopedické abdukční kalhotky T-TOMI jsou speciálně vyvinuté pro děti, kterým bylo ortopedem doporučeno široké balení. Kalhotky udržují kyčle dítěte ve správném postavení díky všité vrstvené…
Bambino Mio Miosoft vel. 1, Bumble
od 344 Kč
- SIO
- Suchý zip
- Rostoucí
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Díky zapínání na suchý zip je práce s nimi velice rychlá, jednoduchá a umožňuje přizpůsobení každému dítěti. Tvar suchého zipu brání vytváření ostrých rohů a tak chrání před odřením jemné dětské…
Bambino Mio Miosoft vel. 1, Tropical Toucan
269 Kč
- SIO
- Suchý zip
- Rostoucí
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Díky zapínání na suchý zip je práce s nimi velice rychlá, jednoduchá a umožňuje přizpůsobení každému dítěti. Tvar suchého zipu brání vytváření ostrých rohů a tak chrání před odřením jemné dětské…
Breberky Svrchní kalhotky Psí svět M
529 Kč
- SIO
- Suchý zip
- Směs
- Minimální hmotnost 15 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
Svrchní kalhotky jsou od značky Breberky. Tento typ plenkových kalhotek vyniká extrémní prodyšností, takže nehrozí, že by se dítě zapařilo. Pro bělení plenek nebyl použit chlor, takže nijak…
T-TOMI Ortopedické abdukční kalhotky na suchý zip 3-6 kg 1 ks, Pink Elephants
599 Kč
- Látkové
- Svrchní
- Suchý zip
- Bavlna
- Abdukční
Ortopedické abdukční kalhotky od značky T-TOMI jsou speciálně vyvinuté pro děti, kterým bylo ortopedem doporučeno široké balení. Kalhotky udržují kyčle dítěte ve správném postavení díky všité…
T-TOMI Ortopedické abdukční kalhotky na suchý zip 5-9 kg 1 ks, Birds
617 Kč
- Látkové
- Svrchní
- Suchý zip
- Bavlna
- Abdukční
Ortopedické abdukční kalhotky T-TOMI jsou speciálně vyvinuté pro děti, kterým bylo ortopedem doporučeno široké balení. Kalhotky udržují kyčle dítěte ve správném postavení díky všité vrstvené…
Bambino Mio Miosoft vel. 1, Cloud Nine
419 Kč
- SIO
- Suchý zip
- Rostoucí
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Díky zapínání na suchý zip je práce s nimi velice rychlá, jednoduchá a umožňuje přizpůsobení každému dítěti. Tvar suchého zipu brání vytváření ostrých rohů a tak chrání před odřením jemné dětské…
Bambino Mio Miosoft vel. 1, Sail Away
419 Kč
- SIO
- Suchý zip
- Rostoucí
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Díky zapínání na suchý zip je práce s nimi velice rychlá, jednoduchá a umožňuje přizpůsobení každému dítěti. Tvar suchého zipu brání vytváření ostrých rohů a tak chrání před odřením jemné dětské…
