Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Hypoalergenní plenkové kalhotky Pampers
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pampers Active Baby Pants 5 11-17 kg, 136 ks
od 929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní batolata, která vyžadují spolehlivou ochranu při pohybu. Určené jsou pro děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, odpovídající velikosti 5. Balení…
Pampers Night Pants 4 9-15 kg, 25 ks
od 229 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Noční
- Minimální hmotnost 9 kg
Plenkové kalhotky pampers Night Pants poskytnou vašemu dítěti komfort a lepší ochranu během noci. Plenkové kalhotky mají zesílené jádro, díky kterému okamžitě absorbují vlhkost a udrží dítě v…
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 156 ks
od 929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti s hmotností mezi 9 a 15 kilogramy, které vyžadují spolehlivou ochranu při každém pohybu. Vyznačují se natahovacím designem, který umožňuje rychlé…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 94 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlnou ochranu při aktivním pohybu dítěte. Jsou určeny pro děti s hmotností mezi 9 a 15 kilogramy a velikostí 4. V balení je obsaženo 94…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 22 ks
od 229 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 12 kg
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují lepší ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v…
Pampers Night Pants 6 15 kg+, 19 ks
od 219 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Dopřejte svému děťátku maximální sucho a pohodlí během spánku. Plenkové kalhotky Pampers Night Pants poskytují lepší ochranu pro klidný spánek po celou noc díky zesílenému jádru, které okamžitě…
Pampers Premium Care 5 11-17 kg, 80 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu a pohodlí při každodenním pohybu. Jsou určeny pro děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, což odpovídá…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 88 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v suchu až…
Pampers Active Baby 3 6-11 kg, 180 ks
od 929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou určeny pro aktivní děti s hmotností od 6 do 11 kilogramů, které potřebují spolehlivou ochranu při každém pohybu. Balení obsahuje 180 kusů kalhotek velikosti 3, které jsou…
Pampers Premium Care Pants 6 15 kg+, 31 ks
od 349 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
Dopřejte svému děťátku pohodlí a ochranu od Pampers s plenkovými kalhotkami Premium Care s jedinečnou kapsou Stop a Protect, která pomáhá zabránit protečení vzadu až pro 12 hodinovou úplnou…
Pampers Active Baby Pants 6 13-19 kg , 144 ks
od 999 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu při každodenním pohybu a během noci. Jsou určeny pro děti s hmotností od 13 do 19 kilogramů, což odpovídá…
Pampers Premium Care Pants 3 6-11 kg, 114 ks
od 775 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu při každém pohybu. Jednorázové plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants velikosti 3 jsou určeny pro děti…
Pampers Active Baby 11 - 16 kg, 150 ks
od 989 Kč
- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
Pampers plenky (vel.11-16kg) mají tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky a děti mohou být až 12 hodin v suchu. Plenky pomáhají vašemu děťátku…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 108 ks
od 749 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky Pampers Active Baby Pants se snadno oblékají. Svléknout je lze roztrhnutím na bocích. Pak je stačí srolovat a zajistit páskem pro snadnou likvidaci. Během noci drží plenkové…
Pampers Pants 5 12-17 kg, 96 ks
od 648 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Když začne být vaše děťátko při přebalování neposedné, jsou tu plenkové kalhotky Pampers Pants pro snadné přebalování. Snadno se oblékají jedním tahem a svlékají se roztrhnutím na bocích. Pak je…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 90 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Pants 7 17 kg+, 38 ks
od 299 Kč
7,87 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
- Počet kusů v balení 38 ks
Pampers plenky mají tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky a děti mohou být až 12 hodin v suchu. Plenky pomáhají vašemu děťátku volně se…
Pampers Premium Care 5 12-17 kg, 34 ks
od 379 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 17 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku od 4 do 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, což…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 6 14-19 kg 60 ks
od 579 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 14 kg
Plenkové kalhotky jsou z limitované edice Paw Patrol a mají obrázky oblíbených postav Tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop a…
Pampers Pants 6 15 kg+, 84 ks
od 589 Kč
7,01 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 84 ks
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…
Pampers Active Baby 8 17+ kg, 32 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti s hmotností od 17 kilogramů, aby zajistily pohodlí a spolehlivou ochranu při každodenních aktivitách. Jsou vyrobeny z bavlny, která zajišťuje…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 5 12-17 kg 66 ks
od 579 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol jsou dětské plenkové kalhotky ve velikosti 5. Jsou určené pro děti vážící 12-17 kg. Zajišťují, aby pokožka vašeho děťátka zůstala suchá, a zabraňují…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4 až 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, …
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 58 ks
od 499 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 27 kg
- Maximální hmotnost 43 kg
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 4 9-15 kg 72 ks
od 579 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky z limitované edice Paw Patrol jsou s obrázky oblíbených postav tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop and…
Pampers Premium Care Pants 3 6-11 kg, 48 ks
od 329 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Minimální hmotnost 6 kg
- Maximální hmotnost 11 kg
Zabalte své děťátko do plenky Pampers Premium Care, která poskytuje to nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky. Jsou hedvábně hebké a okamžitě suché. Plenky byly speciálně navržené pro…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 40 ks
od 396 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Při výběru plenkových kalhotek pro aktivní dítě je důležité zohlednit jejich pohodlí a spolehlivou ochranu při každodenním pohybu. Plenkové kalhotky jsou určeny pro děti s hmotností od 9 do 15…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Harmonie 5 11-16 kg, 152 ks
od 1 449 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky Pampers Harmonie 5 jsou jednorázové pleny určené pro děti s hmotností 11 až 16 kg. Tyto plenky jsou navrženy s ohledem na citlivou pokožku dítěte a poskytují až 12 hodin…
Pampers Premium Care 5 11-17 kg, 108 ks
od 899 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, aby jim poskytovaly spolehlivou ochranu a pohodlí při každodenním pohybu. Jsou vyrobeny z prodyšných…
Pampers Active Baby 3 6-11 kg, 210 ks
od 1 149 Kč
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou určeny pro aktivní miminka s hmotností od 6 do 11 kilogramů, která potřebují spolehlivou ochranu proti protečení při každém pohybu. Jsou navrženy s 360° pružným pasem, …
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 753 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Pampers Premium Care 6 Value Pack 13+ kg 38 ks
od 299 Kč
7,87 Kč/ks- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 38 ks
Zabalte své děťátko do plenky Pampers Premium Care, která poskytuje to nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers. Díky materiálu hebkému jako peříčko poskytuje plenka hebkost. …
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Pampers Premium Care Pants 3 6-11 kg 70 ks
od 495 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Minimální hmotnost 6 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
Pampers Pants 7 17 kg+, 80 ks
od 699 Kč
8,74 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
- Počet kusů v balení 80 ks
Když začne být dítě aktivní a kroutí se při přebalování, může být dost těžké vyměnit mu plenku. Pak je čas na plenkové kalhotky Pampers Pants. Plenkové kalhotky Pampers Pants se snadno…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 124 ks
od 899 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu a pohodlí při každodenním pohybu. Jsou určeny pro děti s hmotností od 9 do 15 kilogramů, což odpovídá…
Pampers Pants 7 17 kg+, 114 ks
od 989 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
Tyto jednorázové kalhotky Pampers Pants jsou určeny pro děti s váhou od 17 kg. Mají pružný pas a dvojité manžetky kolem nožiček, které brání protečení. Oblékají se jedním tahem a svlékají se…
Pampers Pants 3 6-11 kg, 76 ks
od 459 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Minimální hmotnost 6 kg
- Maximální hmotnost 11 kg
Plenkové kalhotky Pampers Pants 3 obléknete a svléknete snadno jedním tahem. Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Pleny Pampers Pants…
Pampers Pants 6 15 kg+, 44 ks
349 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…

PAMPERS Pants Night vel. 4 (104 ks)
- Noční
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Počet kusů v balení 104 ks
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 4, pro děti od 9 do 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 24 obchodech

PAMPERS Pants Night vel. 7 (35 ks)
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 35 ks
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 7, pro děti od 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí…
v 6 obchodech

Pampers Pants Night plenkové kalhotky 6 13-19 kg 40 ks
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 40 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 8 obchodech

Jednorázové Pampers Pants Night 6 13-19 kg 80 ks
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 80 ks
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 24 obchodech

PAMPERS Pants Night vel. 4 (52 ks)
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 52 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 4, pro děti od 9 do 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 7 obchodech