Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Hypoalergenní plenkové kalhotky
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Moltex Pure & Nature XL +14 kg 18 ks
od 225 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Eko
- Učící
Plenky Moltex patří mezi největší stálici v ekoplenkách na evropském trhu a vždy vynikaly svou skvělou funkčností. V nové kvalitě jsou plenky Moltex navíc měkčí, jemnější a také moderní a…
Pampers Pants 7 17 kg+, 114 ks
od 989 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
Tyto jednorázové kalhotky Pampers Pants jsou určeny pro děti s váhou od 17 kg. Mají pružný pas a dvojité manžetky kolem nožiček, které brání protečení. Oblékají se jedním tahem a svlékají se…
Monperi Eco Comfort 12 - 16 kg 46 ks
od 399 Kč
8,67 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 5
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
- Počet kusů v balení 46 ks
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky, jsou vyrobeny z trvale udržitelných, evnironmentálně šetrných zdrojů. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů…
MonPeri 3 - 6 kg 50 ks
od 212 Kč
4,24 Kč/ks- Jednorázové
- Suchý zip
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
- Počet kusů v balení 50 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny. Příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
MonPeri Pants XL 13-18 kg, 6x 18 ks
1 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Natahovací plenkové kalhotky MonPeri Pants jsou ideální volbou při přechodu dětí z plenek na nočník. Mají široký elastický pas, který zajistí snadné natahování, pohodlí při pohybu a zároveň…
DADA Extra Care Pants 7 XXL 18 kg 28 ks
251 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Učící
Jednorázové plenky Extra Care Pants 7 XXL od značky DADA jsou určeny pro děti o hmotnosti od 18 kg. Jsou perfektním řešením i pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Jsou měkké, vzdušné a díky…
Abena Bambo Nature Pants 6 2XL 18+ kg 18ks
od 182 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Eko
Nasazují se jako kalhotky, přitom mají veškeré vlastnosti jako plenka. Fungují jako opravdové spodní prádlo a dítě si je může samo nasadit a sundat. Prodyšná vnější strana těchto kalhotek…
Abena Bambo Nature 6 16+ kg 20 ks
od 176 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Dětské pleny Bambo Nature s indikátorem vlhkosti vás bude varovat, kdy už je plena plná a doporučuje se ji vyměnit. Pleny zaujmou mimořádnou prodyšností, díky tomu se v nich miminko nebude…
Abena Bambo Nature Pants 5 12-18kg 19 ks
od 185 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Eko
- Učící
Natahovací plenkové kalhotky pro děvčátka i chlapce jsou s prodyšným povrchem. Tyto speciální tréninkové kalhotky jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na nočník. Vyrábí se v…
Seni Kids Junior 11-25 kg 30 ks
od 294 Kč
9,80 Kč/ks- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 25 kg
- Počet kusů v balení 30
Prodyšné plenkové kalhotky Seni Kids Junior jsou určeny pro děti o hmotnosti od 11 do 25 kg. Jedná se o ideální řešení pro děti trpící inkontinencí. Balení obsahuje 30 ks.
New Love Premium Comfort 3 Midi 4 - 9 kg, 48 ks
od 234 Kč
4,88 Kč/ks- Minimální hmotnost 4 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
- Počet kusů v balení 48 ks
Hedvábně hebké dětské jednorázové pleny New Love Premium comfort byly speciálně navrženy proto, aby pokožka vašeho dítěte cítila lásku a péči již od prvního doteku. Speciálně navržený systém…
Abena Bambo Nature Premature 1-3kg 24 ks
od 200 Kč
- Suchý zip
- Hypoalergenní
- Eko
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 1 kg
Dětské plenkové kalhotky se suchým zapínáním a prodyšným povrchem AIR PLUS, který brání vyrážkám a zapaření. Univerzální pro děvčátka i chlapce. Plenky se vyznačují vysokou absorpcí. Velikost…
Pampers Pants 3 6-11 kg, 76 ks
od 459 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Minimální hmotnost 6 kg
- Maximální hmotnost 11 kg
Plenkové kalhotky Pampers Pants 3 obléknete a svléknete snadno jedním tahem. Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Pleny Pampers Pants…
Kit & Kin Ekologické plenkové kalhotky pull-ups 6 15+ kg 18 ks
od 228 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Kit & Kin jsou hypoalergenní ekologické plenkové kalhotky v prémiové kvalitě. Obsahují součást přírodního high-tech absorpčního jádra, které využívá výrazně méně chemikálií než běžné plenky. …
Naty Junior Economy Pack 11 - 25 kg 40 ks
od 529 Kč
13 Kč/ks- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 25 kg
- Počet kusů v balení 40 ks
Nová generace jednorázových, ekologických plenek se skvělou funkčností, mimořádnou hebkostí a minimálním dopadem na životní prostředí pro děti o hmotnosti 11 - 25 kg v ekonomickém balení. S…
Pampers Pants 6 15 kg+, 44 ks
349 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…
Eco by Naty Nature Babycare Maxi 4 7-18 kg 27 ks
od 321 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Eko
Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky. Plenky jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou či trpícími ekzémy. Jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných…
Abena Bambo Nature Swim Pants S 7-12 kg 12 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Plenkové plavky
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Jednorázové natahovací plenkové kalhotky do vody Bambo Nature od značky Abena jsou určeny pro dívky i chlapce. Dvojitý systém bariér zajišťuje ochranu proti protečení. Mají pružný pas pro…
Moomin Baby Pants Junior 6 12-20 kg, 36 ks
475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
T-TOMI kalhotková plena na patentky 3-15 kg 1 ks, Hearts
od 489 Kč
- Látkové
- SIO
- Patentky
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek univerzální
Kalhotková plena T-TOMI v moderním designu je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Je určena pro co nejjednodušší přebalování miminek cca od 3 do 15 kg. Tyto pleny jsou vhodné jak pro…
T-TOMI kalhotková plena na suchý zip 3-15 kg 1 ks, Green Alphabet
od 269 Kč
- Látkové
- SIO
- Suchý zip
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek univerzální
Kalhotková plena v moderním designu je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Je určena pro co nejjednodušší přebalování miminek cca od 3 do 15 kg. Tyto pleny jsou vhodné jak pro…
DADA Pants Extra Care Maxi 4 8-15 kg, 117 ks
751 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Dada Pants Extra Care 4 Maxi jsou navrženy pro děti s hmotností od 8 do 15 kg. Tyto pleny jsou ideální pro rodiče, kteří hledají pohodlné a praktické řešení pro své dítě. …
MonPeri Eco Comfort L 8-13 kg, 200 ks
1 669 Kč
8,35 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 200 ks
Pleny šetrné k citlivé pokožce dítěte i k přírodě. Jsou hypoalergenní, neparfemované a bělené bez použití chloru. Uvnitř je buničina s certifikací TCF (Totally Chlorine Free). Silná vrstva…
T-TOMI kalhotková plena na patentky 3-15 kg 1 ks, Owls
489 Kč
- Látkové
- SIO
- Patentky
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek univerzální
Kalhotková plena T-TOMI v moderním designu je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Je určena pro co nejjednodušší přebalování miminek cca od 3 do 15 kg. Tyto pleny jsou vhodné jak pro…
Eco by Naty Nature Babycare Mini 2 3-6 kg 33 ks
321 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 2
- Hypoalergenní
Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky. Jsou velmi jemné, na dotek působí téměř jako látkové plenky, umožňují dítěti přirozené pohyby. Jsou oblíbené pro svou šetrnost k dětské…

Bambo Nature PANTS 5, 11-17 kg, 38ks
- Eko
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 38 ks
BAMBO Nature Pants jsou speciální tréninkové kalhotky, které jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na…
v 4 obchodech
Sleva 24 %HUGGIES Little Movers 4 plenkové kalhotky 9‑14 kg 120 ks
- Noční
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Počet kusů v balení 120 ks
- Maximální hmotnost 14 kg
HUGGIES Little Movers 4 plenkové kalhotky 9‑14 kg 120 ks Plenkové kalhotky HUGGIES Little Movers poskytují spolehlivou…
v 25 obchodech

Kit&Kin Eko plenkové kalhotky, velikost 4, 9–15 kg (22 ks)
- Eko
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Počet kusů v balení 22 ks
- Celulóza
Oceňované hypoalergenní plenkové kalhotky v prémiové kvalitě. Lepší pro vaše miminko, lepší pro životní prostředí. Díky…
v 11 obchodech

MonPeri Pants Mega Pack vel. XL (108 ks)
- Počet kusů v balení 108 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 5, pro děti od 13 do 18 kg, indikátor vlhkosti, hypoalergenní, elastický pás, bez…
Alza.cz
Pokles cenyjednorázové: Huggies Little Movers Pants|plenkové kalhotky 5 12-17 kg 34 ks
- Bez parfemace
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 5
Plenkové kalhotky HUGGIES® Little Movers Pants – nyní ještě jemnější a měkčí – zajistí pohodlí a extra ochranu při…
v 27 obchodech

HUGGIES® Overnights Pants vel. 4, 26 ks
- Počet kusů v balení 26 ks
- Bez parfemace
- Noční
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Jednorázové
- Maximální hmotnost 14 kg
Noční plenkové kalhotky HUGGIES® Overnights Pants– nyní ještě jemnější a měkčí – spolehlivě chrání po celou dobu spánku a to…
v 8 obchodech

Muumi Baby Pants 4 Maxi 7-11 kg (2 ks), kalhotkové eko pleny
- Počet kusů v balení 2 ks
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky Muumi Baby Pants jsou určeny pro aktivní děti, které se už učí chodit. Jsou extrémně savé a díky pružnému…
Allegro.cz

Woopies dětské EKO plenkové kalhotky (12+kg) Pull-ups Wooden Spoon 28ks
- Počet kusů v balení 28 ks
- Hypoalergenní
Woopies dětské EKO plenkové kalhotky (12+ kg) Pull-ups od značky Wooden Spoon jsou novou generací ekologických plenek, které…
v 3 obchodech

MonPeri EKO Jednorázové plenkové kalhotky L (8–14 kg)
- Eko
- Hypoalergenní
Ekologicky šetrné jednorázové dětské kalhotky.Neparfemované hypoalergenní kalhotky MonPeri neobsahují PVC, antioxidanty,…
Rohlik.cz

Jednorázové Pampers Pants Night 6 13-19 kg 80 ks
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 80 ks
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 30 obchodech

Pampers Pants Night plenkové kalhotky 6 13-19 kg 40 ks
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 40 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 10 obchodech

MonPeri STAR M dětské pleny 5-9 kg, vel. 3, 36 ks 36ks | velikost 3 | 5-9 kg
- Eko
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 36 ks
MonPeri STAR - prémiová péče, kterou si zaslouží ta nejjemnější pokožka MonPeri STAR jsou prémiové jednorázové dětské pleny…
v 6 obchodech

MonPeri STAR XL dětské pleny 12-16 kg, vel. 5, 29 ks 29ks| velikost 5 | 12-16 kg
- Počet kusů v balení 29 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
MonPeri STAR - prémiová péče, kterou si zaslouží ta nejjemnější pokožka MonPeri STAR jsou prémiové jednorázové dětské pleny…
v 7 obchodech

Eco by Naty Natahovací plenkové kalhotky Naty XL 14-20 kg (18 ks)
- Hypoalergenní
- Počet kusů v balení 18 ks
Vnější plášť je z geneticky neupravovaného (GM free) kukuřičného škrobu a je kompletně biologicky rozložitelný. Je stejně…
v 5 obchodech

HUGGIES Extra Care 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 30 ks
- Noční
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Počet kusů v balení 30 ks
- Maximální hmotnost 25 kg
HUGGIES Extra Care 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 30 ks Prémiové plenkové kalhotky HUGGIES Extra Care poskytují šetrnou a…
v 7 obchodech

HUGGIES Extra Care 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 60 ks
- Noční
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Počet kusů v balení 60 ks
- Maximální hmotnost 25 kg
HUGGIES Extra Care 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 60 ks Prémiové plenkové kalhotky HUGGIES Extra Care poskytují šetrnou a…
v 5 obchodech

HUGGIES Little Movers 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 96 ks
- Noční
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 96 ks
- Maximální hmotnost 25 kg
- Natahovací
HUGGIES Little Movers 6 plenkové kalhotky 15‑25 kg 96 ks Plenkové kalhotky HUGGIES Little Movers poskytují spolehlivou…
v 18 obchodech

MonPeri Pants Mega Pack vel. L (120 ks)
- Počet kusů v balení 120 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 4, pro děti od 8 do 14 kg, indikátor vlhkosti, hypoalergenní, elastický pás, bez…
Alza.cz

HUGGIES® Overnights Pants vel. 6, 22 ks
- Noční
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Počet kusů v balení 22 ks
- Maximální hmotnost 25 kg
Noční plenkové kalhotky HUGGIES® Overnights Pants– nyní ještě jemnější a měkčí – spolehlivě chrání po celou dobu spánku a to…
v 8 obchodech

PAMPERS Pants Night vel. 4 (104 ks)
- Noční
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Počet kusů v balení 104 ks
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 4, pro děti od 9 do 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 30 obchodech

Plenkové Kalhotky Naty FreeMovers velikost 8 (17+ kg) 15 ks ECO
- Počet kusů v balení 15 ks
- Hypoalergenní
Hypoalergenní Plenkové Kalhotky na rostlinné bázi Naty, Velikost 8 (17 kg+), 60 kusů - až 12 hodin ochrany Jemnost a…
Allegro.cz

XL balení Woopies dětské EKO plenkové kalhotky (12+ kg) Pull-ups Wooden Spoon 3×28 ks
- Počet kusů v balení 3 ks
- Hypoalergenní
Woopies dětské EKO plenkové kalhotky (12+ kg) Pull-ups od značky Wooden Spoon jsou novou generací ekologických plenek, které…
Bioruze.cz

PAMPERS Pants Night vel. 7 (35 ks)
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 35 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 7, pro děti od 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí…
v 8 obchodech