Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Hypoalergenní plenkové kalhotky
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Baby Charm Super Dry Flex Pants 6 Extra Large 16+ kg 18 ks
od 248 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Až 12 hodin sucha pro neposedné děti, které se nerady nechávají přebalovat. V balení je 18 ks plenek. Plenky nemají indikační proužek.
Pampers Harmonie 5 11-16 kg, 152 ks
od 1 449 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky Pampers Harmonie 5 jsou jednorázové pleny určené pro děti s hmotností 11 až 16 kg. Tyto plenky jsou navrženy s ohledem na citlivou pokožku dítěte a poskytují až 12 hodin…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Monperi Pants L 8-14 kg 20 ks
od 161 Kč
8,05 Kč/ks- Natahovací
- Učící
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 14 kg
- Počet kusů v balení 20 ks
Neparfémované natahovací kalhotky MonPeri Pants jsou měkké jako bavlna a čistý bílý design umožňuje nošení pod běžným dětským oblečením bez nežádoucího prosvítání. Jsou běleny horkým vzduchem, …
Moomin Baby Pants Maxi 4 7-11 kg, 40 ks
od 469 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 38 ks
od 475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 27 kg
- Maximální hmotnost 43 kg
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Baby Charm Super Dry Flex 4 Maxi 37 ks
od 218 Kč
5,89 Kč/ks- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 7 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 37 ks
Tyto pleny vyrobené z ECF celulózy jsou nejlepším řešením z pohledu šetrnosti k životnímu prostředí a kvality. Plenky jsou bez chlóru (nebělené), bez parfému - riziko, které vyvolává u miminek…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 4 9-15 kg 72 ks
od 544 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky z limitované edice Paw Patrol jsou s obrázky oblíbených postav tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop and…
Abena Bambo Nature 7 18+ kg 40 ks
od 424 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Eko
Dětské plenkové kalhotky jsou navrženy pro univerzální použití pro děvčátka i chlapce, s důrazem na pohodlí a ochranu citlivé pokožky. Jedná se o jednorázové plenkové kalhotky s prodyšným…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy L 8-13 kg 19 ks
od 200 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Noční
Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy L 8-13 kg 19 ks jsou dětské plenkové kalhotky navržené pro noční použití. Plenkové kalhotky jsou určeny pro děti s hmotností 8-13 kg a balení obsahuje 19…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 40 ks
od 391 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Při výběru plenkových kalhotek pro aktivní dítě je důležité zohlednit jejich pohodlí a spolehlivou ochranu při každodenním pohybu. Plenkové kalhotky jsou určeny pro děti s hmotností od 9 do 15…
Monperi Pants XL 13-18 kg, 18 ks
od 169 Kč
9,39 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Minimální hmotnost 13 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 18 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny jsou příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 58 ks
od 499 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
Pampers Active Baby 3 6-11 kg, 210 ks
od 1 149 Kč
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou určeny pro aktivní miminka s hmotností od 6 do 11 kilogramů, která potřebují spolehlivou ochranu proti protečení při každém pohybu. Jsou navrženy s 360° pružným pasem, …
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4 až 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, …
MonPeri Eco Comfort L 8-13 kg, 50 ks
od 381 Kč
7,62 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 50 ks
Pleny šetrné k citlivé pokožce dítěte i k přírodě. Jsou hypoalergenní, neparfemované a bělené bez použití chloru. Uvnitř je buničina s certifikací TCF (Totally Chlorine Free). Silná vrstva…
Kit & Kin Ekologické plenkové kalhotky pull-ups 5 12-17 kg 20 ks
od 227 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Kit & Kin jsou hypoalergenní ekologické plenkové kalhotky v prémiové kvalitě. Obsahují součást přírodního high-tech absorpčního jádra, které využívá výrazně méně chemikálií než běžné plenky. …
Pampers Premium Care Pants 3 6-11 kg, 48 ks
od 329 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Minimální hmotnost 6 kg
- Maximální hmotnost 11 kg
Zabalte své děťátko do plenky Pampers Premium Care, která poskytuje to nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky. Jsou hedvábně hebké a okamžitě suché. Plenky byly speciálně navržené pro…
Moltex Pure & Nature Junior 9-14 kg 20 ks
od 180 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Natahovací ekologické plenky mají tvar spodních kalhotek, jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožňuje jejich snadné svléknutí. Jsou ideální pro děti učící se na nočník. Vnitřní…
Huggies Extra Care Pants 3 48 ks
od 431 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky Huggies Extra Care Pants (velikost 3) jsou určeny pro děti s hmotností od 6 do 11 kilogramů. Tyto jednorázové pleny přinášejí pohodlí a spolehlivou ochranu díky měkkým a savým…
Monperi Eco Comfort 5 - 9 kg 56 ks
od 293 Kč
- Jednorázové
- Eko
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 5 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky, jsou vyrobeny z trvale udržitelných, evnironmentálně šetrných zdrojů. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů…
Huggies Little Movers Pants 4 9-14kg 36 ks
od 259 Kč
7,19 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Bez parfemace
- Počet kusů v balení 36 ks
Plenkové kalhotky Huggies Little Movers Pants jsou určeny pro děti vážící 9-14 kg. Tento typ jednorázových plenkových kalhotek nabízí komfort a ochranu pro aktivní děti. Balení obsahuje 36 kusů, …
Pampers Pants 3 6-11 kg, 62 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Minimální hmotnost 6 kg
- Maximální hmotnost 11 kg
Plenkové kalhotky Pampers Pants 3 obléknete a svléknete snadno jedním tahem. Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Pleny Pampers Pants…
Moltex Pure & Nature 4 Maxi 7-12 kg 22 ks
od 225 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Eko
Natahovací plenkové kalhotky jsou skvělou volbou při učení vašich dětí na nočník. Kalhotky jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožní vašim dětem lehce je sundat i nasadit. V…
Abena Bambo Nature 7-14 kg 24 ks
od 178 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Eko
Bambo Nature plenkové kalhotky jsou určená pro děvčátka i chlapce s prodyšným povrchem a suchým zipem. Kalhotky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin, jsou šetrné k životnímu prostředí a…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Premium Care 6 Value Pack 13+ kg 38 ks
od 299 Kč
7,87 Kč/ks- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 38 ks
Zabalte své děťátko do plenky Pampers Premium Care, která poskytuje to nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers. Díky materiálu hebkému jako peříčko poskytuje plenka hebkost. …
Pampers Premium Care 5 11-17 kg, 108 ks
od 899 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, aby jim poskytovaly spolehlivou ochranu a pohodlí při každodenním pohybu. Jsou vyrobeny z prodyšných…
Moomin Baby Pants XL 7 16-26 kg, 34 ks
od 475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Premium Care Pants 3 6-11 kg 70 ks
od 495 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Minimální hmotnost 6 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
Pampers Pants 7 17 kg+, 80 ks
od 699 Kč
8,74 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
- Počet kusů v balení 80 ks
Když začne být dítě aktivní a kroutí se při přebalování, může být dost těžké vyměnit mu plenku. Pak je čas na plenkové kalhotky Pampers Pants. Plenkové kalhotky Pampers Pants se snadno…
Huggies Little Movers Pants 5 12-17 kg, 104 ks
od 995 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky navržené pro aktivní děti, které poskytují spolehlivou ochranu a pohodlí. Vhodné jsou pro děti s hmotností od 12 do 17 kilogramů. V balení se nachází 104 kusů kalhotek…
Naty Nature Babycare Maxi 8 - 15 kg 22 ks
od 304 Kč
14 Kč/ks- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 22 ks
Vyrobeny z přírodních a kompostovatelných materiálů. Ultra tenká konstrukce plenky efektivně zabraňuje protečení a umožňuje batoleti přirozený pohyb. Plenky jsou elastické v bocích i kolem…
Panda Maxi 8-18 kg, 42 ks
od 183 Kč
4,36 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 42 ks
Miminko se vyvíjí, postupně roste a sílí. Stejně tak se mění i jeho plenka. Ta za žádných okolností nesmí miminko škrtit, dráždit či odírat. Zároveň musí být dostatečně savá, aby se v ní dítě…
Huggies Extra Care Pants 5 12-17 kg 34 ks
od 429 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Netkaná textilie
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky Huggies Extra Care Pants ve velikosti 5 jsou vhodné pro děti vážící od 12 do 17 kilogramů. Zajišťují citlivou péči o dětskou pokožku díky hypoalergennímu složení bez parfemace, …
Moomin Baby Pants Junior 6 12-20 kg, 108 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Baby Charm Super Dry Flex 2 Mini 46 ks
od 199 Kč
4,33 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 2
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
- Počet kusů v balení 46 ks
Tyto pleny jsou vyrobené z ECF celulózy a jsou nejlepším řešením z pohledu šetrnosti k životnímu prostředí a kvality. Plenky jsou bez chlóru (nebělené), bez parfému - riziko, které vyvolává u…
Moomin Baby Pants Maxi 4 7-11 kg, 120 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Active Baby Pants 5 11-17 kg, 22 ks
od 198 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Plenkové kalhotky Pampers Pants 5 jsou navrženy pro děti s hmotností od 12 do 17 kg, což odpovídá velikosti 5. Tento typ plenkových kalhotek je určen pro aktivní děti, které začínají chodit a…
Moomin Baby Pants XL 7 16-26 kg, 102 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 124 ks
od 899 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu a pohodlí při každodenním pohybu. Jsou určeny pro děti s hmotností od 9 do 15 kilogramů, což odpovídá…
Bella Happy Pants 3 Midi 6-11 kg 26 ks
od 192 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici, postranní…
Abena Bambo Nature Pants 4 7-14 kg, 40 ks
od 309 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Eko
Bambo Nature Pants jsou speciální tréninkové kalhotky, které jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na nočník či zcela bez plenek. Nasazují se jako kalhotky, přitom mají veškeré…
Eco by Naty Nature Babycare Junior 5 12-18 kg 20 ks
od 339 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Vyrobeny z přírodních a kompostovatelných materiálů. Ultra tenká konstrukce plenky efektivně zabraňuje protečení a umožňuje batoleti přirozený pohyb. Plenky jsou elastické v bocích i kolem…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 114 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
