Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Eko plenkové kalhotky MonPeri
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Monperi Pants XL 13-18 kg, 18 ks
od 149 Kč
8,28 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Minimální hmotnost 13 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 18 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny jsou příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
Monperi Eco Comfort 5 - 9 kg 56 ks
od 293 Kč
- Jednorázové
- Eko
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 5 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky, jsou vyrobeny z trvale udržitelných, evnironmentálně šetrných zdrojů. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů…
MonPeri Eco Comfort L 8-13 kg, 50 ks
od 381 Kč
7,62 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 50 ks
Pleny šetrné k citlivé pokožce dítěte i k přírodě. Jsou hypoalergenní, neparfemované a bělené bez použití chloru. Uvnitř je buničina s certifikací TCF (Totally Chlorine Free). Silná vrstva…
MonPeri 3 - 6 kg 50 ks
od 212 Kč
4,24 Kč/ks- Jednorázové
- Suchý zip
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
- Počet kusů v balení 50 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny. Příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
Monperi Eco Comfort 12 - 16 kg 46 ks
od 399 Kč
8,67 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 5
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
- Počet kusů v balení 46 ks
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky, jsou vyrobeny z trvale udržitelných, evnironmentálně šetrných zdrojů. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů…
MonPeri Pants XL 13-18 kg, 6x 18 ks
894 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Natahovací plenkové kalhotky MonPeri Pants jsou ideální volbou při přechodu dětí z plenek na nočník. Mají široký elastický pas, který zajistí snadné natahování, pohodlí při pohybu a zároveň…
MonPeri Eco Comfort L 8-13 kg, 200 ks
1 669 Kč
8,35 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 200 ks
Pleny šetrné k citlivé pokožce dítěte i k přírodě. Jsou hypoalergenní, neparfemované a bělené bez použití chloru. Uvnitř je buničina s certifikací TCF (Totally Chlorine Free). Silná vrstva…

MonPeri STAR M dětské pleny 5-9 kg, vel. 3, 36 ks 36ks | velikost 3 | 5-9 kg
- Eko
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Jednorázové
MonPeri STAR - prémiová péče, kterou si zaslouží ta nejjemnější pokožka MonPeri STAR jsou prémiové jednorázové dětské pleny…
v 5 obchodech

MonPeri EKO Jednorázové plenkové kalhotky L (8–14 kg)
- Eko
- Hypoalergenní
Ekologicky šetrné jednorázové dětské kalhotky.Neparfemované hypoalergenní kalhotky MonPeri neobsahují PVC, antioxidanty,…
Rohlik.cz