Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Eko plenkové kalhotky 5
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 38 ks
od 475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Monperi Pants XL 13-18 kg, 18 ks
od 149 Kč
8,28 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Minimální hmotnost 13 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 18 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny jsou příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
Pampers Harmonie 5 11-16 kg, 152 ks
od 1 449 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky Pampers Harmonie 5 jsou jednorázové pleny určené pro děti s hmotností 11 až 16 kg. Tyto plenky jsou navrženy s ohledem na citlivou pokožku dítěte a poskytují až 12 hodin…
Monperi Eco Comfort 5 - 9 kg 56 ks
od 399 Kč
- Jednorázové
- Eko
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 5 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky, jsou vyrobeny z trvale udržitelných, evnironmentálně šetrných zdrojů. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů…
Moltex Pure & Nature Junior 9-14 kg 20 ks
od 221 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Natahovací ekologické plenky mají tvar spodních kalhotek, jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožňuje jejich snadné svléknutí. Jsou ideální pro děti učící se na nočník. Vnitřní…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 54 ks
od 769 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Kit & Kin Ekologické plenkové kalhotky pull-ups 5 12-17 kg 20 ks
od 227 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Kit & Kin jsou hypoalergenní ekologické plenkové kalhotky v prémiové kvalitě. Obsahují součást přírodního high-tech absorpčního jádra, které využívá výrazně méně chemikálií než běžné plenky. …
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 114 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Eco by Naty Nature Babycare Junior 5 12-18 kg 20 ks
od 339 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Vyrobeny z přírodních a kompostovatelných materiálů. Ultra tenká konstrukce plenky efektivně zabraňuje protečení a umožňuje batoleti přirozený pohyb. Plenky jsou elastické v bocích i kolem…
Moltex Nature No. 1 Junior 11 - 25 kg 26 ks
od 259 Kč
9,96 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 25 kg
- Počet kusů v balení 26 ks
Ekologické plenky značky Moltex s veselými Peanuts postavičkami jsou dermatologicky a klinicky testovány a jsou šetrné k dětské pokožce. Plenky jsou s vysokým podílem obnovitelných surovin…
Monperi Eco Comfort 12 - 16 kg 46 ks
od 399 Kč
8,67 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 5
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
- Počet kusů v balení 46 ks
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky, jsou vyrobeny z trvale udržitelných, evnironmentálně šetrných zdrojů. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů…
MonPeri Pants XL 13-18 kg, 6x 18 ks
894 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Natahovací plenkové kalhotky MonPeri Pants jsou ideální volbou při přechodu dětí z plenek na nočník. Mají široký elastický pas, který zajistí snadné natahování, pohodlí při pohybu a zároveň…
Abena Bambo Nature Pants 5 12-18kg 19 ks
od 185 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Eko
- Učící
Natahovací plenkové kalhotky pro děvčátka i chlapce jsou s prodyšným povrchem. Tyto speciální tréninkové kalhotky jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na nočník. Vyrábí se v…

Bambo Nature PANTS 5, 11-17 kg, 38ks
- Eko
- Hypoalergenní
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 38 ks
BAMBO Nature Pants jsou speciální tréninkové kalhotky, které jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na…
v 3 obchodech