Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Eko a hypoalergenní plenkové kalhotky
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 156 ks
od 929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti s hmotností mezi 9 a 15 kilogramy, které vyžadují spolehlivou ochranu při každém pohybu. Vyznačují se natahovacím designem, který umožňuje rychlé…
Bella Happy Soft&Delicate Newborn 1 2-5 kg 42 ks
od 144 Kč
- Jednorázové
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 2
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Bella Happy Soft&Delicate Newborn 1 jsou určeny pro novorozence s váhou od 2 do 5 kg. Díky speciálnímu designu se přizpůsobí tvaru těla dítěte a poskytují příjemný pocit sucha. …
Pampers Night Pants 6 15 kg+, 19 ks
od 219 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Dopřejte svému děťátku maximální sucho a pohodlí během spánku. Plenkové kalhotky Pampers Night Pants poskytují lepší ochranu pro klidný spánek po celou noc díky zesílenému jádru, které okamžitě…
Kolorky Deluxe Velvet Pants Wild XL 12-16 kg 17 ks
od 199 Kč
12 Kč/ks- Eko
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
- Počet kusů v balení 17
Jednorázové kalhotkové ekoplenky jsou se sametovým povrchem, absorpčním jádrem nové generace a indikátorem vlhkosti. Plenky tvořené pro malé neposedy, mají pružné boční manžety a elastický pas, …
Pampers Active Baby 3 6-11 kg, 180 ks
od 929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou určeny pro aktivní děti s hmotností od 6 do 11 kilogramů, které potřebují spolehlivou ochranu při každém pohybu. Balení obsahuje 180 kusů kalhotek velikosti 3, které jsou…
Bobilo Pants 10-18 kg 20 ks
od 175 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Hypoalergenní
- Eko
Bezpečné a stylové české plenky vyvinuté pro každodenní použití bez kompromisů: sametově hebký povrch - pro maximální pohodlí vašeho miminka. Mají ideální anatomický tvar - díky přiléhavému…
DADA Extra Care Pants 7 18+ kg, 34 ks
od 169 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Noční
- Eko
Plenkové kalhotky Dada Extra Care Pants 7 jsou určeny pro děti s hmotností nad 18 kg. Tyto jednorázové plenkové kalhotky jsou ideální volbou pro rodiče, kteří ocení jejich jednoduchost při…
Abena Bambo Dreamy Night Pants 8-15 let 35-50 kg 10 ks
od 102 Kč
- Jednorázové
- AIO
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Noční
Abena Bambo Dreamy Night Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky navržené speciálně pro děti ve věku od 8 do 15 let, které váží mezi 35 a 50 kg. Tyto plenkové kalhotky jsou určeny pro noční…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Abena Bambo Nature 3-6 kg 30 ks
od 169 Kč
5,63 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 2
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
- Počet kusů v balení 30 ks
Bambo Nature plenky jsou stejně jako obyčejné na jedno použití, ale mají mnohem menší ekologickou stopu. Jsou velmi tenké a ultra-absorpční; s jedinečnou vrstvou, která odvádí vlhkost od pokožky…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 90 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Abena Bambo Nature 6 XXL 16+ kg 40 ks
od 295 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Eko
Ekoplenky s indikátorem vlhkosti s vynikajícím hodnocením maminek a pravidelný vítěz testů odborníků. V čem jsou Bambo Nature jiné než ostatní plenky? Až 85 % dopadu jednorázové plenky na…
Abena Bambo Dreamy Night Pants 4-7 let 15-35 kg 10 ks
od 102 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Abena Bambo Dreamy Night Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4-7 let s hmotností 15-35 kg. Tento typ plenkových kalhotek je speciálně navržen pro noční používání, …
Moomin Baby Pants Junior 6 12-20 kg, 52 ks
od 599 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku od 4 do 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, což…
Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy XL 12-16 kg 17 ks
od 239 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy XL 12–16 kg jsou navrženy pro klidný a nerušený spánek vašich dětí. Tyto plenkové kalhotky jsou vhodné pro děti o hmotnosti od 12 do 16…
Pampers Active Baby 8 17+ kg, 32 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti s hmotností od 17 kilogramů, aby zajistily pohodlí a spolehlivou ochranu při každodenních aktivitách. Jsou vyrobeny z bavlny, která zajišťuje…
Abena Bambo Nature Pants 8 4XL 19+ kg 16 ks
od 194 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Noční
- Eko
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro děti s hmotností od 19 kilogramů a více, což odpovídá velikosti 4XL. Jedná se o jednorázové plenkové kalhotky, které jsou určeny pro každodenní použití. V…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4 až 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, …
Baby Charm Super Dry Flex Pants 6 Extra Large 16+ kg 18 ks
od 248 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Až 12 hodin sucha pro neposedné děti, které se nerady nechávají přebalovat. V balení je 18 ks plenek. Plenky nemají indikační proužek.
Abena Bambo Nature 7 18+ kg 40 ks
od 424 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Eko
Dětské plenkové kalhotky jsou navrženy pro univerzální použití pro děvčátka i chlapce, s důrazem na pohodlí a ochranu citlivé pokožky. Jedná se o jednorázové plenkové kalhotky s prodyšným…
Moomin Baby Pants Maxi 4 7-11 kg, 40 ks
od 469 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 27 kg
- Maximální hmotnost 43 kg
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 38 ks
od 475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Monperi Pants XL 13-18 kg, 18 ks
od 149 Kč
8,28 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Minimální hmotnost 13 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 18 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny jsou příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
Pampers Premium Care Pants 3 6-11 kg, 48 ks
od 329 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Minimální hmotnost 6 kg
- Maximální hmotnost 11 kg
Zabalte své děťátko do plenky Pampers Premium Care, která poskytuje to nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky. Jsou hedvábně hebké a okamžitě suché. Plenky byly speciálně navržené pro…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Harmonie 5 11-16 kg, 152 ks
od 1 449 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky Pampers Harmonie 5 jsou jednorázové pleny určené pro děti s hmotností 11 až 16 kg. Tyto plenky jsou navrženy s ohledem na citlivou pokožku dítěte a poskytují až 12 hodin…
Monperi Eco Comfort 5 - 9 kg 56 ks
od 399 Kč
- Jednorázové
- Eko
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 5 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky, jsou vyrobeny z trvale udržitelných, evnironmentálně šetrných zdrojů. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů…
Moltex Pure & Nature Junior 9-14 kg 20 ks
od 221 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Natahovací ekologické plenky mají tvar spodních kalhotek, jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožňuje jejich snadné svléknutí. Jsou ideální pro děti učící se na nočník. Vnitřní…
Abena Bambo Nature 7-14 kg 24 ks
od 178 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Eko
Bambo Nature plenkové kalhotky jsou určená pro děvčátka i chlapce s prodyšným povrchem a suchým zipem. Kalhotky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin, jsou šetrné k životnímu prostředí a…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 753 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Premium Care 6 Value Pack 13+ kg 38 ks
od 299 Kč
7,87 Kč/ks- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 38 ks
Zabalte své děťátko do plenky Pampers Premium Care, která poskytuje to nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers. Díky materiálu hebkému jako peříčko poskytuje plenka hebkost. …
Moltex Pure & Nature 4 Maxi 7-12 kg 22 ks
od 229 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Eko
Natahovací plenkové kalhotky jsou skvělou volbou při učení vašich dětí na nočník. Kalhotky jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožní vašim dětem lehce je sundat i nasadit. V…
MonPeri Eco Comfort L 8-13 kg, 50 ks
od 381 Kč
7,62 Kč/ks- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 50 ks
Pleny šetrné k citlivé pokožce dítěte i k přírodě. Jsou hypoalergenní, neparfemované a bělené bez použití chloru. Uvnitř je buničina s certifikací TCF (Totally Chlorine Free). Silná vrstva…
Moomin Baby Pants XL 7 16-26 kg, 34 ks
od 475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Kit & Kin Ekologické plenkové kalhotky pull-ups 5 12-17 kg 20 ks
od 227 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Kit & Kin jsou hypoalergenní ekologické plenkové kalhotky v prémiové kvalitě. Obsahují součást přírodního high-tech absorpčního jádra, které využívá výrazně méně chemikálií než běžné plenky. …
Naty Nature Babycare Maxi 8 - 15 kg 22 ks
od 304 Kč
14 Kč/ks- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 22 ks
Vyrobeny z přírodních a kompostovatelných materiálů. Ultra tenká konstrukce plenky efektivně zabraňuje protečení a umožňuje batoleti přirozený pohyb. Plenky jsou elastické v bocích i kolem…
Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy L 8-13 kg 19 ks
od 225 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Noční
Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy L 8-13 kg 19 ks jsou dětské plenkové kalhotky navržené pro noční použití. Plenkové kalhotky jsou určeny pro děti s hmotností 8-13 kg a balení obsahuje 19…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 114 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Moomin Baby Pants Junior 6 12-20 kg, 108 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Abena Bambo Nature Pants 4 7-14 kg, 40 ks
od 309 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Eko
Bambo Nature Pants jsou speciální tréninkové kalhotky, které jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na nočník či zcela bez plenek. Nasazují se jako kalhotky, přitom mají veškeré…
Eco by Naty Nature Babycare Junior 5 12-18 kg 20 ks
od 339 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Eko
Vyrobeny z přírodních a kompostovatelných materiálů. Ultra tenká konstrukce plenky efektivně zabraňuje protečení a umožňuje batoleti přirozený pohyb. Plenky jsou elastické v bocích i kolem…
Moomin Baby Pants Maxi 4 7-11 kg, 120 ks
od 1 399 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Moltex Pure & Nature XL +14 kg 18 ks
od 219 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Eko
- Učící
Plenky Moltex patří mezi největší stálici v ekoplenkách na evropském trhu a vždy vynikaly svou skvělou funkčností. V nové kvalitě jsou plenky Moltex navíc měkčí, jemnější a také moderní a…
Pampers Pants 7 17 kg+, 114 ks
od 989 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
Tyto jednorázové kalhotky Pampers Pants jsou určeny pro děti s váhou od 17 kg. Mají pružný pas a dvojité manžetky kolem nožiček, které brání protečení. Oblékají se jedním tahem a svlékají se…
