Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Noční jednorázové plenkové kalhotky
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
DADA Pants Extra Care Maxi 4 8-15 kg, 78 ks
od 279 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Jednorázové plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care Maxi 4 jsou navrženy pro děti o hmotnosti 8-15 kg. Tento typ plenkových kalhotek je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají řešení pro…
Pampers Active Baby Pants 5 11-17 kg, 136 ks
od 929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní batolata, která vyžadují spolehlivou ochranu při pohybu. Určené jsou pro děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, odpovídající velikosti 5. Balení…
Pampers Night Pants 4 9-15 kg, 25 ks
od 223 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Noční
- Minimální hmotnost 9 kg
Plenkové kalhotky pampers Night Pants poskytnou vašemu dítěti komfort a lepší ochranu během noci. Plenkové kalhotky mají zesílené jádro, díky kterému okamžitě absorbují vlhkost a udrží dítě v…
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 156 ks
od 929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti s hmotností mezi 9 a 15 kilogramy, které vyžadují spolehlivou ochranu při každém pohybu. Vyznačují se natahovacím designem, který umožňuje rychlé…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 94 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlnou ochranu při aktivním pohybu dítěte. Jsou určeny pro děti s hmotností mezi 9 a 15 kilogramy a velikostí 4. V balení je obsaženo 94…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 22 ks
od 220 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 12 kg
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují lepší ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v…
Bella Happy Soft&Delicate Newborn 1 2-5 kg 42 ks
od 144 Kč
- Jednorázové
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 2
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Bella Happy Soft&Delicate Newborn 1 jsou určeny pro novorozence s váhou od 2 do 5 kg. Díky speciálnímu designu se přizpůsobí tvaru těla dítěte a poskytují příjemný pocit sucha. …
Pampers Night Pants 6 15 kg+, 19 ks
od 219 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Dopřejte svému děťátku maximální sucho a pohodlí během spánku. Plenkové kalhotky Pampers Night Pants poskytují lepší ochranu pro klidný spánek po celou noc díky zesílenému jádru, které okamžitě…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 88 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v suchu až…
DADA Pants Extra Care 6 XL 16+ kg, 32 ks
od 169 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care obsahují absorpční mikroperličky, které zadržují vlhkost a udrží pokožku dlouho suchou. Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetám kolem nožiček…
DADA Pants Extra Care Maxi 4 8-15 kg, 46 ks
od 169 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 4 Maxi jsou určeny pro děti vážící 8-15 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje ji…
Pampers Active Baby 3 6-11 kg, 180 ks
od 929 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou určeny pro aktivní děti s hmotností od 6 do 11 kilogramů, které potřebují spolehlivou ochranu při každém pohybu. Balení obsahuje 180 kusů kalhotek velikosti 3, které jsou…
Huggies DryNites Pyjama Pants Boys 8-13 let 30-48 kg, 23 ks
od 282 Kč
12 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Polyester
- Noční
- Počet kusů v balení 23 ks
Huggies DryNites Pyjama Pants Boys 8-13 let 30-48 kg Plenkové kalhotky Huggies DryNites jsou navrženy pro chlapce ve věku 8-13 let a hmotnosti 30-48 kg. Tyto kalhotky jsou určeny speciálně na…
Huggies Extra Care Pants 4 9-14 kg 80 ks
od 865 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Jednorázové plenkové kalhotky Huggies Extra Care Pants ve velikosti 4 jsou navrženy pro děti o hmotnosti od 9 do 14 kilogramů. Tento produkt nabízí praktické balení, které obsahuje 80 kusů…
Pampers Active Baby Pants 6 13-19 kg , 144 ks
od 999 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu při každodenním pohybu a během noci. Jsou určeny pro děti s hmotností od 13 do 19 kilogramů, což odpovídá…
DADA Extra Care Pants 7 18+ kg, 34 ks
od 169 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Noční
- Eko
Plenkové kalhotky Dada Extra Care Pants 7 jsou určeny pro děti s hmotností nad 18 kg. Tyto jednorázové plenkové kalhotky jsou ideální volbou pro rodiče, kteří ocení jejich jednoduchost při…
Abena Bambo Dreamy Night Pants 8-15 let 35-50 kg 10 ks
od 102 Kč
- Jednorázové
- AIO
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Noční
Abena Bambo Dreamy Night Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky navržené speciálně pro děti ve věku od 8 do 15 let, které váží mezi 35 a 50 kg. Tyto plenkové kalhotky jsou určeny pro noční…
Pampers Premium Care Pants 3 6-11 kg, 114 ks
od 775 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu při každém pohybu. Jednorázové plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants velikosti 3 jsou určeny pro děti…
Pampers Active Baby 11 - 16 kg, 150 ks
od 989 Kč
- Jednorázové
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
Pampers plenky (vel.11-16kg) mají tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky a děti mohou být až 12 hodin v suchu. Plenky pomáhají vašemu děťátku…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 128 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Pants 5 12-18 kg, 48 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 12 kg
Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují Pampers Pants vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Také přebalování je snadné. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků…
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 108 ks
od 749 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky Pampers Active Baby Pants se snadno oblékají. Svléknout je lze roztrhnutím na bocích. Pak je stačí srolovat a zajistit páskem pro snadnou likvidaci. Během noci drží plenkové…
Pampers Pants 5 12-17 kg, 96 ks
od 648 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Když začne být vaše děťátko při přebalování neposedné, jsou tu plenkové kalhotky Pampers Pants pro snadné přebalování. Snadno se oblékají jedním tahem a svlékají se roztrhnutím na bocích. Pak je…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 90 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Pants 7 17 kg+, 38 ks
od 299 Kč
7,87 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
- Počet kusů v balení 38 ks
Pampers plenky mají tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky a děti mohou být až 12 hodin v suchu. Plenky pomáhají vašemu děťátku volně se…
Abena Bambo Dreamy Night Pants 4-7 let 15-35 kg 10 ks
od 102 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Abena Bambo Dreamy Night Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4-7 let s hmotností 15-35 kg. Tento typ plenkových kalhotek je speciálně navržen pro noční používání, …
Moomin Baby Pants Junior 6 12-20 kg, 52 ks
od 599 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 127 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku od 4 do 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, což…
Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy XL 12-16 kg 17 ks
od 237 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy XL 12–16 kg jsou navrženy pro klidný a nerušený spánek vašich dětí. Tyto plenkové kalhotky jsou vhodné pro děti o hmotnosti od 12 do 16…
Huggies DryNites Pyjama Pants Teen Boys 48-60 kg, 9 ks
od 131 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 48 kg
- Maximální hmotnost 60 kg
Speciální natahovací plenkové kalhotky Huggies DryNites pro starší děti na noc pod pyžamko vypadají jako běžné spodní prádlo, a proto je jejich používání velmi diskrétní. Navíc pod pyžamem nebo…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 6 14-19 kg 60 ks
od 572 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 14 kg
Plenkové kalhotky jsou z limitované edice Paw Patrol a mají obrázky oblíbených postav Tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop a…
Pampers Pants 6 15 kg+, 84 ks
od 589 Kč
7,01 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 15 kg
- Počet kusů v balení 84 ks
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…
Pampers Active Baby 8 17+ kg, 32 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti s hmotností od 17 kilogramů, aby zajistily pohodlí a spolehlivou ochranu při každodenních aktivitách. Jsou vyrobeny z bavlny, která zajišťuje…
Abena Bambo Nature Pants 8 4XL 19+ kg 16 ks
od 194 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Noční
- Eko
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro děti s hmotností od 19 kilogramů a více, což odpovídá velikosti 4XL. Jedná se o jednorázové plenkové kalhotky, které jsou určeny pro každodenní použití. V…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4 až 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, …
Baby Charm Super Dry Flex Pants 6 Extra Large 16+ kg 18 ks
od 248 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Až 12 hodin sucha pro neposedné děti, které se nerady nechávají přebalovat. V balení je 18 ks plenek. Plenky nemají indikační proužek.
Huggies DryNites Pyjama Pants Teen Boys 48-60 kg, 3x 11 ks
od 450 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 48 kg
- Maximální hmotnost 60 kg
Plenkové kalhotky Huggies DryNites Pyjama Pants jsou určeny pro dospívající chlapce s hmotností mezi 48 až 60 kilogramy. Jsou navrženy speciálně pro noční použití a poskytují spolehlivou ochranu…
Huggies DryNites Pyjama Pants Girls 8-15 let 27-57 kg 9 ks
od 119 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 27 kg
- Maximální hmotnost 57 kg
Speciální natahovací plenkové kalhotky jsou ideální pro starší děti na noc pod pyžamko. Natahovací plenkové kalhotky DryNites Pyjama Pants od Huggies jsou určeny pro děti od 8 do 15 let. …
Moomin Baby Pants Maxi 4 7-11 kg, 40 ks
od 469 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 27 kg
- Maximální hmotnost 43 kg
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 38 ks
od 475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 40 ks
od 391 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Při výběru plenkových kalhotek pro aktivní dítě je důležité zohlednit jejich pohodlí a spolehlivou ochranu při každodenním pohybu. Plenkové kalhotky jsou určeny pro děti s hmotností od 9 do 15…
Huggies DryNites Pyjama Pants Girls 4-7 let 17-30 kg 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 17 kg
- Maximální hmotnost 30 kg
Speciální natahovací plenkové kalhotky jsou ideální pro starší děti na noc pod pyžamko. DryNites Pyjama Pants od Huggies jsou určeny pro děti od 4 do 7 let. Vypadají jako běžné spodní prádlo, a…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Huggies Extra Care Pants 3 48 ks
od 431 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky Huggies Extra Care Pants (velikost 3) jsou určeny pro děti s hmotností od 6 do 11 kilogramů. Tyto jednorázové pleny přinášejí pohodlí a spolehlivou ochranu díky měkkým a savým…
Huggies Little Movers Pants 4 9-14kg 36 ks
od 259 Kč
7,19 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Bez parfemace
- Počet kusů v balení 36 ks
Plenkové kalhotky Huggies Little Movers Pants jsou určeny pro děti vážící 9-14 kg. Tento typ jednorázových plenkových kalhotek nabízí komfort a ochranu pro aktivní děti. Balení obsahuje 36 kusů, …
Pampers Active Baby 3 6-11 kg, 210 ks
od 1 149 Kč
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 3
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky jsou určeny pro aktivní miminka s hmotností od 6 do 11 kilogramů, která potřebují spolehlivou ochranu proti protečení při každém pohybu. Jsou navrženy s 360° pružným pasem, …
Huggies DryNites Pyjama Pants Teen Girl 5 48-60 kg 20 ks
od 282 Kč
14 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Počet kusů v balení 20 ks
Huggies DryNites Pyjama Pants Teen Girl jsou natahovací plenkové kalhotky, které poskytují spolehlivou ochranu pro dívky ve věku od 13 let s hmotností 48-60 kg. Jsou ideální pro děti, které trpí…
