Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Plenkové kalhotky Pampers bez parfemace
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pampers Night Pants 4 9-15 kg, 25 ks
od 223 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Noční
- Minimální hmotnost 9 kg
Plenkové kalhotky pampers Night Pants poskytnou vašemu dítěti komfort a lepší ochranu během noci. Plenkové kalhotky mají zesílené jádro, díky kterému okamžitě absorbují vlhkost a udrží dítě v…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 22 ks
od 220 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 12 kg
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují lepší ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v…
Pampers Premium Care 5 11-17 kg, 80 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu a pohodlí při každodenním pohybu. Jsou určeny pro děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, což odpovídá…
Pampers Night Pants 6 15 kg+, 19 ks
od 220 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Dopřejte svému děťátku maximální sucho a pohodlí během spánku. Plenkové kalhotky Pampers Night Pants poskytují lepší ochranu pro klidný spánek po celou noc díky zesílenému jádru, které okamžitě…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 88 ks
od 799 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v suchu až…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 128 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Splashers 4-5 8-14 kg 11 ks
od 191 Kč
- Jednorázové
- Plenkové plavky
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 8 kg
V jednorázových plenkách Pampers Splashers může vaše ratolest bezstarostně dovádět ve vodě. Jsou totiž vyrobené ze speciálního materiálu, díky kterým na rozdíl od běžných plen nenasáknou. Jako…
Pampers Pants 5 12-17 kg, 96 ks
od 648 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Když začne být vaše děťátko při přebalování neposedné, jsou tu plenkové kalhotky Pampers Pants pro snadné přebalování. Snadno se oblékají jedním tahem a svlékají se roztrhnutím na bocích. Pak je…
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 108 ks
od 599 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky Pampers Active Baby Pants se snadno oblékají. Svléknout je lze roztrhnutím na bocích. Pak je stačí srolovat a zajistit páskem pro snadnou likvidaci. Během noci drží plenkové…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 127 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku od 4 do 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, což…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 6 14-19 kg 60 ks
od 572 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 14 kg
Plenkové kalhotky jsou z limitované edice Paw Patrol a mají obrázky oblíbených postav Tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop a…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 90 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 5 12-17 kg 66 ks
od 576 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol jsou dětské plenkové kalhotky ve velikosti 5. Jsou určené pro děti vážící 12-17 kg. Zajišťují, aby pokožka vašeho děťátka zůstala suchá, a zabraňují…
Pampers Harmonie 5 11-16 kg, 152 ks
od 1 449 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky Pampers Harmonie 5 jsou jednorázové pleny určené pro děti s hmotností 11 až 16 kg. Tyto plenky jsou navrženy s ohledem na citlivou pokožku dítěte a poskytují až 12 hodin…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 27 kg
- Maximální hmotnost 43 kg
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 4 9-15 kg 72 ks
od 544 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky z limitované edice Paw Patrol jsou s obrázky oblíbených postav tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop and…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 60 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas, který se přizpůsobí tělu dítěte, díky…
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 58 ks
od 499 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4 až 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, …
Pampers Premium Care 6 Value Pack 13+ kg 38 ks
od 299 Kč
7,87 Kč/ks- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 13 kg
- Počet kusů v balení 38 ks
Zabalte své děťátko do plenky Pampers Premium Care, která poskytuje to nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers. Díky materiálu hebkému jako peříčko poskytuje plenka hebkost. …
Pampers Pants 7 17 kg+, 80 ks
od 699 Kč
8,74 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
- Počet kusů v balení 80 ks
Když začne být dítě aktivní a kroutí se při přebalování, může být dost těžké vyměnit mu plenku. Pak je čas na plenkové kalhotky Pampers Pants. Plenkové kalhotky Pampers Pants se snadno…
Pampers Pants 7 17 kg+, 114 ks
od 989 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Minimální hmotnost 17 kg
Tyto jednorázové kalhotky Pampers Pants jsou určeny pro děti s váhou od 17 kg. Mají pružný pas a dvojité manžetky kolem nožiček, které brání protečení. Oblékají se jedním tahem a svlékají se…
Pampers Pants 5 12-17 kg, 42 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Když začne být vaše děťátko při přebalování neposedné, jsou tu plenkové kalhotky Pampers Pants pro snadné přebalování. Snadno se oblékají jedním tahem a svlékají se roztrhnutím na bocích. Pak je…
Pampers Pants 6 15 kg+, 36 ks
od 299 Kč
8,31 Kč/ks- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Počet kusů v balení 36 ks
Plenkové kalhotky Pampers Pants 6 15 kg+ Plenkové kalhotky Pampers Pants ve velikosti 6 jsou navržené pro děti s minimální hmotností 15 kg a více. Balení obsahuje 36 kusů, takže budete mít…
Pampers Pants 6 15 kg+, 44 ks
349 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Pampers kalhotkové plenky Pants jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat je. Jsou určeny pro děti s hmotností od 15 kg. Poskytují…
Pampers Pants 5 12-17 kg, 48 ks
422 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Když začne být vaše děťátko při přebalování neposedné, jsou tu plenkové kalhotky Pampers Pants pro snadné přebalování. Snadno se oblékají jedním tahem a svlékají se roztrhnutím na bocích. Pak je…

Pampers Pants Night plenkové kalhotky 6 13-19 kg 40 ks
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 40 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 10 obchodech

PAMPERS Pants Night vel. 7 (35 ks)
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 35 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 7, pro děti od 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí…
v 8 obchodech

PAMPERS Pants Night vel. 4 (52 ks)
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 52 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 4, pro děti od 9 do 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 9 obchodech

Jednorázové Pampers Pants Night 6 13-19 kg 80 ks
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 80 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 6, pro děti od 13 do 19 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro,…
v 30 obchodech

PAMPERS Pants Night vel. 7 (70 ks)
- Noční
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Jednorázové
- Počet kusů v balení 70 ks
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Plenkové kalhotky - jednorázové, velikost 7, pro děti od 15 kg, indikátor vlhkosti, anatomické absorpční jádro, předcházejí…
v 10 obchodech