Látkové plenkové kalhotky se dělí na různé druhy, které se liší způsobem použití.
Hypoalergenní plenkové kalhotky bez parfemace
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
DADA Pants Extra Care Maxi 4 8-15 kg, 78 ks
od 279 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Jednorázové plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care Maxi 4 jsou navrženy pro děti o hmotnosti 8-15 kg. Tento typ plenkových kalhotek je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají řešení pro…
DADA Pants Extra Care 5 Junior 12-18 kg, 68 ks
od 279 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 5 Junior jsou určeny pro děti vážící 12-18 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje…
Pampers Night Pants 4 9-15 kg, 25 ks
od 229 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Noční
- Minimální hmotnost 9 kg
Plenkové kalhotky pampers Night Pants poskytnou vašemu dítěti komfort a lepší ochranu během noci. Plenkové kalhotky mají zesílené jádro, díky kterému okamžitě absorbují vlhkost a udrží dítě v…
TOP 6.Sleva 6 %DADA Pants Extra Care 5 Junior 12-18 kg, 42 ks
od 169 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Učící
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 5 Junior jsou určeny pro děti vážící 12-18 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 22 ks
od 229 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
- Minimální hmotnost 12 kg
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují lepší ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v…
Bella Happy Soft&Delicate Newborn 1 2-5 kg 42 ks
od 144 Kč
- Jednorázové
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 2
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Bella Happy Soft&Delicate Newborn 1 jsou určeny pro novorozence s váhou od 2 do 5 kg. Díky speciálnímu designu se přizpůsobí tvaru těla dítěte a poskytují příjemný pocit sucha. …
Pampers Night Pants 6 15 kg+, 19 ks
od 219 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Dopřejte svému děťátku maximální sucho a pohodlí během spánku. Plenkové kalhotky Pampers Night Pants poskytují lepší ochranu pro klidný spánek po celou noc díky zesílenému jádru, které okamžitě…
Pampers Premium Care 5 11-17 kg, 80 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro aktivní děti, které potřebují spolehlivou ochranu a pohodlí při každodenním pohybu. Jsou určeny pro děti s hmotností od 11 do 17 kilogramů, což odpovídá…
DADA Extra Care Pants 7 18+ kg, 56 ks
od 279 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Učící
Plenkové kalhotky DADA Extra Care Pants 7 jsou určeny pro děti vážící nad 18 kg. Nabízejí praktické řešení pro rodiče, kteří preferují jednorázové pleny. V balení najdete 56 kusů těchto…
Pampers Night Pants 5 12-17 kg, 88 ks
od 849 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Night Pants značky Pampers poskytují ochranu po celou noc a dopřejí tak vašemu dítěti klidný spánek. Zesílené jádro okamžitě absorbuje vlhkost a udrží dětský zadeček v suchu až…
DADA Pants Extra Care 6 XL 16+ kg, 32 ks
od 169 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care obsahují absorpční mikroperličky, které zadržují vlhkost a udrží pokožku dlouho suchou. Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetám kolem nožiček…
Kolorky Deluxe Velvet Pants Wild XL 12-16 kg 17 ks
od 199 Kč
12 Kč/ks- Eko
- Minimální hmotnost 12 kg
- Maximální hmotnost 16 kg
- Počet kusů v balení 17
Jednorázové kalhotkové ekoplenky jsou se sametovým povrchem, absorpčním jádrem nové generace a indikátorem vlhkosti. Plenky tvořené pro malé neposedy, mají pružné boční manžety a elastický pas, …
DADA Pants Extra Care Maxi 4 8-15 kg, 46 ks
od 169 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky DADA Pants Extra Care 4 Maxi jsou určeny pro děti vážící 8-15 kg. Jedná se o kalhotky s inovativní technologií SeconDRY, která rychle absorbuje vlhkost uvnitř pleny, udržuje ji…
Bobilo Pants 10-18 kg 20 ks
od 175 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Hypoalergenní
- Eko
Bezpečné a stylové české plenky vyvinuté pro každodenní použití bez kompromisů: sametově hebký povrch - pro maximální pohodlí vašeho miminka. Mají ideální anatomický tvar - díky přiléhavému…
Huggies Extra Care Pants 4 9-14 kg 80 ks
od 779 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Jednorázové plenkové kalhotky Huggies Extra Care Pants ve velikosti 4 jsou navrženy pro děti o hmotnosti od 9 do 14 kilogramů. Tento produkt nabízí praktické balení, které obsahuje 80 kusů…
DADA Extra Care Pants 7 18+ kg, 34 ks
od 169 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Noční
- Eko
Plenkové kalhotky Dada Extra Care Pants 7 jsou určeny pro děti s hmotností nad 18 kg. Tyto jednorázové plenkové kalhotky jsou ideální volbou pro rodiče, kteří ocení jejich jednoduchost při…
Abena Bambo Dreamy Night Pants 8-15 let 35-50 kg 10 ks
od 102 Kč
- Jednorázové
- AIO
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Noční
Abena Bambo Dreamy Night Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky navržené speciálně pro děti ve věku od 8 do 15 let, které váží mezi 35 a 50 kg. Tyto plenkové kalhotky jsou určeny pro noční…
Bella Happy Pants 5 Junior 11-18 kg, 22 ks
od 179 Kč
8,14 Kč/ks- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 11 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 22 ks
Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants Junior představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici. …
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Abena Bambo Nature 3-6 kg 30 ks
od 169 Kč
5,63 Kč/ks- Velikost plenkových kalhotek 2
- Minimální hmotnost 3 kg
- Maximální hmotnost 6 kg
- Počet kusů v balení 30 ks
Bambo Nature plenky jsou stejně jako obyčejné na jedno použití, ale mají mnohem menší ekologickou stopu. Jsou velmi tenké a ultra-absorpční; s jedinečnou vrstvou, která odvádí vlhkost od pokožky…
Bella Happy Pants 4 Maxi 8-14 kg 24 ks
od 168 Kč
7 Kč/ks- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 14 kg
- Počet kusů v balení 24 ks
Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici. Postranní…
Pampers Active Baby Pants 4 9-15 kg, 108 ks
od 749 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky Pampers Active Baby Pants se snadno oblékají. Svléknout je lze roztrhnutím na bocích. Pak je stačí srolovat a zajistit páskem pro snadnou likvidaci. Během noci drží plenkové…
Pampers Pants 5 12-17 kg, 96 ks
od 648 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Směs
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Noční
Když začne být vaše děťátko při přebalování neposedné, jsou tu plenkové kalhotky Pampers Pants pro snadné přebalování. Snadno se oblékají jedním tahem a svlékají se roztrhnutím na bocích. Pak je…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 9 ks
od 90 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Abena Bambo Nature 6 XXL 16+ kg 40 ks
od 295 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Eko
Ekoplenky s indikátorem vlhkosti s vynikajícím hodnocením maminek a pravidelný vítěz testů odborníků. V čem jsou Bambo Nature jiné než ostatní plenky? Až 85 % dopadu jednorázové plenky na…
Bella Happy Pants 5 Junior 11-18 kg, 40 ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants Junior představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici. …
Abena Bambo Dreamy Night Pants 4-7 let 15-35 kg 10 ks
od 102 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Abena Bambo Dreamy Night Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4-7 let s hmotností 15-35 kg. Tento typ plenkových kalhotek je speciálně navržen pro noční používání, …
Moomin Baby Pants Junior 6 12-20 kg, 52 ks
od 599 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku od 4 do 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, což…
Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy XL 12-16 kg 17 ks
od 239 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
- Noční
Plenkové kalhotky Kolorky Deluxe Velvet Pants Night Sleepy XL 12–16 kg jsou navrženy pro klidný a nerušený spánek vašich dětí. Tyto plenkové kalhotky jsou vhodné pro děti o hmotnosti od 12 do 16…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 6 14-19 kg 60 ks
od 579 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Minimální hmotnost 14 kg
Plenkové kalhotky jsou z limitované edice Paw Patrol a mají obrázky oblíbených postav Tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop a…
Bella Happy Pants 4 Maxi 8-14 kg 44ks
od 299 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Viskóza
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici, postranní…
Abena Bambo Nature Pants 8 4XL 19+ kg 16 ks
od 194 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Hypoalergenní
- Noční
- Eko
Plenkové kalhotky jsou navrženy pro děti s hmotností od 19 kilogramů a více, což odpovídá velikosti 4XL. Jedná se o jednorázové plenkové kalhotky, které jsou určeny pro každodenní použití. V…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 5 12-17 kg 66 ks
od 579 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Minimální hmotnost 12 kg
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol jsou dětské plenkové kalhotky ve velikosti 5. Jsou určené pro děti vážící 12-17 kg. Zajišťují, aby pokožka vašeho děťátka zůstala suchá, a zabraňují…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 4-7 let 17-30 kg, 10 ks
od 129 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Bavlna
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka jsou jednorázové plenkové kalhotky určené pro děti ve věku 4 až 7 let s hmotností od 17 do 30 kg. Tyto kalhotky jsou navrženy speciálně pro noční použití, …
Baby Charm Super Dry Flex Pants 6 Extra Large 16+ kg 18 ks
od 248 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Až 12 hodin sucha pro neposedné děti, které se nerady nechávají přebalovat. V balení je 18 ks plenek. Plenky nemají indikační proužek.
Abena Bambo Nature 7 18+ kg 40 ks
od 424 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Velikost plenkových kalhotek 7
- Hypoalergenní
- Eko
Dětské plenkové kalhotky jsou navrženy pro univerzální použití pro děvčátka i chlapce, s důrazem na pohodlí a ochranu citlivé pokožky. Jedná se o jednorázové plenkové kalhotky s prodyšným…
Moomin Baby Pants Maxi 4 7-11 kg, 40 ks
od 469 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Monperi Pants L 8-14 kg 20 ks
od 149 Kč
7,45 Kč/ks- Natahovací
- Učící
- Minimální hmotnost 8 kg
- Maximální hmotnost 14 kg
- Počet kusů v balení 20 ks
Neparfémované natahovací kalhotky MonPeri Pants jsou měkké jako bavlna a čistý bílý design umožňuje nošení pod běžným dětským oblečením bez nežádoucího prosvítání. Jsou běleny horkým vzduchem, …
Pampers Premium Care Pants 4 9-15 kg, 58 ks
od 499 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Rozlučte se s problematickou výměnou plenek díky plenkovým kalhotkám Pampers Premium Care. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno natahují jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Kosmické lodě 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Noční
- Minimální hmotnost 27 kg
- Maximální hmotnost 43 kg
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Baby Charm Super Dry Flex 4 Maxi 37 ks
od 218 Kč
5,89 Kč/ks- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 7 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 37 ks
Tyto pleny vyrobené z ECF celulózy jsou nejlepším řešením z pohledu šetrnosti k životnímu prostředí a kvality. Plenky jsou bez chlóru (nebělené), bez parfému - riziko, které vyvolává u miminek…
Pampers Pants Active Baby Paw Patrol 4 9-15 kg 72 ks
od 579 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 4
- Minimální hmotnost 9 kg
- Maximální hmotnost 15 kg
Plenkové kalhotky z limitované edice Paw Patrol jsou s obrázky oblíbených postav tlapkové patroly. Kromě komfortní ochrany 360° Fit mají tyto plenkové kalhotky také revoluční kapsu Stop and…
Moomin Baby Pants Maxi+ 5 10-15 kg, 38 ks
od 475 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Extrémně pružné a savé kalhotkové pleny Muumi Baby jsou navrženy pro aktivní děti, které se již učí chodit a je pro ně obtížné sedět klidně i během přebalování. Snadno se natahují a stejně…
Monperi Pants XL 13-18 kg, 18 ks
od 149 Kč
8,28 Kč/ks- Jednorázové
- Natahovací
- Minimální hmotnost 13 kg
- Maximální hmotnost 18 kg
- Počet kusů v balení 18 ks
Prodyšné jednorázové dětské pleny jsou příjemně měkké, díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání…
Pampers Ninjamas Pyjama Pants Srdíčka 8-12 let 27-43 kg, 54 ks
od 699 Kč
- Jednorázové
- Natahovací
- Velikost plenkových kalhotek 6
- Hypoalergenní
- Noční
Ninjamas Pyjama Pants od značky Pampers jsou pyžamové noční kalhotky. Díky technologii Instant Absorption okamžitě absorbují vlhkost. Mají pohodlný pas FormFit, který se přizpůsobí tělu dítěte, …
Pampers Harmonie 5 11-16 kg, 152 ks
od 1 449 Kč
- Jednorázové
- Suchý zip
- Celulóza
- Velikost plenkových kalhotek 5
- Hypoalergenní
Plenkové kalhotky Pampers Harmonie 5 jsou jednorázové pleny určené pro děti s hmotností 11 až 16 kg. Tyto plenky jsou navrženy s ohledem na citlivou pokožku dítěte a poskytují až 12 hodin…
Monperi Eco Comfort 5 - 9 kg 56 ks
od 399 Kč
- Jednorázové
- Eko
- Bez parfemace
- Minimální hmotnost 5 kg
- Maximální hmotnost 9 kg
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky, jsou vyrobeny z trvale udržitelných, evnironmentálně šetrných zdrojů. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů…