Zbozi jsem objednala 7.12.po telefonickem ujisteni ze zbozi i kdyz na strankach sklqdem bylo ze doopravdy maji naskladnit v pondeli po dvou dnech se dokonce na strankach obevil dovetek garantujeme doruceni do vanoc.Tak jsem dnes 15.12.volala znovu a bylo mi receno ze zbozi v pondeli jiz naskladni a do patku je urcite u me.Kdyz uz mi rekli 3x ze v pondeli zbozi naskladni zacinam ztracet nadeji a vymyslet kde budu zhanet na posledni chvili darek:/
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Komunikaci s obchodem.
Nemám zboží
Nepravdivé informace, zboží mělo být skladem a nebylo, pak výmluvy a sliby..
Rychlost dodání
Kvalita, rychlost dodání zboží
Příjemná reakce a rychlé dodání zboží při neúplné zásilce.
Rychlé dodání
super eshop
zboží, které jinde není
Přehledný e-shop, rychlost dodání
komunikace a rychlé dodání zboží
zklamalo mě trochu zabalení krabice přišli trochu pomačkané
mám to dárek pod stromeček a chci to dát v originál balení
možná bych to ještě zabalila do bublinek, ne jenom to obalit černou folii.
Rychlé dodání a zboží je moc hezké. Dárek k Vánocům.
Objednáno 19.10.
Dnes 27.10. zboží stále nemám!
Velmi jsem byla překvapená neprofesionálním zabalením zásilky .
rychlost
komunikace s obchodem, objednal jsem zboží navíc, chtěl ho reklamovat, ale nikdo se mnou nekomunikuje
Rychlost dodání
Dárková krabička měla z 1/2 vybledlé víko.
Velmi rychlé vyřízení objednávky prostě super.
Široký výběr zboží
Rychlost dodání
Stále nebyla zásilka odeslána, zboží bylo placeno předem. Velké zklamání již zde nic neobjednám.
Celkový přístup
