Balení je v pořádku a pečlivé
Pomalu lhůty vydání zboží
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Balení je v pořádku a pečlivé
Pomalu lhůty vydání zboží
Perfektní informace.
Rychlou reakci na poptávané zboží.
Nabídka byla formou odkazu na web. Opakovaně se musela zasílat objednávka a ve finále byla avizovaná faktura o několik tisíc vyšší než závazná objednávka. Nakonec vše dopadlo tak, jak mělo být.
Rychlé dodání, dobrý výrobek za dobrou cenu
Vařič byl zabalený do obrovské krabice,ve které byly zbytky snad z celého skladu.Na balíkovně říkali že ani nechtěli takovou objemnou zásilku převzít.
Nakup je super
Dodání a kvalita OK
Není možno platit kartou na vydejnim místě
Rychlost dodání, perfektní komunikace.
Nemožnost platit na místě vyzvednuti zbozi platební kartou.
Ještě mi nedorazilo zboží
Rychlost dodani
Ochota a rychlost
U zboží nebyl přiložen návod na použítí v ČEŠTINĚ, přestože je to povinnost prodávajícího.
Perfektně zabaleno!
dobré jednání, rychlost
bezproblemu storno
Zboží mělo přijít do tří dnů a stále to samé.Omlouváme se začátkem týdne,omlouváme se během týdne,omlouváme se koncem týdne atd.atd.Asi mají zákazníků dost
Dorazilo se zpožděním zcela jiné zboží než bylo odsouhlaseno v objednávce. Reklamaci není možno vyřešit. Rozhodně nedoporučuji!!!
Asi nic, v žádném případě ten obchod nedoporučuji, lepší je příplatit par stovek ale ušetřit nervy.
Inzerované zboží neodpovídá tomu co vám pošlou
Komunikace
Reklamace - peníze mi vraceli víc jak měsíc
Objednán Steba SG 55 Sendvičovač dodáno v nepoškozené krabici, ale po rozbalení zlomený pant u víka. Balík vrácen zpět, a na peníze skoro měsíc stále čekám.
rychlost dodání
Rychlost
Komunikaci obchodu, cenu zboží
Zboží bylo při přepravě poškozeno a nové se nepodařilo zajistit.