Hlavička stránky
Logo obchodu Euroking.cz

Euroking.cz

69 % spokojených zákazníků

2 029 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 3 689 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Typický dropshippingový e-shop (bez vlastního skladu, pouze přeprodavající zboží z velkoobchodu). Objednávka zrušena prodávajícím na druhý den (zvýšili ceny výrobků:-D). Nic než ztráta času...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Objednal jsem si zboží, které bylo výrazně levnější, než na jiných shopech. Při volbě dopravy a způsobu úhrady jsem se ocitl v říši divů, zpoplatněno je i placení online kartou (to jsem ještě nikde neviděl) a každý dopravce stojí úplně jinak. Nejlevnější kombo je balíkovna České pošty a platba převodem, kde vám to udělá rozdíl i sta korun. Při osobním vyzvednutí vám to hodí povinně pojistku za asi 30 Kč, no škoda slov. Ok, objednal jsem to tak, zadal platbu převodem, jenže byla sobota a peníze měly být odeslány bankou až v pondělí. Druhý den mi došel mail od Eurokingu, že sorry zvolil jsi platbu převodem a mezitím se tvé zboží prodalo někomu jinému. V překladu ,, nemáme čas čekat na tvou platbu, měl jsi dát placení online za 60 Kč." Takže si myslím, že je to úmyslná taktika tohoto shopu. Na mé odepsání mailem samozřejmě nereagovali. Naprosto nedoporučuju u nich cokoliv kupovat.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

zboží nebylo dodáno

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Týden od objednávky nemám své zboží. Po dotazu jestli by bylo možné k objednávce něco přidat mi paní napsala že byla tedy má objednávka stornována ať ji vytvořím znova! Jenže já žádné stornování nežádala takže jsem odepsala že se stornem nesouhlasím a očekávám svou zásilku v původní podobě. Od té doby se bič neděje!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží za akční ceny není dostupné.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Objednávku zrušili.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Už poněkolikáté mi napsali, že už zboží nemají. Jenom lákají na dobrou cenu, ale zboží není.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

po objednaní není možno doručit za tu cenu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Zbozi nabizene na eshopu bylo psane skladem. Prisla me faktura platbu jsem odeslal abych se v zapeti dovedel ze zbozi uz za tu cenu nemaji

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Výhodná nabídka

Přístup eshopu. Neumí naplánovat poptávku na existující nabídku. Nejprve objednávku potvrdí, aby jí následně zrušil pro převis poptávky,

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Nabízeli něco, co nakonec neměli.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Objednavku me po dvou dnech stornovali, pry museli uspokojit zakazniky kteri si objednavali driv..

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Nabízí co nemají… pošlou pak storno a 50 Kč slevu na nákup u nich. Nedoporučuji!! Týden čekáte na to,že vám řeknou ,že to nemají a ,že jste souhlasil s obchodními podmínkami a další hov.a… doporučuji poslat ČOI a zavřít e-shop

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Bohužel nic

Bohužel mi obchod zrušil celou objednávku o cca 20ti položkách v hodnotě cca 3500 Kč, nad kterou jsem strávil asi hodinu. Řekl bych, že se snažili natáhnou zákazníky na Black Friday.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Podvodníci.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Storno potvrzené objednávky, komunikace na bodu 0

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Objednáno 5 stavebnic Lego v akci Black Friday, které prodejce inzeroval, že má skladem. Nedodali ani jednu a celou objednávku stornovali s odůvodněním, že produkty vykoupili zákazníci předemnou.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží už nebylo.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Nedodali zbozi

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Vůbec nic. Pozor na tento obchod

Recenze píši jen sporadicky ale když jsem dostal dotazník, tak napíší. Snad pomohu potencionálním zákazníkům EK. Nedoporučuji nic kupovat. Jejich nabídka s následným procesem objednání hraničí s podvodem. Vytvořena objednávka na Lego v akci. Ceny podezřele nízké. U každého setu byla poznámka: U dodavatele-dodání 5-7 dnů. Zboží jsem objednal. Po pěti dnech přišel email, že je obj. stornována, že už mi nemohlu nabídnout zboží za akční cenu. Objednávka byla za cca 5 000,-. Do emailu zaslali 50,- kupon na nakup dalšího zboží. Klasicky neseriozní jednání, aby vas obchod nalákal na zboží, které od nich vůbec nechcete a to co bylo zajímavé stornují. Když jsem se podíval na jejich web, tak mě přístup neprekvapil. Jejich obchod vypadá jak elektro z 90 let nebo zastavárna - překladiště. A další negativní recenze jsou zde zcela přesné. Pokud se nechcete zdržovat a přijít kvůlli jejich zdánlivě výhodnější nabídce o zboží jinde, tak zde NENAKUPUJTE. Na lego doporučuji prověrené shopy: czc, alza (horší balení zboží) nebo eshop muzeumlega (perfektní balení).

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Splátkový prodej (Hello bank)Bankovní převodHotověDobírkaSloženkaNa fakturu

Doprava

Česká poštaDPD CZDHLPPLToptrans

Výdejní místa

Vlastní místaČeská pošta (na poštu)PPL ParcelShopZásilkovnaBalíkovna

Kontaktní údaje