Typický dropshippingový e-shop (bez vlastního skladu, pouze přeprodavající zboží z velkoobchodu). Objednávka zrušena prodávajícím na druhý den (zvýšili ceny výrobků:-D). Nic než ztráta času...
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Objednal jsem si zboží, které bylo výrazně levnější, než na jiných shopech. Při volbě dopravy a způsobu úhrady jsem se ocitl v říši divů, zpoplatněno je i placení online kartou (to jsem ještě nikde neviděl) a každý dopravce stojí úplně jinak. Nejlevnější kombo je balíkovna České pošty a platba převodem, kde vám to udělá rozdíl i sta korun. Při osobním vyzvednutí vám to hodí povinně pojistku za asi 30 Kč, no škoda slov. Ok, objednal jsem to tak, zadal platbu převodem, jenže byla sobota a peníze měly být odeslány bankou až v pondělí. Druhý den mi došel mail od Eurokingu, že sorry zvolil jsi platbu převodem a mezitím se tvé zboží prodalo někomu jinému. V překladu ,, nemáme čas čekat na tvou platbu, měl jsi dát placení online za 60 Kč." Takže si myslím, že je to úmyslná taktika tohoto shopu. Na mé odepsání mailem samozřejmě nereagovali. Naprosto nedoporučuju u nich cokoliv kupovat.
zboží nebylo dodáno
Týden od objednávky nemám své zboží.
Po dotazu jestli by bylo možné k objednávce něco přidat mi paní napsala že byla tedy má objednávka stornována ať ji vytvořím znova! Jenže já žádné stornování nežádala takže jsem odepsala že se stornem nesouhlasím a očekávám svou zásilku v původní podobě. Od té doby se bič neděje!
Zboží za akční ceny není dostupné.
Objednávku zrušili.
Už poněkolikáté mi napsali, že už zboží nemají. Jenom lákají na dobrou cenu, ale zboží není.
po objednaní není možno doručit za tu cenu
Zbozi nabizene na eshopu bylo psane skladem. Prisla me faktura platbu jsem odeslal abych se v zapeti dovedel ze zbozi uz za tu cenu nemaji
Výhodná nabídka
Přístup eshopu. Neumí naplánovat poptávku na existující nabídku. Nejprve objednávku potvrdí, aby jí následně zrušil pro převis poptávky,
Nabízeli něco, co nakonec neměli.
Objednavku me po dvou dnech stornovali, pry museli uspokojit zakazniky kteri si objednavali driv..
Nabízí co nemají… pošlou pak storno a 50 Kč slevu na nákup u nich. Nedoporučuji!! Týden čekáte na to,že vám řeknou ,že to nemají a ,že jste souhlasil s obchodními podmínkami a další hov.a… doporučuji poslat ČOI a zavřít e-shop
Bohužel nic
Bohužel mi obchod zrušil celou objednávku o cca 20ti položkách v hodnotě cca 3500 Kč, nad kterou jsem strávil asi hodinu. Řekl bych, že se snažili natáhnou zákazníky na Black Friday.
Podvodníci.
Storno potvrzené objednávky, komunikace na bodu 0
Objednáno 5 stavebnic Lego v akci Black Friday, které prodejce inzeroval, že má skladem. Nedodali ani jednu a celou objednávku stornovali s odůvodněním, že produkty vykoupili zákazníci předemnou.
Zboží už nebylo.
Nedodali zbozi
Vůbec nic. Pozor na tento obchod
Recenze píši jen sporadicky ale když jsem dostal dotazník, tak napíší. Snad pomohu potencionálním zákazníkům EK.
Nedoporučuji nic kupovat. Jejich nabídka s následným procesem objednání hraničí s podvodem.
Vytvořena objednávka na Lego v akci. Ceny podezřele nízké. U každého setu byla poznámka: U dodavatele-dodání 5-7 dnů. Zboží jsem objednal. Po pěti dnech přišel email, že je obj. stornována, že už mi nemohlu nabídnout zboží za akční cenu.
Objednávka byla za cca 5 000,-. Do emailu zaslali 50,- kupon na nakup dalšího zboží. Klasicky neseriozní jednání, aby vas obchod nalákal na zboží, které od nich vůbec nechcete a to co bylo zajímavé stornují.
Když jsem se podíval na jejich web, tak mě přístup neprekvapil. Jejich obchod vypadá jak elektro z 90 let nebo zastavárna - překladiště.
A další negativní recenze jsou zde zcela přesné. Pokud se nechcete zdržovat a přijít kvůlli jejich zdánlivě výhodnější nabídce o zboží jinde, tak zde NENAKUPUJTE.
Na lego doporučuji prověrené shopy: czc, alza (horší balení zboží) nebo eshop muzeumlega (perfektní balení).
