zrušili mi bez vysvětlení objednavky
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Cena.
Obratem vrácení peněz.
Zboží, ač bylo skladem, už bylo vykoupeno zákazníky přede mnou.
V rámci akce black Friday jste nedodali nic, s odpovědi, že zboží které jste měli skladem si objednali zákazníci přede mnou!! Jen kecy!... Samozřejmě s nabídkou 50 Kč sleva na další nákup jako omluva, tak to už je úplný výsměch
Ačkoli zboží inzerovali skladem, poslali mail, že už není k dispozici. Na webu přitom stále skladem bylo. Po mém upozornění trapné vymlouvání a následně stránka zneviditelněna. Po čase se zboží, o kterém tvrdili, že není k dispozici a ani neví, zda se někdy naskladní, objevilo znovu, dražší k dodání za 3-5 dnů. Po mé urgenci, že na objednávce, trvám, a to za cenu, kterou jsem uhradila, přestali komunikovat. S takovými praktikami jsem se ještě nesetkala.
Sluchátka nebyla
Zakoupil jsem hodinky ve slevě, kdy o dva dny později napsali, že je již nemají. V nabídce je stále měli, ale již o 1400,- Kč dražší. Nabídli jako omluvu 50,- Kč
Zklamalo mě, že na netu bylo zboží skladem,a po několika dnech mi napsali, že už zboží není.
Dobrá cena.
omluvu
zboží již nebylo k dispozici
Objednané zboží, které neni skladem , ale prý si mohu udělat novou objednávku:D
Rychlost dodání balíčku a zboží pěkně zabalené.
rychlost komunikace
objednala jsem zboží, která na stránkách měli skladem, ale po objednání mi přišel email, že skladem vlastně není a dodací lhůta je cca 10 dnů..objednávka byla z mé strany stornována, nicméně u daného zboží na webu stále viselo, že je skladem.
Skvělá komunikace a rychlé dodání!
Nejnižší cenu, rychlost dodání..
Všechno. Objednala jsem zboží které meli velice levné oproti konkurenčním webum. Nepřišel mi potvrzovací mail o objednávce a tak jsem volala údajně špatně zadaný mail i když mám v telefonu automatické vyplňování. Poté jsem znovu volala ze mi nic nepřišlo a paní mi řekla ze už je objednávka stornovana jelikož nejsou schopny zboží dodat. Tak jsem se ptala zda není příčina špatně Diana cena na webu ze mají oproti konkurenci hodně nízkou cenu a ona ze je to možné a já ze už je to 2x. Byla arogantní a řekla ze to není není její problém a ze mi už nemůže pomoc. Tím vše zkoncilo
Po odeslání zboží bylo údajně bylo zjištěno poškození zásilky a nabízen jiný výrobek, přesto že vybraný byl v nabídce. ( za podstatně vyšší cenu )
Není co, vlastně je, jde jim skvěle odradit si zákazníky.
Neschopnost odeslání objednávky po dvou dnech-i po zaplacení předem a převodem z účtu, prostě nikdy více.
30.9.2022 jsem objednal a odešla platba,do dnešního dne,tj.10.10.jsem neviděl ani zboží,ani peníze zpět.Doba dodání skladem,do 5-ti dnů.Tento obchod už nikdy více!!!
Vůbec nic všechno špatně. Už vim, že v tomto obchodě už v životě nic nezakoupím !!!!! Možná maji o něco levnější ceny, ale to obětuji a raději nějakou kačku přidám v některých jiných e-shopech. Strašný problém s reklamací. Mnoho papírování, pořád se dotazování z mé strany jak to vypadá, na emaily reakce žádná až najednou vždy po urgenci obchodu kdy jsem tam musel volat, nejde se jim dovalat na pobočku reklamačního místa nemají žádné číslo a krkolomná komunikace pouze přes e-mail. Posílá se jinam na reklamaci mimo obchod. Produkt přestal do 24 hod. fungovat což vim za to obchodník až tak nemůže. No ale pak to začlo, to jsem ještě nevěděl do čeho jdu. Toto už určitě nikdy, hrozná zkušenost :-( :-( a beznaděj jenom stálé čekání co a jak to dopadne. Ani nenapsali, že produkt jim došel, vůbec jsem tak nic nevěděl. Tento e-shop by neměl být vůbec provozován a nebo aspon řešit reklamace jiným způsobem. Fakt hnus. Lidi dělejte jak myslíte.
Úplně všechno, naprosté zklamání. Nejhorší zkušenost co jsem kdy měl.
perfektní vařič i doba dodání
