Objednáno 19.2.2024 a přišlo 22.2.2024 do z-boxu. Měla jsem nějaký dotaz, normálně jsem se dovolala, pán byl příjemný. Psala jsem taky email, i na ten mi bylo odpovězeno a vše proběhlo v pořádku. Za mě tedy v pohodě
Trochu mě nahlodaly recenze ostatních uživatelů. Objednala bych znovu, pokud bych nenašla za podobnou cenu na jiném eshopu.
