Hlavička stránky
Logo obchodu Sportvision.cz

Sportvision.cz

30 % spokojených zákazníků

74 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 120 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Jitka Thirkettlepřed 26 dny
Nedoporučuji obchod

Hrozný problém při vrácení zboží. Objednala jsem 3 věci, kdy každá přišla zvlášť v zásilce. Když chcete zboží vrátit, složitě se hledá adresa a chtějí každou položku vrátit na místo, z které položka přišla- na vlastní náklady samozřejmě... Teď ještě ani zásilku nepřevzali. Bez komentáře. NEVER MORE !!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Davidpřed měsícem
Nedoporučuji obchod

objednal jsem si basketbalové boty a vypadají jak kdyby na to doslova někdo dal ho*no. Jakoby chápu že to byl poslední kus ale mohli mi k tomu aspoň něco napsat nebo menší dárek za omluvu ale ne, takže jestli něco tady chcete koupit neočekávejte čisté boty.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 3 měsíci
Doporučuji obchod, ale...

Minulé jsem tam byla a jedna prodavačka nepříjemná bylo To na Harfě a ta slečna chtěla dovolenou z rodinných důvodu a nevyhověly ji hlavně že někomu ji dávají často

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Veronika Kominkovapřed 3 měsíci
Nedoporučuji obchod

Zboží přišlo, ale každá bota jiná velikost a jiný model. Budu vracet a už zde nebudu nakupovat.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Vikol 001před 3 měsíci
Nedoporučuji obchod

Objednal jsem tenisky, vypadají nové ale vzhledové vypadají jinak jeden z nich nebyl úplně bílým

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Edepapřed 4 měsíci
Nedoporučuji obchod

Reklamace Adidas tenisek:nošeny půl roku,suchý zip nelepí,sedřená a popraskaná koženka, odlepený svršek od podrážky na obou botách. REKLAMACE ZAMÍTNUTA!!! Nikdy bych zde už nic nazakoupila a nedoporučuji prodejnu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 4 měsíci
Nedoporučuji obchod

Okradli mě. Nechtějí vrátit peníze za vrácené věci.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Mimi 0812před 7 měsíci
Nedoporučuji obchod

Druhé boty ktere sem musela take zaplatit dorazili v poradku a se správnou velikostí konecne

Čekám na vrácení peněz ktere sem platila pres ucet za první boty u kterých neodpovídala velikosti,pan operátor mi poslal kód na vrácení bot s tím ze se udělala jina objednavka na boty snad se spravnou velikosti... tyto boty prisli a velikost odpovidala konecne.Ale stále cekam na vraceni penez za prvni boty ltere sem platila pres účet a i když pan operátor chtěl na email poslat podací lístek,ktery sem jim poslala ještě během hovoru a pan hned koukl na email a vse v pořádku s tím že mi budou hned poslané peníze zpět.No stále čekám,ale peníze nikde a na infolince se vymlouvají že musim čekat že to ještě nemají zpracované.Takže za mě příště placení přes účet přes tento obchod už ne,protože se jim očividně nechtějí vracet peníze zpět.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Karlenepřed 7 měsíci
Doporučuji obchod

Vše v naprostém pořádku! Rychlost dodání i komunikace ( zejména Martin zaslouží velké dík, byl velice nápomocen ). Obchod rozhodně doporučuji!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Kateřina Vyskočilovápřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Reklamovala jsem kopačák, kterému se po měsíci používání syny rozjely švy, že vylezla duše ven,a přesto reklamaci neuznali, prý jeví známky mechanického poškození - tak já nevím, myslela jsem, že do míče mohu kopat, a ne že ho mám leštit hadrem na polici! Prodavačky se se mnou ani nechtěly bavit, fakt super přístup.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Liba Kurkovapřed 9 měsíci
Doporučuji obchod

Ochota,vstřícnost, a 100%.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Roman Kadlčákpřed 9 měsíci
Doporučuji obchod

Katastrofa, reklamace problém, dělají z člověka blázna. ČOI na ně

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pavel Hyžákpřed 10 měsíci
Nedoporučuji obchod

na prodejně totálně nezkušený personál, prodavačka nám prodala obuv, která měla mít membránu a neměla - několikrát jsem se dotazoval jestli to membránu má a žádal o ověření pokaždé mi potvrdila že to má mebránu proti vodě tak jsem je koupil a doma zlistil že to žádnou ochranu proti vodě nemá ........ už to nemůžu ani vrátit jelikož si je dcera hned další den začala používat ..... totálně neprofesionální přístup s nezájmem o zákazníka - na prodejně za celou dobu nikdo nebyl pouze čtyři prodavačky - hrůza

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Dominik Neradpřed 10 měsíci
Nedoporučuji obchod

Objednal jsem boty které jsem musel zaplatit ihned abych si je mohl vyzvednout na prodejně. Po 2 nebo 3 dnech mi napsali, že se boty nejspíš už prodaly nebo jsou poškozené zdůrazňuji, že boty v mé velikosti byly poslední takže po objednání v nabídce má velikost už nebyla. Po tom co mi tedy napsaly, že je nemají nějakým záhadným způsobem byly opět na stránkách k objednání což absolutně nechápu jak můžou nabízet něco co nemají. A jako bonus k tomu musím teď já čekat nějakou dobu dokud mi nevrátí peníze.. Takže má zkušenost je velmi špatná a jsem zklamaný, protože je pro mě obtížné sehnat boty v mé velikosti které se mi líbí.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Hugo z Horpřed 10 měsíci
Nedoporučuji obchod

Pozor obchod prodava fejkovy boty NIKE,Nahlaseno na COI i firme NIKE.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
stvavavysilackapřed 11 měsíci
Nedoporučuji obchod

Mají mé oblíbené kecky v barvě, která jinde není k sehnání.

Objednávka nepřišla. Ani nemohla, protože mě ji eshop vůbec nenechal vytvořit ("Nezadal/a jsi všechny potřebné údaje o doručovací adrese! Např.: jméno, příjmení, ulice, telefon...!"). Vyzkoušeno v pěti různých prohlížečích na počítači i na mobilu, bez registrace, s registrací, nic. Akorát ze mě vytáhli telefon. Při vyzvednutí na prodejně nenabízejí dobírku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Lipovmatypřed 11 měsíci
Nedoporučuji obchod

Určitě obchod nedoporučuji, po 2 dnech od objednání zboží mi napsali, že je objednávka zrušena.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Dany 1974před 11 měsíci
Doporučuji obchod

Byla jsem spokojená, objednané tenisky jsem měla do čtyř dnů a v pořádku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 11 měsíci
Doporučuji obchod

Třikrát objednáno z eshopu na prodejnu a pokaždé do 2-3 pracovních dnů připraveno k vyzvednutí. Poslední objednávku jsem nestihl vyzvednout a emailová podpora téměř okamžitě odpověděla a problém se mnou k mé spokojenosti vyřešila. Z mých zkušeností určitě mohu doporučit.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Daniel Vojnapřed 11 měsíci
Nedoporučuji obchod

Abych v roce 2025 čekal 3-4 dny na to, až si zásilku "dopravce vyzvedne", tak to je tabák, který je hodně silnej. I když byla tato informace u produktu napsána, tak moc nechápu proces celé té logistiky. Podruhé už nakoupím max na kamenné pobočce.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

Česká poštaPPLZásilkovna (na adresu)

Výdejní místa

Vlastní místaPPL ParcelShopZásilkovnaBalíkovna

Kontaktní údaje