Hlavička stránky
Logo obchodu E8shop.sk

E8shop.sk

90 % spokojených zákazníků

757 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 1 174 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

fojtikova23před 3 lety
Doporučuji obchod

pohodový nákup

Nahlásit
Nahlásit recenzi
hrazderova.zdenapřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Zásilka ještě nedorazila

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Gabi2020před 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

Od 3prosince mám objednané zboží a dnes je 7prosince a doteď mi nikdo nedal vědět,jak to vypadá s mojí objednávkou.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
wwpetrspřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Nulová komunikace s obchodem...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Petryamahapřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Sklamalo mně to že sem nedostal odpověď na zmenu velikosti trika .

Nahlásit
Nahlásit recenzi
pavlinakylianovapřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlost a kvalitu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
popovic.milos921před 3 lety
Nedoporučuji obchod

týden čekání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
richardwinterr18před 3 lety
Nedoporučuji obchod

Neposlali jste mi tričko s nápisem Audi ale nějakou dětskou masku, proto bych byl rád o nápravu, děkuji za odpověď Winter

Nahlásit
Nahlásit recenzi
janalasakpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Obchod nekomunikuje. Na meily nikdo neodpovídá. Nešla mi provést platba, chtěla jsem platit převodem na účet.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

Trvá dlhšie dodanie. Objednávala som aj z iného eshopu za 320€, takže veľké množstvo, z toho len tri veci boli na sklade, zvyšných 16, či 17 museli tlačiť, objednávala som to o týždeň neskôr ako v tomto eshope a už mám správu, že je zásielka v mieste doručenia.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
michal.tichovskypřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

nemám zatím žádné zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jirina.battistovapřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychle objednani

Není komunikace. Zboží ještě nedorazilo

Nahlásit
Nahlásit recenzi
opickahalovispřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Nebyl doručen balík

Nahlásit
Nahlásit recenzi
pelcovamartinapřed 3 lety
Doporučuji obchod

Obchod super, tričko krásné přesně jako na obrázku, super materiál, určitě mohu jen doporučit

Nahlásit
Nahlásit recenzi
janajarolinovapřed 3 lety
Doporučuji obchod

Obě trička pěkná,fajn materiál,potisk textilu hezký,snad vydrží.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
ZdenekVanecekpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Objednáno, žádníá komunikace a zboží pořád není

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

rychlosz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlou dopravu a material

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dĺžka dodania tovaru.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

Zásilkovna (na adresu)

Výdejní místa

Zásilkovna

Kontaktní údaje