pohodový nákup
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zásilka ještě nedorazila
Od 3prosince mám objednané zboží a dnes je 7prosince a doteď mi nikdo nedal vědět,jak to vypadá s mojí objednávkou.
Nulová komunikace s obchodem...
Sklamalo mně to že sem nedostal odpověď na zmenu velikosti trika .
Rychlost a kvalitu
týden čekání
Neposlali jste mi tričko s nápisem Audi ale nějakou dětskou masku, proto bych byl rád o nápravu, děkuji za odpověď Winter
Obchod nekomunikuje. Na meily nikdo neodpovídá. Nešla mi provést platba, chtěla jsem platit převodem na účet.
Trvá dlhšie dodanie. Objednávala som aj z iného eshopu za 320€, takže veľké množstvo, z toho len tri veci boli na sklade, zvyšných 16, či 17 museli tlačiť, objednávala som to o týždeň neskôr ako v tomto eshope a už mám správu, že je zásielka v mieste doručenia.
nemám zatím žádné zboží
Rychle objednani
Není komunikace. Zboží ještě nedorazilo
Nebyl doručen balík
Obchod super, tričko krásné přesně jako na obrázku, super materiál, určitě mohu jen doporučit
Obě trička pěkná,fajn materiál,potisk textilu hezký,snad vydrží.
Objednáno, žádníá komunikace a zboží pořád není
rychlosz
Rychlou dopravu a material
Rychlé dodání
Dĺžka dodania tovaru.
