Rychlost dodání a komunikace
Zboží nebylo řádně zabaleno. Pouze v poštovní obálce, která byla velmi poškozená a mohlo dojít k poškození zboží.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost dodání a komunikace
Zboží nebylo řádně zabaleno. Pouze v poštovní obálce, která byla velmi poškozená a mohlo dojít k poškození zboží.
Chválím rychlost dodávky a kvalitu zboží.Děkuji.
Rychlosti a kvalitu
Rychlé dodání
rychlost dodání
Rychlé dodání zboží.
Místo objednaného trička Yamaha jsem obdržel tričko Honda, což je pro mladou majitelku Yamahy jako dárek nanic. Tak akorát vhodné jako hadr na mastné ruce. A místo černého a bílého trika dorazila obě bílá, jen s jinou barvou loga. To zase tolik nevadí.
rychlé dodání
Dodání,reakce e-shopu, doporučují
Naprostá rychlost dodání. Zboží odpovídá vzhledem, kvalitou i velikostí ,jak je v nabídce uvedeno.Cena super. Děkuji a určitě se na vaše stránky ,nabídku znovu podívám
Zatím komunikace
Rychlost dodání
Možná bych trosku víc hlídal ty velikosti je to spis takové S než M ale nic se neděje :D bylo to pro přítelkyni takže i tak ideální
Rychlost, komunikace, solidnost, spolehlivost.
Materiál trička
Pěkný potisk
Kvalitní celkove
Komunikace a rychlé doručení zboží
Rychlost dodání.
Nereaguji na objednavku, zbozi stale nemam.
Hezké zboží
S obchodem je špatná komunikace,spíš skoro žádná, není ani kam se dovolat-neni uvedené tel.číslo.Objednavku jsem ihned zaplatila ale po 8 dnech zboží nikde.udajne bude odeslána tento týden, tak uvidíme. Každopádně nedoporučuji a já osobně už bych zde nenakoupila.
Doba dodání
Všechno, na to že stál balíček 970,- a vy jste udávali v reklamě že bude balíček v hodnotě několika tisíc tak z toho jsem zklamaný. Za ten balíček bych nedal ani 50,-. Nikomu vás nedoporučím a víckrát si od vás nic neobjednám.
Zboží doposud nedošlo, na elektronickou urgenci doposud nikdo nereagoval.