Všetko v poriadku, ďakujem
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Kvalita, rychlé dodání
stále čekám na zboží
Zrovna mne nic nenapadá.
Mám objednanou a zaplacenou dopravu na adresu. Řidič zavolá, 2x nechá zvonit telefon a pokládá. Já ihned volám zpět a marně. Přijde mi zpráva, že si mám zásilku vyzvednout v nějaké zásilkovně. Proč platím doručení na adresu? Jestli budete mít stejnou dopravu, tak od vás již nikdy nic.
správná velikost, pěkný materiál, rychlé dodání
Rychlost
Zboží doručeno do Vánoc, design
Po jednom vyprání se kompletně rozpadlo logo BMW na mikině
Rychlost
Materiál
rychlé dodání
kvalita zboží
Proběhlo vše tak jak to má být.
Rychlé doručení
super služby
Rychlost a spolehlivost
Hezký výrobek za hezkou cenu
Doba dodání je strašně dlouhá
kvalita
delší doba doručení
Zboží ještě neprislo,nejsou žádné informace a proto jsem objednávku dnes zrušila.
motiv trika
Kvalita, celkem i cena
kvalita zboží
