Zboží zaplaceno ale neposlali telefon nezvedaji na email nereaguji
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Girlanda je moc pekná, rychlé dodání
Z obchodu nikdo nekomunikuje, objednavka byla udělaná 10 dni zpátky, peníze jsou z účtu strzene, ale zboží ještě nepřišlo.
Zboží nedodáno, zaplaceno předem, žádný email ani reakce.
doprava zdarma
doba cekani na balik + presmerovani meho balicku na jine ode me vzdalenejsi miato
zatím nic, stále čekám na zboží
i když přišel mail, že se budou snažit během týdne zaslat, bohužel se tak nestalo
Objednávka po měsíci stále nedorazila, přišel jeden mail, že se zpozdí, na moje dotazy žádná reakce. Nedoporučuji
rychlost doručení před svátky.
délka dodání
Zboží skladem
Menší komunikace a tel cislo na infolinku mimo provoz
Super zboží
obchod je vytížen před svátky, omluvili se mi dopředu za nedodržení termínu dodání, komunikují
zboží po týdnu od zaplacení nedorazilo !
rychlé vyřízení objednávky
Doba doručení, delší než 14 dní
Komunikace skoro žádná
Několik odeslaných emailu odpověď skoro žádná, telefon vypnutý....
Vše, stále nepřišlo ani info ani zboží
Není nač si stěžovat - jen delší dodací doba,je před svátky,ale tento důvod mi při objednávání sdělili.
Nic mě nezklamalo. Jen neumím výrobek dát dohromady - to už je problém můj.
Mohu pochválit vše, nic mě nezklamalo.
Po pěti dnech není zboží stále k vyzvednutí.
Doposud nemam zboží .
