jednoduchá , snadné objednání
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlé dodání zboží
Balení zásilky
Zásilku jsem nechal na stole a brácha mi ji snědl, takže jsem si skoro ani neochutnal :(
nakupuji po několikáté, řekl bych spolehlivost jistota je to super ok
Vše naprosto super :))
Zboží přišlo s obrovským zpožděním
cena, dostupnost, rychlost dodání byla blesková
Jedná hračka poškrábaná, jako by už byla použitá. Chtěla jsem dát jako dárek, ale nelze to.
po týdnu žádná informace ohledně odeslání objednávky. telefon vypnutý, na email neodpovídají.
Jen uvedenou cenu zboží.
Obchod klamně informuje spotřebitele na svých stránkách, zboží nepřijde v uvedenou dobu a komunikace je velmi špatná.
Rychlé dodání
Dlouhá čekací lhůta, zrušila jsem objednávku.
Rychlost, vstřícnost.
Objednávka stále nedorazila. Objednáno bylo 26.11. a stále nic.
Neodpovedet sms!!!
včasné doručení
zajímavý sortiment
dlouhá doba doručení
Obrátila jsem se na policii. Není nutné hromadné podání. Policie spojí jednotlivá oznámení sama!
Zboží jsem před 3 týdny uhradila. Zboží nepřišlo, peníze nevrátili. Nulová komunikace.
Moje velká chyba, že jsem se nepodívala na recenze před úhradou.
Vše dětské zboží - dárky pod stromeček.
UBOHOST
Do dnešního dne,mě objednávka nedorazila.
Velký výběr
Nakoupil jsem před týdnem a hned zaplatil, to byla asi chyba. Od té doby se nic neděje. Objednávka nedorazila, nějaká zpráva také ne, a na email nereagují.
