Velký výběr květin, vstřícnost, ochota.Zbozi vždy dorazilo včas a v pořádku
Nemám důvod být zklamana
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Velký výběr květin, vstřícnost, ochota.Zbozi vždy dorazilo včas a v pořádku
Nemám důvod být zklamana
Dobrá korespondence.
Rychlé dodání zboží v dobrém stavu
Pěkné sazenice a rychlé odbavení. Léta od vás nakupuji a jsem spokojená . Máte výbornou a nejvíce přehlednou e-shopovou nabídku rostlin.
Zatím musím říci že se mi nestalo ze bych nebyla spokojená.Mám v současnosti předobědnány u vás Bohyšky a jiné sazenice, tak mi snad přijdou v čase že nebudu v lázních.Přeji vám hodně úspěchů v Novém roce-ať vám to roste. Mám ráda květiny a budu se k vám stále vracet. Jen by bylo dobré potvrzení předobědnávky aby byla jistota že květiny dojdou . Mějte se hezky-Strašáková
Spolehlivost dodání
všechno vždy skvělé
Rychlé dodání. Zboží je velmi dobře zabaleno. Mile mě překvapily dárky navíc k velkému nákupu.
Zatím jsem se nezklamala, nakupuji opakovaně
balík řádně zabalen, cibulky vše čerstvé a s napsanými názvy a tak jsem spokojen
Rychlé dodání zboží, dobře zabaleno a vše označeno, dlouhodobě nakupuji a vždy vše OK
Nakupuji zde již několik let. Velký sortiment a kvalitní zboží . Rychlé vyřízení a dodání objednávky
kvalitu zboží, ještě se mi nestalo ,a to už jsem nakupovala několikrát, že by se mi rostliny neujaly. Taky kladně hodnotím rychlost dodání.
Široký sortiment mnoha odrůd (i vzácnějších), rychlé dodání.
Opravdu velký výběr, příznivé ceny.
kvalitně zabalené a cibulky zdravé
Rychlost dodání zboží.
Vše v pořádku, jen bych potřebovala ruce, které to všechno dobře zasadí.
Hlízy dorazily, uvidíme zjara, zda vyklíčí.
Dost drahá doprava.
zboží bylo dobře zabalené,rychle vyřízení objednávky
Bezchybné a bezpečné zabalení rostlinek, rychlé doručení, kvalitní sazenice a cibulky rostlin.
Kvalita zboží, největší výběr v ČR a dobré ceny. Kupuji od firmy od roku 2004.
Ochota i při změně objednávky,slušné jednání,zásilka dobře zabalená.