Velka ochota personalu. Na mailovu otazku mi odpovedali telefonicky a podali komplexne informacie k vysadbe. V obchode som objednavala aj v minulych rokoch lalie a gladioly. Dodany tovar bol vzdy velmi kvalitny. Urcite odporucam nakupovat v tomto obchode.
Nemam ziadnu negativnu skusenost.