Nakupuji po několikáté vždy 100% spokojenost.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Jsem velice spokojen jak s objednání tak s vyřízením objednávky.
kvalitu zboží
nedostatečná kontrola počtu hlíz, ale jedná se o 1ks tak to neřeším
veliký výběr,slušné ceny,pečlivě zabalené a hlavně,to co jsem si objednala všechno vykvetlo s barvami podle katalogu.VELIKÁ SPOKOJENOST.
Nakupuji kazdym rokem lilie, denivky i jine rostliny. moc dekuji
Cibulky sazenice hlízy jsou v perfektním stavu a jsem velice spokojen
Výběr rostlin
vše, doručení bez problémů, výběr zboží
Krásný přehledný katalog, výborná spolupráce při objednávce, vstřícnost a velká ochota při osobním převzetí. Doporučuji!
neskutečný výběr rostlin, perfektně zabaleno a vše přehledně označeno
Zpracování katalogu a webovek
Nakupuji od firmy již od roku 2004 a jsem spokojená. Velký výběr zboží a dobré ceny, přehledný katalog tištěný i elektronický. Dobrá domluva s firmou, pokud potřebuji zboží poslat později, nyní máme dost sněhu a velké mrazy. Nyní mám zboží objednáno až na 2. polovinu dubna.
V roce 2004 jsem nějaké zboží reklamovala, pak už bylo všechno v pořádku.
Už v minulosti som od tejto firmy objednávala, rastliny prišli vo výbornom stave a všetky sa chytili a nádherne rástli. Tiež pozitívne hodnotím rýchle odpovede na otázky týkajúce sa pestovania niektorých rastlín
velký výběr, cena a kvalita
nikdo nezodpovida otazky
obrovský výběr (škoda, že nemáme nafukovací zahradu :) )
velmi dobrá komunikace
ceny
Nakupují zde poněkolikáté a květiny byly vždy velmi dobře zabalené ať už se jednalo o dobře zakořeněné květiny v květináčích nebo cibuloviny. Všechny přišly v pořádku.
Milý dárek květin navíc :)
Rychlé vyřízení a dodání.
veliká nabídka ,dobrá poradna od prodejce :)
Objednávám vždy s předstihem, velký výběr, rostliny se mi ujaly všechny, už se těším na jaro
Kvalita zboží, komunikace i zabalení.