Hlavička stránky
L

Lukon-bulbs.eu

96 % spokojených zákazníků

217 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 1 259 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Nakupuji po několikáté vždy 100% spokojenost.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Jsem velice spokojen jak s objednání tak s vyřízením objednávky.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

kvalitu zboží

nedostatečná kontrola počtu hlíz, ale jedná se o 1ks tak to neřeším

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

veliký výběr,slušné ceny,pečlivě zabalené a hlavně,to co jsem si objednala všechno vykvetlo s barvami podle katalogu.VELIKÁ SPOKOJENOST.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Nikola1 Dvorakovapřed 3 lety
Doporučuji obchod

Nakupuji kazdym rokem lilie, denivky i jine rostliny. moc dekuji

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Cibulky sazenice hlízy jsou v perfektním stavu a jsem velice spokojen

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Výběr rostlin

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

vše, doručení bez problémů, výběr zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Krásný přehledný katalog, výborná spolupráce při objednávce, vstřícnost a velká ochota při osobním převzetí. Doporučuji!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

neskutečný výběr rostlin, perfektně zabaleno a vše přehledně označeno

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Zpracování katalogu a webovek

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Nakupuji od firmy již od roku 2004 a jsem spokojená. Velký výběr zboží a dobré ceny, přehledný katalog tištěný i elektronický. Dobrá domluva s firmou, pokud potřebuji zboží poslat později, nyní máme dost sněhu a velké mrazy. Nyní mám zboží objednáno až na 2. polovinu dubna.

V roce 2004 jsem nějaké zboží reklamovala, pak už bylo všechno v pořádku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Už v minulosti som od tejto firmy objednávala, rastliny prišli vo výbornom stave a všetky sa chytili a nádherne rástli. Tiež pozitívne hodnotím rýchle odpovede na otázky týkajúce sa pestovania niektorých rastlín

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

velký výběr, cena a kvalita

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

nikdo nezodpovida otazky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

obrovský výběr (škoda, že nemáme nafukovací zahradu :) ) velmi dobrá komunikace ceny Nakupují zde poněkolikáté a květiny byly vždy velmi dobře zabalené ať už se jednalo o dobře zakořeněné květiny v květináčích nebo cibuloviny. Všechny přišly v pořádku. Milý dárek květin navíc :)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlé vyřízení a dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

veliká nabídka ,dobrá poradna od prodejce :)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Objednávám vždy s předstihem, velký výběr, rostliny se mi ujaly všechny, už se těším na jaro

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Kvalita zboží, komunikace i zabalení.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Kontaktní údaje