Výborná kvalita....
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
krásny katalog
V tomto zahradnictví nakupuji už několik let a stalo se, že mi právě u kandíku dodaná cibulka byla příliš malá, byla mi zaslána nová. Nemám nikdy problém a ráda nakupuji Lilie, neboť dostanu vždy tu, co si objednám. Všeobecně, jsem velmi spokojená
Rychlost dodání, blesková komunikace, krásné zabaleno, cibulky výstavní. Pouze doporučuji.
Rychlost dodání a ještě dárek zdarma. Děkuji
Měli skladem rostliny, které jsem chtěla. Přijatelná cena. Rostliny přišly v naprostém pořádku. Krátká dodací lhůta. Zatím mně, co se týče rostlin nezklamali. Nakoupila jsem už víckrát a jsem spokojená.
Je to stejné, jako vždy, nedají e-mailem vědět, kdy objednávku posílají.
rychlost dodání
rychlost dodání, kvalita cibulí, vše perfektní
mohlo by se platit kartou, poměrně drahé poštovné, není možnost dát do zásilkovny
Pestrost nabídky, spolehlivost obchodu
Rychlost vyřízení objednávky
Úplně všechno , rychlá dodávka zboží , rostlinky kvalitní a dobře zabaleny. Děkuji
Na zásilce není nic co by mělo zklamat . Všechno seper .
Zboží bylo kvalitní a dobře označené.
rychlost dodání
jak je zboží baleno, neobešlo se to bez polámání
Velká spokojenost, vše dobře zabaleno
rychlé dodání, vše v pořádku
Kvalitu
jsem spokojená, hlavně s nabídkou, rychlostí dodání, zabalením zboží...
Jednoznačně, pestrý sortiment, kvalita výpěstků a rychlost expedice.
rychlost a kvalita cibulí
rychlost
zklamal mě stav rostlinek - zaschlé, povadlé a zažloutlé, doufám, že se
rostlinky vzpamatují