Rychlé a bezproblémové jednání ze strany obchodu.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rostliny byly velmi pečlivě zabalené, aby měly potřebnou vlhkost, přišli ve výborném stavu, mám z nich velkou radost a moc děkuji.
Sazenicky krasne
Zabaleny hruza. Vsechne sazenicky byli rozsypane v krabice
Balenie a označenie každého kosatca bolo super.
Nedostala som info, že mi príde dobierka, len volal kuriér, že je pred vchodom,tak kuriér musel čakať.
Velký výběr, kvalitní sazenice, přiměřené ceny, moznost osobního odběru, obchod zavolal, aby se domluvili ,kdy si přijedu.
Trošku menší problém s parkováním, protože ve stejné době tam bylo zaparkováno hrozně moc aut a probihaly tam nějaké stavební práce.
Komunikace
Vsechno v poradku. Nemuzu si na nic stezovat
Zboží je vždy obratem dodáno. Skvěle zabaleno, žádna rostlina nikdy nepřišla ve špatném stavu (poničená, suchá).
Pekné zabalené. Koreňový bal ako sa patrí. Som spokojná.Nakupujem rada od vás
Krabica by mohla byt pevnejšia bola totálne soztlacena. Hosty boli trošku postlacane ale ja ich preberiem životu
Rychlost a stav sazenic, cena ...spokojenost
kvalitní velké rostliny i cibule
rychlost zaslání
rychlost dodání a kvalitní zboží
Rychlé vyřízení, velký výběr
rychlost doručení, sloučení dvou objednávek do jedné, kvalita
Velký výběr kytiček
Rychlost dodání
Rychlost,způsob zabalení
Dorazila objednávka v pohodě a rychle.Kdyby byly i nejeke pivoňky levnější nebo v akci,koupila bych víc.S pozdravem M.S
Perfektně zabaleno,popsáno.Rychlost vyřízení objednávky .
Rychlost objednávky a dobrá komunikace.
že rostliny které už běžně v daném období mají již stonky a jsou v růstu a mi přišli jen malý kořen.
Velká nabídka květin v nejlepším katalogu, jaký jsem kdy měla. Rychlé jednání. Ráda si objednám znovu další květiny
. Moc děkuji. Dana Balzankova