stoprocentní spokojenost ,perfektně zabaleno, rostliny pěkné.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Vše je dobře zabalené a všechny rostlinky jsou živé a z víceletých zkušenosti tento obchod chválím ,protože mi vždy všechno vyrostlo a vykvetlo .Za mě velká spokojenost.a doporučuji .
Vše bylo OK, dobrá komunikace i při doobjednávce.
Rostlinky byly na sáčcích označené jen číselnými kody a tak jsem znova musela rozklikávat web a dopisovat si na sáčky název rostlinky. Není to nic hrozného, ale ...
Rychlost
Myslela jsem si,ze rostliny budou obsahove vetsi,ale nevadi,rozrostou se.
Rychlost dodání zboží
Zboží bylo dobře označeno čís. kodem, cibule lilií byly bez plísně - děkuji
Jedna hlíza begonie byla vyschlá a mrtvá - jinak vše OK
kvalita a velký výběr
Všechno včetně kvality
Protože mi nic nepřišlo a už mi píšete jak jsem spokojená
Bezvadnou komunikaci rychlost dodani
Neuvěřitelný výběr, rychlé vyřízení, velmi dobré balení - zkrátka jste na 1.
Trochu se mi zdají malé výhonky u bohyšek. Ale snad porostou. Už se těším!
Rychlé dodání , beru každý rok
Nejvyšší kvalita cibulovin, kterou jsem kdy měla možnost prostřednictvím zásilkového obchodu nakoupit.
Není absolutně nic co vytknout
Maximální vstřícnost. Kvalitní rostliny. Obrovská péče o zákazníka.
Chválím především pestrou nabídku. Zároveň je velmi příjemné, že informace o dalším pěstování rostliny nemusím shánět jinde, ale je srozumitelně popsáno u každého druhu.
Rostliny v květináčcích přišly vysypané. Naštěstí žádná nebyla polámaná.
Koupovala lilie ... Vse v piřadku
Ale hodne mala velikos cibulek
Velký výběr květin.
Vždy mě bylo vyhověno i při doobjedávce a případná reklamace byla vždy bez problému vyřešena
v celku nic
Prisel mi email, ze mi budou zaslány udaje k platbe, az po priprave objednavky,zda-li bude vse. Prozatím, email neprisel. Zatim objednávku nemam.
Nekomunikace
Rychle dodání.