Dobrý den, již v prvotní emailové korespondenci jste byl upozorňován na to, že náhradní díl je na objednávku ze zahraničí a nelze jej tak pro svoji povahu vrátit. Box je běžnou cestou a šikovným instalatérem bez problémů opravitelný. Je také důležité upozornit na to, že pokud je box správně nainstalovaný a není na něj vyvíjen nepřiměřený mechanický tlak, nelze aby sklo "samo o sobě" prasklo. Je velice smutné, že celou záležitost vnímáte takto negativně, ač jsme se vám opravdu snažili vyjít vstříct dodáním náhradního dílu, při jehož dodání jsme vynaložili nemalé úsilí tak, abychom vyhověli našemu zákazníkovi, ač již byl box po zákonné záruční lhůtě. Opravdu není naší vinou, že váš instalatér nebyl schopen zvládnout svoji práci. Jako vedoucí pracovnice mohu potvrdit, že by si žádná z mých kolegyň nedovolila položit zákazníkovi telefon. Je nám opravdu líto, ale z právního ani lidského hlediska nebyl důvod k tomu, abychom jinak pro nás nepotřebné sklo od vás vzali zpátky. Kdo by potom sklo, které jsme objednali na základě Vaší objednávky, které pro nás dále nemá uplatnění, hradil? Zaměstnanec, který ho objednal? Je třeba vždy věci vnímat v širší perspektivě. K. Novotná.