Prehledny e-shop, nizke ceny, velky vyber.Expedice bleskova, kvetena pri zaslani je zajistena na expedici.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Koupila jsem květinu Citlivku přišla suchá jako seno tudíž k vyhození psala jsem na reklamace a žádná odpověď už nikdy od nich nic nekupovat
Rychlost dodání
Zakoupila jsem stromkový Eucalyptus za 2.000,- Kč. Stromek od začátku zasychal od konců. Listy měly drobné tečky. Poslala jsem obchodu fotografie s prosbou o radu. po týdnu mi přišla odpověď z jiného obchodu s návodem na pěstění. Po dalším týdnu mi rostlina zahynula. Obchod mi napsal, abych poslala rostlinu zpět na posouzení reklamace. Již se mi nechce dávat další peníze, když je mi jasné, že reklamace nebude uznána. Rozhodně obchod nedoporučuji a už bych si zde nic nekoupila.
Po dvou objednávkách mohu hodnotit. Poprvé objednány dva citrusy, podruhé mučenka. Obě objednávky přišly obratem, velmi pečlivě zabalené, rostliny krásné, vitální, jednoznačně doporučuji!
Všechno proběhlo v pořádku: objednávka byla rychle vyřízena a odeslána a velmi dobře zabalena /jednalo se o křehké zboží/, takže došla bez šrámů. O odeslání zásilky mě osobně telefonicky informovali.
Kvalita a pestrý výběr, ochota a komunikace se zákazníkem. Perfektně velké palmy zabalené. Za mě vše Ok
Přístup,ochota a nádherné kytky .
Koncem Května 2023, jsme u této firmy zakoupili jezírkové plovoucí rostliny: PISTIA STRATIOTES L. – babelka řezanovitá a SALVIA NATANS VZPLÝVAJÍCÍ. Po umístění v jezírku, velice rychle zahynuly. V loňském roce se nám přihodilo totéž a informaci kterou jsme obdrželi od profi pěstitelů, bylo důvodem NESPRÁVNÉ PĚSTĚNÍ V AKVÁRIÍCH. Rostliny takto pěstěné, nesmějí být vystavované UV záření a patří výhradně do Akvárií. Tento prodejce CITRUS-SHOP.CZ je však k tomuto pravidlu zjevně lhostejný.
Rostliny množené v interiéru nabízí pro venkovní jezírka. Na písemné REKLAMACE v zásadě nereaguje, takže jsme díky jeho lhostejnosti a nečestnému prodeji, vyhodili 400Kč. Dejte si na tuto firmu pozor.
Moc pěkné zboží (Datlovník Kanárský ,+-100 cm) ,došel poštou svědomitě a pečlivě zabalený.Po telefonu vstřícná paní s příjemným vystupováním.Vřele doporučuji.
Delší čekací doba (velké množství objednávek) ,kterou však férově na webu uvádějí.
Rychlé dodání
Ochota+ vstřícnost zákaznického servisu, krásné rostliny
Snaha vyřídit objednávku co nejdříve a ke spokojnosti zákazníka. Velmi vstřícné jednání při operativní domluvě. Péče a kvalita zaslaného produktu.
platíte drahé zboží, které není skladem, zmatek v platbách, nedodržení domluvy
Naprosto skvělý obchod, profíci, krásné květiny, perfektně zabaleno
Doporučuji
BB
Velmi "zdravé" rostlinky
Naprosto dokonalé zabalení zboží k přepravě
Rychlé dodání a vše v pořádku
Ochota, rychlost, mile jednání.
Vše v naprostém pořádku. Super nakupování.
Perfektně zabalená rostlina ve výborné kondici.
Vstřícnost, kvalitu, rychlost dodání
Nic, jsem velmi spokojená, nakoupím zde zas
