Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Literární cestopisy

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární cestopis Benda Aleš - Neznámou Austrálií

Benda Aleš - Neznámou Austrálií

  • Rok vydání 1985

nakl. Práce, 1985, první vydání brožovaná, 208 stran velmi dobrý stav, obsahuje razítka z podnikové knihovny…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis První pomoc a zdravotní problémy na cestách (e-book pdf)

První pomoc a zdravotní problémy na cestách (e-book pdf)

3
  • Rok vydání 2024

Každý, kdo chodí na hory a cestuje, by měl mít stažený tento ebook a ve volných chvílích si ho prostudovat. Materiál je…

49 Kč

KnihyNaHory.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Národní park Yellowstone: Krajem gejzírů a horkých pramenů Kniha

Národní park Yellowstone: Krajem gejzírů a horkých pramenů Kniha

Kniha - autor Jaromír J. Krejčí, 160 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Publikace Národní park Yellowstone vás stručně…

od 237 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Uzbekistan. W sercu Jedwabnego Szlaku - Zbigniew Mielczarek

Uzbekistan. W sercu Jedwabnego Szlaku - Zbigniew Mielczarek

  • Polština
  • Rok vydání 2025

Przewodnik po Uzbekistanie powstał na podstawie licznych wizyt w państwie, gdzie dziedzictwo przeszłości i bogactwo tradycji…

od 476 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Švýcarské etudy - Seidlová Dana

Švýcarské etudy - Seidlová Dana

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2018

V knížce „Švýcarské etudy“ se spisovatelka snaží čtenáři přiblížit atmosféru a duši švýcarských obyvatel. Mnoho let si…

od 145 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis 111 míst v Praze, která musíte vidět

111 míst v Praze, která musíte vidět

Tušili jste, že Betlémské kaple jsou v Praze hned dvě?…

370 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Štětina Jaromír - Studna pro Mandon

Štětina Jaromír - Studna pro Mandon

  • Rok vydání 1974

ilustrace Karel Přibyl, nakl. Panorama, 1974, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 155 stran, 32 stran obrazové přílohy,…

22 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Pohl Josef - Třináctko, děkuji

Pohl Josef - Třináctko, děkuji

  • Rok vydání 1979

Ilustrace: Miloš Kánský, Středočeské nakl., 1979, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 107 stran, pěkný stav…

23 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hotmar Josef - Hovory nad Seinou

Hotmar Josef - Hovory nad Seinou

  • Rok vydání 1979

nakl. Práce, 1979, první vydání vázaná, 240 stran dobrý stav…

23 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Staněk Oldřich - Fotografujeme na horách

Staněk Oldřich - Fotografujeme na horách

  • Rok vydání 1960

nakl. Šport, 1960, celoplátěná vazba, s obálkou, 79 stran textu + fotografické přílohy, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Pařízek L. M. - Zlaté pobřeží

Pařízek L. M. - Zlaté pobřeží

obálka Karel Franta, Knihovna Květů, sv. 17, ročník 1951, brožovaná, 78 stran + obrazové přílohy, dobrý stav, zašlá obálka…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Lukešová Milena - Motýl pro tebe

Lukešová Milena - Motýl pro tebe

  • Rok vydání 1983

ilustrace Mirko Hanák, nakl. Panorama, 1983, 1. vydání, vázaná, lamino, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Dobrodruh roku 2025 (e-book)

Dobrodruh roku 2025 (e-book)

ROZHOVORY S VÍTĚZI CENY DOBRODRUH ROKU 2025. Porota celý rok sleduje expedice a projekty českých cestovatelů, horolezců,…

49 Kč

KnihyNaHory.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Jak začít s orienťákem (e-book pdf)

Jak začít s orienťákem (e-book pdf)

Naše příručka vám odpoví na všechny tyto otázky: Jak se vyznat v mapě? Proč být orienťákem? Kde získat další informace? Jak…

99 Kč

KnihyNaHory.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis cestopis Příběhy na třech kolech (Němec)

cestopis Příběhy na třech kolech (Němec)

  • Rok vydání 2004

"Příběhy na třech kolech" jsou cestopisem neobyčejným. Nebojím se říci, že jsou cyklopisem velkým. I přesto, že mají malý…

99 Kč

KnihyNaHory.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Nordic Walking: o co (se) jde! - e-book Světa Outdooru

Nordic Walking: o co (se) jde! - e-book Světa Outdooru

  • Rok vydání 2024

Každý z nás přece ví jak to chodí – vezmu hole a jdu..a už nordicwalkinguju. Asi by to takto i bylo možno, ale pokud chcete…

99 Kč

KnihyNaHory.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis tvanice (Bear Grylls) - kniha

tvanice (Bear Grylls) - kniha

  • Počet stran 351
  • Rok vydání 2020
  • Pevná / vázaná
  • Čeština

Píše se rok 1945 a nacistické megalomanské plány jsou v troskách. Při vidině porážky a ve snaze zachránit na poslední chvíli…

398 Kč

KnihyNaHory.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Jižní Amerika očima 2 cestovatelů - Šárka Skrbková

Jižní Amerika očima 2 cestovatelů - Šárka Skrbková

  • Počet stran 264
  • Rok vydání 2023
  • Brožovaná
  • Čeština

Cestopis o putování po Jižní Americe a také o tom, jak to dopadne, když se tam vydají dva kamarádi, kteří mají na cestování…

od 238 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis KAIF O stopování, kalašnikovech a japonském pornu - Tony Danilov

KAIF O stopování, kalašnikovech a japonském pornu - Tony Danilov

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná
  • Čeština

Pětadvacetiletý cestovatel toužící po dobrodružství se jednoho dne rozhodl, že se vydá kolem světa. Myslel si, že to půjde…

od 239 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Země - Opožděný deník z Afghánistánu - Jan Mrkvička

Země - Opožděný deník z Afghánistánu - Jan Mrkvička

  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2023
  • Brožovaná

Anotace: Mezi Tálibánci a blázny, co přijeli zachraňovat svět. Deník z Afghánistánu. „Kam se nedostane džíp, vyrážejí…

od 239 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Thajsko - Průvodce přírodou

Thajsko - Průvodce přírodou

  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Flexo / polotuhá

Tato „země tisíců klášterů“, kde na každém kroku promlouvá historie a kde se střetávají různé civilizační i náboženské…

od 242 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Himálajské ozvěny - Nejen o ledovcích a jacích - Liba Švrčinová-Cunnings (2024, pevná)

Himálajské ozvěny - Nejen o ledovcích a jacích - Liba Švrčinová-Cunnings (2024,…

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2024

Anotace: Himálaj. Zvláštní svět podivuhodné, podmanivé krásy, kde na vrcholech osmitisícových štítů snad skutečně leží klíče…

od 243 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Paríž - moja láska, môj život

Paríž - moja láska, môj život

  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Autorka je Slovenka, ktorá dlhodobo žije a pracuje v Paríži. V knihe sa vyznáva zo svojich zážitkov, odporúča, ktoré miesta…

od 247 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Ozvěny portugalských legend

Ozvěny portugalských legend

1
  • Brožovaná
  • Počet stran 353
  • Čeština
  • Rok vydání 2025

Autoři: Vilma Kadlečková, Lucie Lukačovičová, Mirek Hájek, Helena Žáková, Martin Vondráček, Barbora Vágnerová, Pavel…

od 247 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Na kajaku ze severní Moravy na Balt - 800 kilometrů po Odře v Česku, Polsku a Německu

Na kajaku ze severní Moravy na Balt - 800 kilometrů po Odře v Česku, Polsku a Německu

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 68
  • Rok vydání 2019

Po úspěšných kajakářských expedicích z Prahy do Severního moře v roce 2014 a splutí druhé nejdelší evropské řeky Dunaje v…

od 146 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Poutnický deník

Poutnický deník

1
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2018
  • Pevná / vázaná

Kniha akademického malíře Jiřího Boudy shrnuje zážitky ze tří jeho velkých cest na kole po Evropě. První vedla do Santiaga…

od 146 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Cestujeme po Turecku - Kemer, Phaselis, Myra (Demre), Pamukkale, Olympos, Antalya, Alanya

Cestujeme po Turecku - Kemer, Phaselis, Myra (Demre), Pamukkale, Olympos, Antalya,…

  • Brožovaná
  • Počet stran 100
  • Čeština
  • Rok vydání 2026

Českému turistovi schází možnost podrobněji se seznámit s místy, jenž v Turecku navštívil nebo plánuje navštívit. Informace…

od 147 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Cień Jedwabnego Szlaku wyd. 2 - Colin Thubron

Cień Jedwabnego Szlaku wyd. 2 - Colin Thubron

0…

147 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Plavba okolo Elby na palubě La Grace

Plavba okolo Elby na palubě La Grace

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 114
  • Rok vydání 2025

Plavba okolo Elby na palubě La Grace zas popisuje námořní dobrodružství na historické lodi La Grace, během kterého jsme si…

od 149 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Cesta na Aljašku - Jan Šťastný

Cesta na Aljašku - Jan Šťastný

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2017

Cestopisný příběh o tom jak se plní sny. Dlouhá životní cesta z České republiky přes kraj světa až na Aljašku. Autobus,…

od 150 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Comfort! map Barcelona midi 1:20 000 plan miasta - praca zbiorowa

Comfort! map Barcelona midi 1:20 000 plan miasta - praca zbiorowa

\ndata wydania: 2025\ndata aktualizacji: 2024\nformat: 9,6 x 16 cm/67 x 32 cm\nliczba stron: 2\nwersja językowa:…

150 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Některé nevinnosti světa - Dan Bárta

Některé nevinnosti světa - Dan Bárta

  • Rok vydání 1996

Kalendář se převalil do pozdních devadesátek, táhne mu na sedmadvacet, na bradě má kokosové mléko, nad hlavou pralesní…

od 372 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Cenové války - Rupert Russell

Cenové války - Rupert Russell

  • Rok vydání 2010

Cenové války jsou reportážním cestopisem napříč zeměkoulí a chtějí zjistit, co způsobilo vlnu chaosu, který zachvátil svět…

375 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Himálajské ozvěny - Liba Švrčinová-Cunnings

Himálajské ozvěny - Liba Švrčinová-Cunnings

Tato nová kniha, Himálajské ozvěny, je volné pokračování Himálajského deníku.…

375 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Magická místa Čech a Moravy - Magdalena Wagnerová

Magická místa Čech a Moravy - Magdalena Wagnerová

Místa záhadná, tajemná či dokonce magická v sobě skrývají nejedno nebezpečí, přesto přitahovala pozornost člověka odedávna.…

375 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Omán

Omán

Objevte Omán, zemi nekonečných pláží, úchvatných historických památek i netušených přírodních krás. br br Tiché, podmanivé i…

386 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Korejské halušky - Dominika Lukáčová Sakmárová

Korejské halušky - Dominika Lukáčová Sakmárová

Korejské halušky jsou druhou knihou sinoložky Dominiky Sakmárové.…

408 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Maková hora

Maková hora

Zlá vdova a hodná dcera architekta Jana Blažeje Santiniho, Rubensův obraz na klenbě lodi a živý vodovod na Makové – to…

410 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Velká cesta kolem světa: 1. etapa: Z Paříže do Dakaru

Velká cesta kolem světa: 1. etapa: Z Paříže do Dakaru

  • Rok vydání 1992

nakl. Tatran, 1992, vázaná, lamino, 20 stran, velmi dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Marek Jiří - Záhada kolem Albatrosa

Marek Jiří - Záhada kolem Albatrosa

  • Rok vydání 1970

ilustrace Stanislav Duda, nakl. Svoboda, 1970, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 124 stran, pěkný stav knihy, obálka…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Bourdens Henri - Krutá plavba

Bourdens Henri - Krutá plavba

  • Brožovaná

nakl. Panorama, 1980, první vydání brožovaná, 240 stran pěkný stavv…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Thoma Zdeněk - Toulky po Japonsku

Thoma Zdeněk - Toulky po Japonsku

  • Rok vydání 1980

nakl. Panorama, 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 288 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Danielsson Bengt - Rajský ostrov

Danielsson Bengt - Rajský ostrov

nakl. Orbis, 1973, brožovaná, 240 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Royová Gabrielle - Štěstí z výprodeje

Royová Gabrielle - Štěstí z výprodeje

  • Rok vydání 1979

nakl. Svoboda, 1979, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 326 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Stano Jiří - Evropou proti větru

Stano Jiří - Evropou proti větru

  • Rok vydání 1986

nakl. Panorama, 1986, první vydání brožovaná, 240 stran dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hillary Edmund - Od oceánu k oblakům

Hillary Edmund - Od oceánu k oblakům

  • Rok vydání 1982

nakl. Mladá fronta, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 264 stran textu, 24 stran fotografických příloh, pěkný…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Průsery na cestách a jak je přežít - kniha

Průsery na cestách a jak je přežít - kniha

Cestování je jako dítě. Občas se podělá, ale stejně je to láska na celej život.“ Tahle knížka vás provede autentickými…

490 Kč

KnihyNaHory.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Naše putování po nejvyšších vrcholech evropských zemí - kniha

Naše putování po nejvyšších vrcholech evropských zemí - kniha

  • Počet stran 239
  • Rok vydání 2020
  • Čeština

"Do hor se musí člověk zamilovat, protože ten pocit, když stojíte na vrcholu a pod sebou nemáte už nic než skaliska, je…

499 Kč

KnihyNaHory.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie