Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lacoste Pour Femme Légére EDP, 50 ml
2 393 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Žena, která je plná sebevědomí a jejíž úsměv dokáže rozzářit i ty nejvšednější okamžiky nosí parfémovanou vodu Pour Femme Legere značky Lacoste. Tato vůně je až po okraj naplněna svěžími tóny a…
Paco Rabanne Million Gold For Her Pure Diamonds W EDP 90 ml
od 3 285 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Million Gold For Her Pure Diamonds představuje luxusní spojení květinových, ovocných a dřevitých tónů, které vytváří sofistikovanou a dlouhotrvající vůni. Její kompozice je…
Lanvin Marry Me W EDP, Tester 75 ml
od 904 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Lanvin Marry Me je vůně pro randění a lásku, romantiku a smyslnost, je elixírem dobré nálady. Marry Me je určena pro dívky a ženy, které si užívají bláznivou lásku, zamilovanost a soulad s…
Lattafa Mazaaji W EDP 100 ml
470 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Parfémová voda Mazaaji je určena pro každodenní nošení, ale díky svému jedinečnému charakteru se hodí i na speciální příležitosti. Její vůně je intenzivní, ale nikdy nepůsobí příliš silně nebo…
Moschino Funny! W EDT, Tester 100 ml
od 582 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
Calvin Klein Eternity Reflections W EDP 100 ml
od 265 Kč
2,65 Kč/ml- Parfémová voda
- Americké
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Reflections se inspiruje bezstarostným letním obdobím a s ním spojenými vzpomínkami na celý život. Okouzlí vás svou živou, energickou, a přesto…
Versace Crystal Emerald W EDP, Tester 90 ml
2 041 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Parfémová voda Crystal Emerald představuje harmonické spojení svěžích a květinových tónů, které oslavují ženskost a eleganci. Je určena pro ženy, které hledají univerzální vůni, jež podtrhne…
Cacharel Noa W EDT, 100 ml + 50 ml tělové mléko + 50 ml tělové mléko
1 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Vůně lásky a naděje najdete v jedné kapičce parfému. Parfém - zázrak, znovu objevení veškeré intenzity a bohatství díky nové vůni, která je jako nektar získaný ze samého srdce vůně Noa. …
Lancôme Idôle Aura W EDP, Tester 50 ml
1 190 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
Květinová vůně Lancôme Idôle Aura pro ženy byla uvedena na trh v roce 2021. Lancôme Idôle Aura v sobě promítá se sofistikovanou elegancí ryzí ženskost a vše, co k ní patří. Vděčí za to především…
JOOP! Le Bain W EDP, Tester 75 ml
520 Kč
6,93 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Hledáte svěžest, která vás bude doprovázet po celý dlouhý den? Tento parfém přináší květinově-orientální vůni pro ženy, které touží po čistotě, lehkosti a eleganci. Květinově-ovocná kompozice…
Khloé Kardashian XO W EDP, 100 ml
1 654 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Khloé Kardashian XO W EDP je parfémovaná voda, která se hodí pro ženy hledající výraznější, přesto jemně sofistikovanou vůni. Tento produkt je navržen tak, aby poskytoval dlouhotrvající příjemný…
Classic Collection Amare Amare 50 ml
129 Kč
2,58 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
Jemná a zárověň plná, květinovo ovocná vůně inspirována krásou a kouzlem lásky. Osvěžující vlastnosti vonných tónů vůně Amare Amare zdůrazňují počáteční tóny reprezentované ovocnými akordy…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, Tester 50 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
S.T. Dupont Intense W EDP, 100 ml
668 Kč
6,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda S. T. Dupont Intense je inspirovaná smyslností a záhadností noci. Představte si večírek v Paříži. Krásné dámy v oslnivých šatech, elegantní muži a nebe plné hvězd nad Champs…
Lanvin Modern Princess Blooming W EDT, 60 ml
1 099 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Pokud milujete ovoce, pak si vás dámská toaletní voda Lanvin Modern Princess Blooming zcela získá. Lahodným šťavnatým tónům ovocných plodů je těžké odolat a zaručeně zpříjemní každý váš…
Boucheron Quatre En Bleu W EDP, 50 ml
677 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda Boucheron Quatre En Bleu je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Flakon vůně je…
Dior Miss Dior Rose N'Roses W EDT, Tester 100 ml
od 1 744 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
Zářivá a květinová toaletní voda Dior Miss Dior Rose N'Roses s hojností čerstvých a barevných růží z Grasse a jemnými tóny citrusové rosy. Miss Dior Rose N'Roses vytváří v kombinaci čerstvých…
Christian Dior Poison Girl Unexpected W EDT, Tester 100 ml
1 636 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Poison Girl - jiskřivá, přitažlivá a sexy vůně od značky Christian Dior pro rok 2016. Christian Dior Poison Girl představuje nespoutanou dívku, která miluje volnost, plní si své sny a za každých…
Revlon Charlie Silver W EDT, 50 ml
108 Kč
2,15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Popis Hlava: meruňka, magnólie Srdce: hroznový květ, broskev, limetka Základ: hruška, konvalinka Dámská Charlie Silver je květinově ovocná vůně pro ženy. Šťavnatá meruňka zabalená do okvětních…
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude W EDP, 50 ml + La Vie Est Belle sprchový gel…
2 560 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude W EDP Výrobce: Lancôme Parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude je sofistikovanou volbou pro ženy, které hledají vyváženou a elegantní vůni…
DKNY Be Delicious Pool Party Lime Mojito W EDT 50 ml
od 599 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Citrusová, vodní, květinová vůně DKNY Be Delicious Pool Party Lime Mojito pro ženy byla uvedena na trh v roce 2019. Jiskřivé citrusy nabízí hned v úvodu spolu se štědrou dávkou citronu také…
DKNY Be Delicious Crystallized W EDP, Tester 50 ml
1 041 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Tato vůně je lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Vůně vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Flakónek je elegantní a…
Lacoste Love of Pink W EDT, 30 ml
1 316 Kč
44 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Lacoste Love of Pink je ovocná, chypre vůně s jemným nádechem květinového aroma. Je velice svěží. Připomíná atmosféru ovocného sadu plného zralého ovoce ještě na stromech. Je tak přímo symbolem…
Lancôme Trésor in Love W EDP, 50 ml
4 015 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Francouzský výrobce luxusních výrobků Lancôme, s tradicí sahající až do roku 1935, uvedl na trh v roce 2010 novinku Lancôme Tresor in Love. Jedná se o květinově-ovocnou vůni určenou pro dámy. …
Lancôme Trésor W EDP, Tester 100 ml
od 1 454 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Vůně Lancôme Trésor je složena z květinových, ovocných, pudrových a ambrových tónů. Luxusní flakon vůně Trésor padne do ruky jako vzácný klenot. Trésor zahalí každou ženu rafinovanou, jemnou…
Thierry Mugler Angel Nova W EDT, 100 ml
2 502 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Pocit, že máte život ve svých rukou, budoucnost pod kontrolou a míříte k dosažení svých snů, vám vždy potvrdí dámská toaletní voda Thierry Mugler Angel Nova. Tato vůně je plná energie, ženského…
Thierry Mugler Angel W EDP, 25 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
1 953 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, Tester 75 ml
1 041 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Bvlgari Goldea the Roman Night Absolute W EDP, 30 ml
1 482 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Chyprově květinová vůně uvedena na trh v srpnu 2018. Výrazná, smyslná, troufalá. Bella Hadid je ideálním ztělesněním nezaměnitelné římské velkoleposti Bvlgari, a to i v roli obličeje nejnovější…
Chloé Nomade W EDP, 75 ml + EDP 5 ml + tělové mléko 100 ml
1 782 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je…
Giorgio Armani Emporio Armani In Love With You Freeze W EDP, 30 ml
270 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Umět tak zmrazit všechny ty krásné okamžiky, když jste zamilovaná! Parfémovaná voda pro ženy Armani Emporio In Love With You Freeze vám to splní. Od teď už budou nejen ve vašich myšlenkách, ale…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, Tester 90 ml
2 573 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Carolina Herrera Good Girl Dot Drama Collector Edition W EDP, 80 ml
1 800 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Dámská vůně Good Girl Dot Drama Collector edition je limitovaná edice klasické Good Girl. Jedná se také o orientálně-květinovou vůni, která má stejné složení jako originál. Na trh byla uvedena v…
Carolina Herrera 212 Sexy W EDP, Tester 100 ml
1 381 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
Svůdná esence ženskosti. Intenzivní smyslnost a přitažlivost. Carolina Herrera 212 Sexy je orientálně-sladká vůně se smyslnými a hřejivými tóny. Ačkoliv se jedná o orientální vůni, je vhodná…
Karl Lagerfeld Paradise Bay W EDP, 45 ml
1 402 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 45 ml
Dámská vůně Lagerfeld Karl Lagerfeld Paradise Bay evokuje vůni tropického ráje, bělostné pláže a poklidné zátoky. Ovocno-květinový mix se otevírá svěží vůní broskve spolu s exotickým ananasem a…
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 90 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100…
2 341 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Prada Candy Kiss W EDP, 80 ml
3 329 Kč
42 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 80 ml
V roce 2016 představila značka Prada vůni s názvem Candy Kiss. Tato hravá, orientálně-vanilková vůně je určena pro všechny ženy, které milují luxus a dlouhotrvající vůně. Kombinuje v sobě kromě…
Narciso Rodriguez For Her EDT, Tester 100 ml
2 035 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
Burberry Body Tender W EDT, 60 ml
941 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Zahalte se do vůně dámské toaletní vody Burberry Body Tender, která je stejně delikátní jako pohlazení jemné látky trenčkotu Burberry na odhalené kůži. Burberry Body Tender je více svěží a…
Montblanc Signature W EDP, Tester 90 ml
1 322 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Květinová, orientální a pižmová parfémová voda píše příběh výrazně ženského a záhadného kontrastu mezi bohatostí orientální vůně vanilky a bílou čistotou pižma. Jiskřivé tóny klementinek, …
Narciso Rodriguez All Of Me W EDP, 50 ml
od 765 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Přírodní
Parfémová voda Narciso Rodriguez All Of Me je pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a mnohostrannost. Má dřevitou květinovou vůni, která je sebevědomá, ale zároveň zranitelná, …
Givenchy Irresistible Rose Velvet W EDP, 50 ml
od 1 137 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Givenchy Irresistible Rose Velvet je ztělesněním magnetické přitažlivosti, něžnosti, zářivé energie a optimismu. Podmanivě smyslná a vysoce návyková vůně se sametovými…
Dolce & Gabbana Dolce Violet W EDT, 75 ml
od 900 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Radost ze života se leckdy skrývá v maličkostech. Toaletní voda Dolce & Gabbana Dolce Violet ztělesňuje nezdolnou energii mladé ženy, která nezná chmury a umí si najít životní potěšení i v…
Givenchy Irresistible Very Floral W EDP, 50 ml
od 1 150 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Sebedůvěra a ženskost vychází z nitra duše, které dokonale poodhalí tato parfémovaná voda. Podmanivý olfaktorický zážitek plný smyslných květinových tónů vás povzbudí k odhalení sebe sama a…
Lattafa Bayaan W EDP 100 ml
od 347 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Lattafa Bayaan harmonicky kombinuje ovocné, květinové a orientální prvky a vytváří fascinující a obklopující smyslový zážitek, počínaje živou kombinací vrchních tónů. Růžový…
Dolce & Gabbana Dolce Shine W EDP, 75 ml
od 1 054 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Okamžik, kdy první jarní paprsky po dlouhé zimě zahřejí vaši tvář, v sobě uzamyká zářivá parfémovaná voda pro ženy Dolce & Gabbana Dolce Shine. Oslnivá vůně vás přiměje k úsměvu a projasní den…
Kenzo World W EDP, 30 ml
od 672 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Kenzo World parfémovaná voda pro ženy s obsahem 30 ml.
Salvatore Ferragamo Incanto Amity W EDT, 50 ml
od 360 Kč
7,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Amity je toaletní voda pro ženy, které dávají přednost křehkosti vonného základu. Prožijte krásné dny za přispění líbezného oparu kolem vlastní osoby. Ten vám…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
