Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Jessica Simpson I Fancy You W EDP 100 ml
od 348 Kč
3,48 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Hřejivá parfémovaná voda pro ženy Jessica Simpson I Fancy You je květinovým a ovocným klenotem, který se postará o vaši přirozenou smyslnost. Sladká kompozice s výraznou jemností, křehkostí a…
Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia W EDT, 75 ml
od 1 210 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Aqua Allegoria Flora Salvaggia od Guerlain je květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 2021. Krása a vůně divokých květů byla jen na okamžik zkrocená do flakonu, aby mohla dámská toaletní…
s.Oliver So Pure W EDT, 30 ml
od 301 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
s.Oliver So Pure je dámská toaletní voda, která se jemně propojuje s kůží. Abyste se cítila dobře a jednoduše nádherně voněla, tomu napomáhají šťavnaté citrusové tóny v horní notě, doplněné…
Neness Romantic Green W EDP 33 ml
109 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Lehká osvěžující vůně pro spontánní elegantní ženu, která je vhodná do horkých letních dnů. Nadchne vás kompozice bergamotu, aldehydů, grepu, broskve, citrónu, frézie, jasmínu, fialky, …
Victoria's Secret So In Love W EDP 100 ml
od 1 109 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Victoria's Secret So In Love Parfémovaná voda 100 ml Victoria's Secret So In Love je parfémovaná voda, která byla speciálně navržena pro ženy. Tato vůně byla poprvé uvedena na trh v roce 2005 a…
Chanel No.5 L´Eau W EDT, 100 ml
od 3 825 Kč
38 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Moderní, svůdná a velmi ženská vůně. No.5 L´Eau je ztělesněním přirozené krásy a elegance. Vůně No.5 L´Eau vystihuje ženu, která miluje módu, styl a je sama sebou. Dynamické složení se otevírá…
Hermès Twilly d'Hermès W EDP 30 ml
od 986 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Twilly d’Hermès je sice určena mladým ženám, ale kromě originálních osvěžujících tónů obsahuje jednu z nejelegantnějších a nejluxusnějších květin vůbec – tuberózu. Tuberóza…
Lanvin Eclat d´Arpege White Tea W EDP 50 ml
od 584 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Lanvin Éclat d’Arpège White Tea přináší jemnou a svěží kompozici, která osloví ženy hledající čistou a elegantní vůni pro každodenní nošení. Vůně se rozvíjí v harmonii…
GANT Bloom Bay W EDP, 50 ml
od 1 146 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda GANT Bloom Bay je inspirována pestrou květenou a jemným vánkem amerického východního pobřeží, kde se svěží oceánský vzduch mísí se sluncem zalitými zahradami. Vůně spojuje…
Maison Margiela Replica Beach Walk W EDT 100 ml
od 1 982 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Paprsek světla, sluneční teplo, písek na kůži, chuť soli a opalovacího krému na konci dne. Zavřít oči a přenést se okamžitě na písečnou pláž, kdo by po tom netoužil. Pokud vám ale jen snění…
Jeanne Arthes Perpetual Silver Pearl W EDP 100 ml
od 235 Kč
2,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda Jeanne Arthes Perpetual Silver Pearl je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Vůně je…
Kenzo L'eau Par Kenzo W EDT, 100 ml
od 859 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jednoduchost. Opravdovost. Tyto dvě vlastnosti Kenzo miluje. Vůně je oslavou čisté svěžesti. Jiskřivá, moderní, čistá, blankytně modrá, dokonale střídmá, daleko od bláznivého hluku. Elegantní…
Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight W EDT, 50 ml
od 1 278 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight odhaluje husí kůži mladé ženy, která se právě vydává vlastní cestou. Je vášnivá a výrazná, odhodlaná proměnit své sny ve skutečnost. Září, kdekoli se objeví, …
Juicy Couture La La W EDP, 100 ml
od 496 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Ovocná, citrusová, sladká vůně určená pro temperamentní a okouzlující ženy. Přináší pocity radosti a štěstí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.
Trussardi Donna W EDT, 100 ml
od 760 Kč
7,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
- 100 ml
Trussardi Donna je orientálně-květinová vůně pro ženky a dívky, které milují výraznější a smyslné vůně. Otevírá se tóny citronu, melounu a yuzu a poté se rozvine jasmínový čaj, lotos a květ…
Fragrance World Elysia Marshmallow W EDP 100 ml
od 401 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Elysia Marshmallow je dámská vůně, která v sobě spojuje sladkost, jemnost a hřejivou atmosféru, vytvářející hravou a lákavou kompozici. Její charakter je založen na gurmánských…
Miu Miu L’Eau Rosée W EDT, 50 ml
od 1 552 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
L’Eau Rosée od značky Miu Miu je květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří citron, limetka, bergamot a listy černého rybízu. V srdci se mísí konvalinka, broskev, hruška, pivoňka a růže. V základu se…
Maison Alhambra Chic Velvet Pink Secret W EDP 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Maison Alhambra Chic Velvet Pink Secret W EDP 100 ml Maison Alhambra přináší do vaší každodenní rutiny parfémovanou vodu Chic Velvet Pink Secret, která osloví ženy hledající elegantní a…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 50 ml náplň
od 2 144 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
C-THRU Harmony Bliss W EDT, 30 ml
od 208 Kč
6,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
C-THRU Harmony Bliss je dámská EDT s inovovaným složením i balením. Je to aromatická ovocně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku, mandarinku a jahodový sorbet. V čistě…
Mercedes-Benz Floral Fantasy W EDT, 90 ml
od 732 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Mercedes-Benz Floral Fantasy Eau de Toilette je určena pro ženy, které chtějí svým osobitým stylem a vůní zazářit v každodenním životě. Tato vůně, uvedená na trh v roce 2024, …
Elizabeth Arden Green Tea Summer W EDT, 100 ml
od 224 Kč
2,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Známá vůně řady Green Tea obohacená o svěží vůně květů a citrusových plodů. Green Tea Summer je jemná, hravá, osvěžující, lahodná vůně s jiskřivými květinovými tóny a dávkou ovocné vůně. Na trh…
LOEWE Aire Sutileza W EDT, 50 ml
od 2 050 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda LOEWE Aire Sutileza spatřila světlo světa roku 2017. Vůně se skrývá ve světle zeleném, minimalistickém flakonu, jehož tvar i jednoduchý a zároveň nadčasový design je pro vůně LOEWE…
Cerruti 1881 Image Femme EDT, 30 ml
od 445 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová inspirující vůně pro dnešní ženy. Probouzí optimismus a lásku k životu. Jako závan svěžího vánku. Jedna ze žhavých vůní nového milénia, která vás provede celým dlouhým dnem.
Chloé Chloé W EDP, 75 ml + EDP 20 ml
od 1 985 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Lanvin Eclat D´Arpege White Tea W EDP, 30 ml
od 457 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Lanvin Éclat d’Arpège White Tea přináší jemnou a sofistikovanou vůni, která oslavuje harmonii mezi láskou a přírodou. Její květinově-citrusová kompozice vytváří pocit klidu a…
La Rive River Of Love W EDP, 100 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
La Rive River Of Love je spojením ovocných, květinových a orientálních tónů. Je ideální pro ženy, které preferují svěží a lehké vůně s nádechem romantiky. Kompozice je vhodná pro každodenní…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, 50 ml
od 772 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 50 ml
Marc Jacobs Daisy Dream je sofistikovaná toaletní voda pro ženy, které milují vůni léta a slunného počasí. Originální éterická kompozice, jež kolem vás zhmotní zajímavý svět plný květin a…
Bruno Banani Vanilla Muse Tělový a vlasový sprej 250 ml
od 189 Kč
0,76 Kč/ml- Intenzita vůně lehká
- Sladký parfém
- 250 ml
Tělový a vlasový sprej Bruno Banani Vanilla Muse je vhodnou volbou pro ženy, které hledají osvěžující a jemnou vůni pro každodenní použití. Tento sprej přináší vyváženou kombinaci smyslných a…
Les Fleurs de Bach Bio parfém Šťastný den 30 ml
od 949 Kč
32 Kč/ml- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Bio parfém Les Fleurs de Bach nejen krásně voní, ale navrací fyzickou i psychickou pohodu. Poskytuje jemnou a podmanivou vůni, u které se otevírají svěží tóny mandarinky na teplých tónech cedru…
French Avenue Elinor Green W EDP 100 ml
od 825 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
French Avenue Elinor Green je parfémovaná voda, která spojuje svěžest ovocných a vodních tónů s elegancí květin a teplem dřevitých podtónů. Její univerzální charakter zajišťuje vhodnost pro…
Thierry Mugler Alien W EDP, 90 ml + miniaturka EDP 10 ml
od 2 437 Kč
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Chanel Cristalle W EDT, 100 ml
od 3 289 Kč
33 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Toaletní voda Chanel Cristalle je květinová vůně s tóny citrusových plodů. V roce 1974 ji představil světu její slavný tvůrce Henri Robert. O několik roků později byl představen i parfém Chanel…
Lanvin Water Lily W EDT, 90 ml
od 491 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Lanvin Water Lily ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji žena s…
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca W EDT, 125 ml
od 2 225 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Procházce čerstvě posekanou trávou, jemně pokropenou kapkami rosy, se nic nevyrovná. Zavřete oči a představte si svěží vůni přírody, jež vám rázem navodí pocity radosti. Přesně tak voní toaletní…
Carolina Herrera Good Girl Légére W EDP, 50 ml
od 1 961 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Carolina Herrera Good Girl Légére parfémovaná voda pro ženy 50 ml, Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v únoru v roce 2018 Vaše nové já V únoru 2018 přijde Carolina Herrera na trh…
LOEWE Aire W EDT, 50 ml
od 1 564 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Loewe Aire představuje vhodný výběr pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou květinovou vůni. Určená je pro každodenní nošení, ať už do práce, na volný čas nebo na…
Yves Saint Laurent Libre W EDT, 90 ml
od 1 724 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Libre W EDT má ikonická strukturu vůně, která představuje napětí mezi ušlechtilým pomerančovým květem z Maroka a francouzskou levandulí z udržitelných zdrojů, získaných…
Yves Rocher Verte Envolée W EDP 100 ml
1 590 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest černého čaje a čajových plantáží se snoubí ve vůni Verte Envoléé. Vydejte se na cestu plnou sebepoznání, odpočinku, nové energie a netradičních zážitků. Dopřejte si osvěžení nejen v…
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Real Time Journée Joyeuse W EDP 100 ml
109 Kč
1,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Journée Joyeuse je lehká vůně, která disponuje originálními a elegantními tóny pro náročnou a sebevědomou ženu. Parfémovaná voda byla inspirována vůní Boss Jour. Hlava - grapefruitový květ, …
Carolina Herrera CH L´Eau EDT, 100 ml
od 1 207 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vzdušná a jiskřivá Carolina Herrera CH L`Eau nabízí svěží a delikátní stopu citronového květu, frézie, pomeranče a bergamotu, které postupně přechází v monumentální květinové srdce. Základní…
AVON Percieve Dew W EDT 50 ml
305 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Okouzlující vůně z řady Perceive ve speciální jarní edici Perceive Dew EDT. Oslní vás smyslnou kombinací květinových tónů a ovocné svěžesti. Sladké, andělské akordy zimolezu a meruňky jsou…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau & Magnolia W EDT, 50 ml
od 473 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Když se čistá voda setká se zářivou esencí okvětních lístků magnólie, vznikne svěží a jiskřivá vůně překypující květinovými tóny. Svým svěžím a čistým aroma vás okouzlí toaletní voda pro ženy…
Jo Malone Wild Bluebell W EDC 30 ml
od 984 Kč
33 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Luxusní kolínská voda Jo Malone Wild Bluebell je inspirovaná atmosférou podzimního lesa. Zahalí vás do svého hedvábného závoje a příjemně vás zahřeje. Dámská kolínská voda Jo Malone Wild…
Christian Dior Miss Dior W Tělová mlha 100 ml
od 1 119 Kč
11 Kč/ml- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Romantická, chyprová vůně ženy. Určena pro elegantní, zamilované, temperamentní mladé ženy. Zosobňuje spontánní radost ze života dnešních mladých žen. Vůně byla uvedena na trh v roce…
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC, 30 ml
od 1 196 Kč
40 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Luxusní English Pear & Freesia od Jo Malone je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a cukrový meloun, květinové srdce se skládá z růže a frézie. Kompozici uzavírá…
Esprit Provence Thé Vert W EDT, 10 ml
136 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Esprit Provence Zelený čaj W EDT 10 ml Toaletní voda Esprit Provence Zelený čaj je vhodná pro každodenní použití, zejména v teplejším počasí. Je ideální pro ty, kdo preferují lehké a svěží…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
