Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, střední
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Boss Woman EDP, 90 ml
od 572 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Hugo Boss Boss Woman má styl, je rafinovaná, vládne sebevědomím zrozeným z úspěchu, protože je inspirovaná moderní a sebejistou ženou. Sebevědomí a jemná smyslnost Boss Woman má razanci a smysl…
Hugo Boss Deep Red W EDP, 75 ml
od 525 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Hugo Boss Deep Red je smyslná vůně, která osloví ženy hledající výrazný a dlouhotrvající parfém. Kombinuje v sobě ovocné, květinové a dřevité tóny, které vytvářejí hřejivou a…
Guess Seductive W EDT, 75 ml
od 316 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Givenchy L'Interdit W EDP, 80 ml
od 880 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
L'Interdit je nejtroufalejší vůně od Givenchy pro všechny ženy, které se nebojí posouvat vlastní limity a porušovat pravidla. Tato sofistikovaná ultra ženská vůně probudí vaši odvahu. Klíčové…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 100 ml
od 1 040 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Calvin Klein Eternity Flame For Women EDP, 100 ml
od 470 Kč
4,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Samotný úvod tvoří osvěžující akordy mandarinky, které se proplétají se srdcem tvořeným okvětními plátky hrachoru. Elegantní květinové noty smyslně doplňují kořenité podtóny, jež dodávají vůni…
Lancôme Trésor W EDP, 100 ml
od 880 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně Lancôme Trésor je složena z květinových, ovocných, pudrových a ambrových tónů. Luxusní flakon vůně Trésor padne do ruky jako vzácný klenot. Trésor zahalí každou ženu rafinovanou, jemnou…
Armaf Club De Nuit W EDP, 105 ml
od 398 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Givenchy L'Interdit W EDP, 50 ml
od 1 461 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
L'Interdit je nejtroufalejší vůně od Givenchy pro všechny ženy, které se nebojí posouvat vlastní limity a porušovat pravidla. Tato sofistikovaná ultra ženská vůně probudí vaši odvahu. Klíčové…
Guess Guess For Women EDP, 75 ml
od 321 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Podpořte svou ženskou krásu a smyslnost pomocí vůně Guess Guess For Women, která vás zve na procházku rozkvetlým ovocným sadem. Květinově-ovocná parfémovaná voda je zabalená do moderního…
Yodeyma Celebrity Woman EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Luxusní dámská vůně Yodeyma Celebrity Woman patří k nejpopulárnějším vůním. Sladké tóny černého rybízu a orientální pačulové pozadí zabalí květinové srdce této zářící parfémové vody. Tato…
Thierry Mugler Angel W EDT, 100 ml
od 1 147 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Otevřete brány fantazie a dotkněte se nebes s vůní toaletní vody pro ženy Thierry Mugler Angel. Nebeská vůně, která vás dokáže ve vteřině navrátit do dětství, byla na trh uvedena již v roce…
Saphir Muse Night W EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Tato květinová chypre dámská vůně přináší jedinečnou smyslnost a eleganci, inspirovanou francouzským šarmem. Její komplexní složení vás zanese do vůní rozkvetlé zahrady a romantického venkova, …
Saphir Prestige W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jste spokojená se svým životem? Nechte za sebe aktivně promlouvat svou vůni. Saphir Prestige je smyslná a svěží, sofistikovaná a uvolněná. Přesně taková jako vy. Tato vůně je ideální na denní…
Saphir Cool de Saphir W EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Saphir Cool de Saphir W EDP Saphir Cool de Saphir je parfémovaná voda, která přináší jedinečný zážitek inspirovaný známou vůní Carolina Herrera Good Girl. Tato vůně je určena pro ženy, které…
Yodeyma Celebrity Woman EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Luxusní dámská vůně Yodeyma Celebrity Woman patří k nejpopulárnějším vůním. Sladké tóny černého rybízu a orientální pačulové pozadí zabalí květinové srdce této zářící parfémové vody. Tato…
Saphir Cool de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně evokuje smyslnost a odvahu. Každý den vás svádí k tomu, abyste se nedržela žádných limitů. Nebojte se vydat za dobrodružstvím a zazářit. Hlava - skořice, pačuli, cedr, ambra, …
Saphir Vida de Saphir Pour Femme EDP, 200 ml
od 460 Kč
2,30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 200 ml
Jemná ovocno-květinová vůně Vida de Saphir od Saphir je opravdovým skvostem. Zahalte se omamným závojem a vydejte se na sladké dobrodružství. V úvodu vás přivítají esence šťavnatého černého…
Guess Seductive W EDT, 50 ml
od 300 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Ironie Pour Femme – Parfémovaná voda 50 ml Parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme nabízí dynamický a kontrastní zážitek pro ženy, které rády objevují nové horizonty. Tento parfém je…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 100 ml
od 1 280 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine se vyznačuje vyváženou a sofistikovanou vůní, která je vhodná pro různé příležitosti. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které preferují…
Burberry Her W EDP, 50 ml
od 1 255 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Saphir Agua de Saphir W EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Agua de Saphir je inspirována esencí přírody a přináší osvěžující a zároveň hřejivou vůni, která je vhodná pro jarní a letní období. Její květinově-vodní symfonie vytváří…
Saphir Siloé De Saphir W EDP, 50 ml
od 249 Kč
4,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Elixír ženskosti - hravá, smyslná, nespoutaná a mladistvá. Přesně taková je vůně Siloe od Saphir. Romantická orientální květinová vůně, jejíž spojení lehkých a čerstvých tónů s intenzivními…
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 200 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 90 ml
od 2 022 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 90 ml
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 100 ml
od 2 200 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
Armaf Club De Nuit W EDP, 200 ml
od 869 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
ELODE So Lovely W EDP, 100 ml
od 145 Kč
1,45 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Dámská vůně ELODE So Lovely je přeplněná čerstvými tóny, jež přinesou gurmánský požitek pro váš nos a pro vaši pokožku koupel v zátoce esenciální svěžesti. Parfémovaná voda se nese ve víru…
Lattafa Angham Second Song W EDP 100 ml
od 516 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Lattafa Angham Second Song je unisex vůně, která spojuje sladké orientální a gurmánské tóny do elegantní a přitažlivé kompozice. Je vhodná pro ty, kdo hledají vůni s výrazným…
Asombroso by Osmany Laffita The Dream W EDP 50 ml
od 1 124 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nic nepodtrhne vaši ženskou stránku tak, jako tento parfém. Jeho bohatá vůně a vzácnost ingrediencí, z nichž byl vytvořen, vám dopřeje pocit výjimečnosti kdykoli po něm zatoužíte. Vůni ocení…
Paco Rabanne Lady Million W EDP, 30 ml
od 922 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hra s ohněm povolena! Nechte se zlákat tímto odvážným zvoláním, kterým k vám promlouvá parfémovaná voda pro ženy Paco Rabanne Lady Million. Tato svůdná, smyslná a vysoce návyková vůně ponouká…
Gucci Flora Gorgeous Jasmine W EDP, 50 ml
od 1 219 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gucci Flora Gorgeous Jasmine představuje harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů. Tento produkt od výrobce Gucci je ideální pro ženy, které hledají uklidňující a…
Saphir Muse Night W EDP, 200 ml
od 499 Kč
2,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 200 ml
Parfémovaná voda Saphir Muse Night je výjimečná svou kombinací fougerových, květinových a orientálních tónů. Tato vůně je ideální pro ženy, které preferují komplexní a bohaté vůně. Její složení…
Ariana Grande Cloud W EDP, 30 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Saphir Vida de Saphir Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
4,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
Jemná ovocno-květinová vůně Vida de Saphir od Saphir je opravdovým skvostem. Zahalte se omamným závojem a vydejte se na sladké dobrodružství. V úvodu vás přivítají esence šťavnatého černého…
Saphir Cool de Saphir W EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Cool de Saphir od výrobce Saphir je parfémovaná voda, která přináší inovativní orientálně-květinovou vůni. Tento parfém je navržen tak, aby zdůraznil složitost a dualitu ženy, která jej nosí. Je…
Yodeyma Very Special W EDP, 100 ml
od 638 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
Unikátní dámská vůně Very Special v sobě ukrývá kombinaci kakaa, nahořklých mandlí a kávy. Vše doplňuje jasmín, bulharská růže a noční hyacint. Mocná kombinace bílých květů a tonkových bobů…
Saphir Moon W EDP, 50 ml
od 299 Kč
5,98 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Parfémovaná voda Saphir Moon W EDP je určena pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni s orientálním nádechem. Tato vůně je ideální volbou pro večerní nošení a slavnostní příležitosti, …
KATY PERRY Killer Queen W EDP, 30 ml
od 180 Kč
6 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Parfémovaná voda Katy Perry Killer Queen je určená pro sebevědomé ženy, které jsou samy sebou a jdou proti proudu. Podmanivá a sofistikovaná vůně od známé popové zpěvačky Katy Perry je…
Asombroso The Sunny W EDP, 100 ml
od 1 885 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Asombroso The Sunny for Woman je parfémovaná voda pro ženy, která spojuje svěžest, eleganci a přirozenou ženskost. Vyniká svou ovocně-květinovou kompozicí s jemným kokosovo-vanilkovým akordem, …
Saphir My Future W EDP 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir My Future W EDP 200 ml Parfémovaná voda Saphir My Future přináší neobyčejný květinově-dřevitý zážitek. Je navržena pro ženy, které si rády užívají nové zážitky a…
Saphir Siloé De Saphir W EDP, 200 ml
499 Kč
2,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 200 ml
Elixír ženskosti - hravá, smyslná, nespoutaná a mladistvá. Přesně taková je vůně Siloe od Saphir. Romantická orientální květinová vůně, jejíž spojení lehkých a čerstvých tónů s intenzivními…
Narciso Rodriguez For Her W EDP 100 ml
od 1 250 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Mladý a velmi moderní americký návrhář kubánského původu Narciso Rodriguez uvedl na trh své první vůně, které se okamžitě staly hitem nejenom v USA. Dámský parfém Narciso Rodriguez For Her je…
Saphir Prestige W EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jste spokojená se svým životem? Nechte za sebe aktivně promlouvat svou vůni. Saphir Prestige je smyslná a svěží, sofistikovaná a uvolněná. Přesně taková jako vy. Tato vůně je ideální na denní…
Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman EDP, 100 ml
od 1 544 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman může být ideální volbou pro všechny milovnice ovocných a květinových vůní. Je vhodná pro denní nošení, protože není příliš…
Saphir Vida de Saphir Pink Pour Femme EDP, 200 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir Vida Pink Pour Femme EDP je inspirována oblíbenou vůní Lancome La vie est belle Rose a přináší okouzlující květinovou symfonii vhodnou pro celoroční nošení. Vůně se…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
