Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Dolce & Gabbana Dolce Blue Jasmine W EDP, 75 ml
od 1 182 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dolce & Gabbana Dolce Blue Jasmine je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně, vytvořená parfumérkou Alexandrou Carlin, patří do kategorie květinově-dřevitých…
Yodeyma Prime W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Složení vůně Yodeyma Prime vás oslní hned v úvodu, kdy se projeví svěží akordy bergamotu se sladkými podtóny. Krásná čistá květinová vůně s prvky chypre je určená pro ženy, které se chtějí cítit…
Oscar de la Renta Bella Rosa W EDP 100 ml
od 624 Kč
6,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Vůně, která vzdává hold růži, nazývané také jako královna mezi květinami. Vůně parfémované vody pro ženy Oscar de la Renta Bella Rosa, jež našla inspiraci právě v této jedinečné květině, byla na…
Chanel Chance W EDT, 100 ml
od 3 150 Kč
32 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Chanel Chance je lehká vůně plná energie a vitality, která se rozprostře po celém vašem těle. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí. Je vhodná ke každé…
Boucheron Quatre W EDP, 100 ml
2 770 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Boucheron Quatre je květinově-ovocná dámská vůně, která vás překvapí svojí elegancí a vytříbeností. Tato vůně je inspirována krásou prstenu Quatre a zároveň je navržena jako pocta pravé…
Gloria Vanderbilt Jardin a New York W EDP 100 ml
od 179 Kč
1,79 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Květinová, svěží, dřevitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - magnolie, petitgrain Srdce - jasmín, neroli, pivoňka Základ - ambra, cedr
Jean Paul Gaultier Classique W EDT, 30 ml
od 879 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Živá a smělá, jiskřící a rozkošná - taková je dámská vůně Classique od J.P.Gaultiera. Orientálně-sladká vůně je vhodná pro každý den, který chcete prožít naplno. Splňte si svůj sen s okouzlující…
Chanel Coco W EDT, 100 ml
od 2 989 Kč
30 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Francouzské
- 100 ml
Coco vznikla v březnu 1984 a je určená pro noční nošení. Tato ženská vůně je vyváženou směsí koření a jantaru. Je to vůně plná smyslů inspirovaná východem. Tvar flakónu byl v 80. letech malý a…
Tiffany & Co. Tiffany Sheer W EDT, 50 ml
od 985 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Toaletní voda Tiffany & Co. Sheer je odlehčenou, jiskřivě svěží interpretací ikonické vůně. Nechte se i vy okouzlit elegantní vůní, která je synonymem pro nadčasový luxus. Něžná pudrově…
Narciso Rodriguez Narciso Radiante W EDP, 30 ml
od 886 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Přírodní
Narciso Rodriguez Radiante W EDT je toaletní voda, která nabízí jedinečný zážitek z vůně navržený pro ženy. Zaměřuje se na kompozici, která evokuje pocit jemnosti a průzračnosti, což přispívá k…
Dior J'adore bez alkoholu W EDP, 50 ml
od 2 065 Kč
41 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Módní dům Dior znovuobjevuje J'adore, svou ikonickou dámskou vůni z roku 1999, jejíž složení neobsahuje alkohol. J'adore šíří svěží bezprostřední květinovou vůni. Vůně se štědře rozprašuje do…
Elizabeth Arden Green Tea Tropical W EDT, 100 ml
od 229 Kč
2,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Green Tea Tropical od Elizabeth Arden je osvěžující, aromatická vůně pro ženy. Green Tea Tropical je inspirována chladivým vánkem a horkým sluncem tropického pralesa. Green Tea Tropical je vůní…
Yodeyma Acqua Woman EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Orientální a dřevité vonné tóny, dělají z tohoto hřejivého parfému jistou sázku na to, že nezůstanete bez povšimnutí. Luxusní dámská vůně Yodeyma Acqua Woman, která vám propůjčí krásně svěží, a…
Lanvin Jeanne W EDP, 30 ml
od 290 Kč
9,67 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Lanvin Jeanne je rozkošná, romantická vůně, plná květin a ovocných tónů. Zpočátku vás zaujme příjemnou a podmanivou vůní lesního ovoce, především je to směs ostružin, malin a hrušek. Tón…
Thierry Mugler Angel W EDT 50 ml
od 1 086 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 50 ml
V roce 2019 vychází sesterská hvězda, která je mimořádně ženská, světlejší a elegantní. Transcendentální zážitek, fantastický svět, za hranicí času, smyslnost, čistota, jako výtah do…
Lanvin Les Fleurs Sunny Magnolia W EDT, 50 ml
od 347 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda pro ženy od značky Lanvin Sunny Magnolia vás dostane svou jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Je lehká, svěží a zároveň…
Elizabeth Taylor White Diamonds W EDT, 100 ml
od 514 Kč
5,14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
White Diamonds nebo-li bílé diamanty vznikl díky Elizabethině lásce k diamantům a šperkům vůbec. Sama vlastnila několik vyjímečných kousků, jejichž hodnota dosahovala přes sto milionů dolarů. …
Versace Eros pour Femme EDT, 100 ml
od 1 284 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská vůně Versace Eros Pour Femme je inspirována láskou, ženskou krásou a touhou. Originální kompozici parfému Eros Pour Femme navrhl Alberto Morillas, Olivier Cresp a Nathalie Lorson. …
Davidoff Cool Water Sea Rose W EDT, 30 ml
od 311 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Toaletní voda Cool Water Sea Rose vznikla v roce 2013 a poodkrývá zcela novou stránku věčné love story mezi ženou a mořem. Něžná a lahodná, tato mimořádně svěží vůně oslavuje čistotu a…
Lanvin Eclat D'Arpege Sheer W EDT, 50 ml
od 487 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kompozice vůně Lanvin Eclat D'Arpege Sheer je stejně oslnivá a zářivá jako její předchůdkyně, přičemž evokuje bublinu lásky - rozruch, jaký zamilovaný pár způsobuje v myslích přihlížejících a…
Carolina Herrera 212 W EDT, 30 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Dámská toaletní voda Carolina Herrera 212 přinese svěží vůni květin a ovoce do všedního života každé mladé ženy. Prožijte svůj den podobně jako v ulicích New Yorku s touto originální vůní od…
Chloé Chloé W EDP, náplň 150 ml
od 1 657 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Calvin Klein Sheer Beauty W EDT, 50 ml
od 416 Kč
8,32 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Calvin Klein Sheer Beauty je vůně pro rok 2012. Vychází z klasické a velmi oblíbené vůně Beauty. Sheer Beaty znamená čistá krása, protože oslavuje mladé ženy a zdůrazňuje jejich přirozenost, …
Victoria's Secret Tease Glam W EDP 100 ml
od 1 169 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
Victoria's Secret Tease Glam je parfémová voda, která osloví ženy hledající sladkou, pudrovitou a aromatickou vůni. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2019 a od té doby si získal oblibu díky…
Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia EDT 75 ml
od 1 397 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Aqua Allegoria Flora Cherrysia z kolekce Aqua Allegoria je květinově-ovocná vůně pro ženy. V úvodu ucítíte tóny vodního melounu, který postupně přejde do akordů třešňového květu. Na závěr se…
Thierry Mugler Starlicious Berry Licorice W EDT 75 ml
od 885 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Thierry Mugler Starlicious Berry Licorice je moderní gurmánská vůně, která spojuje svěží ovocné tóny s jemnými květinovými akordy a sladkou lékořicí. Vznikla jako součást kolekce…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, Tester 100 ml
od 1 799 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Yodeyma Tayda W EDP, 50 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Niche
Při výběru dámské parfémy je důležité zohlednit typ vůně, její intenzitu a vhodnost pro různé příležitosti. Parfémová voda Tayda od Yodeyma představuje svěží a lehkou kompozici, která spojuje…
Liu.Jo Lovely U W EDP, 100 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
V kouzelném světě dámských vůní Liu.Jo nás tentokrát čeká setkání s mladistvě krásnou a svěží vůní dokonale ilustrující styl moderní sebevědomé ženy. Má v sobě hravost i svůdnost, radost…
Miu Miu Fleur De Lait W EDP, 30 ml
od 1 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Miu Miu Fleur De Lait EDP 30 ml je dámský parfém, který zaujme svou ovocně-květinovou kompozicí. Tento parfém nabízí kombinaci sladkých a svěžích tónů, což jej činí ideální volbou pro ženy, …
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pivoine W EDT, 50 ml
od 558 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda L'Eau D'Issey Pivoine od značky Issey Miyake se otevírá lehkým a svěžím ovocným akordem hrušky, jejíž vůně se snoubí s květinovým nektarem pivoňky. V srdci této vůně se…
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Homme M EDT 100 ml
od 854 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Citrusově vodní vůně L´eau par Kenzo je interpretací vodní svěžesti. Svěží, živoucí voda, která čerpá energii ze srdce země. Vůni uvádí osvěžující yuzu, japonský citronek, který se poté mísí s…
AVON TTA Amour W EDP 50 ml
od 301 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Výběr parfému je ovlivněn osobním vkusem a potřebou, aby vůně vydržela a zároveň byla příjemná v různých situacích. TTA Amour EDP nabízí vyváženou kompozici, která spojuje intenzitu a eleganci, …
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto W EDP, 75 ml
od 795 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto je svěží a jemná vůně, která oslavuje přirozenou krásu a energii přírody. Její dřevitě-květinová kompozice s jemným vanilkovým nádechem…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 50 ml
od 887 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Bvlgari Omnia Amethyste W EDT, 50 ml
od 1 364 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Bvlgari Omnia Amethyste přináší jemnou a sofistikovanou květinovou vůni, která oslavuje přirozenou eleganci a ženskost. Její inspirací se staly třpytivé odstíny drahokamu ametystu, …
Davidoff Cool Water Woman EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 838 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool Water…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 30 ml
od 812 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
AVON Imari Free W EDT 50 ml
od 179 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
AVON Imari Free je toaletní voda, která přináší osvěžující a smyslný zážitek. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež kombinuje svěžest a jemnou smyslnost. Její hlavní tóny tvoří italský…
Chanel Chance W EDP, 35 ml
od 2 003 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Dámský parfém Chanel Chance je velmi ženská, elegantní a sofistikovaná vůně. Chanel Chance je mladá vůně proty, kteří se odvažují snít. Chanel je elegantní a jedinečný, můžete jej nosit při…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 50 ml
od 731 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Guess Seductive Dream W EDT, 75 ml
od 504 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Dream W EDT je toaletní voda pro ženy, která se vyznačuje květinově-ovocnou jantarovou vůní. Tato vůně osloví především ty, kdo hledají jemnost a přirozenou ženskost. Svou lehkou…
Miu Miu L'Eau Bleue W EDP, 100 ml
od 1 648 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
L'Eau Bleue od značky Miu Miu je květinově-zelená vůně pro ženy. Elegantní tyrkysový flakon a štěstí, které v sobě ukrývá, vám zajistí perfektní den. Hlava vůně je čistě květinová a tvoří ji…
Yodeyma Kara W EDP, 15 ml
od 157 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svými zelenými a vodními tóny vyjadřuje tento parfém smyslnost. Jemnost jablka v kombinaci s bambusem vytváří jemně svěží dřevité tóny. Kara je stimulující vůně pro živou a veselou…
Jeanne en Provence Verveine Thé Blanc W EDP 60 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Jeanne en Provence Verveine Thé Blanc je dámská parfémovaná voda, která nabízí osvěžující a lehkou vůni s citrusovými tóny. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni, která je svěží, čistá a…
Prada Paradoxe Sweet Chemistry W EDP, náplň 100 ml
od 2 549 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Prada Paradoxe Sweet Chemistry představuje unikátní spojení květinových, ovocných a orientálních tónů, které vytváří harmonickou a sofistikovanou kompozici. Je určena pro ženy, …
Issey Miyake Pleats Please L'Eau W EDT, 50 ml
od 344 Kč
6,88 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Citrusová, dřevitá, pižmová vůně pro ženy s tóny růží. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Složení Hlava - růže Srdce - růže, neroli, růžový pepř Základ - cedr, pačuli, pižmo
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 100 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
