Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lancôme Idôle W EDT, 50 ml
od 1 432 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Staňte se tím, čím se máte stát. To vám vždy připomene tato toaletní voda pro ženy. Tato vůně byla stvořena pro každého, kdo pevně stojí za tím, v co věří – ať už jako jednotlivec, nebo jako…
Paris Corner Khair Confection W EDP, 100 ml
od 360 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Paris Corner Khair Confection je dámská parfémová voda, která nabízí jedinečný zážitek díky své lehké a krémové kompozici. Vyznačuje se smyslnou a svůdnou vůní, která je ideální pro ženy…
Thierry Mugler Alien W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 099 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Yodeyma For You W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svěžest grapefruitu, něžnost jasmínu a poetické tóny jantaru dodávají parfému sladko-alkalickou vůni. Francouzská vůně, přinášející štěstí a úsměv na tváři každé své majitelce. Umožní vám to…
DKNY Women Energizing W EDP, 50 ml
od 671 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…
Chanel Chanel No.5 Eau Premiere 2008 W EDP 35 ml
od 1 929 Kč
55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 35 ml
Chanel No. 5 Eau Premiere je jemnější, lehčí a svěžejší varianta světoznámého parfému Chanel No. 5. V hlavě parfému se skrývá jasmín a nerol, v srdci je růže a ylang-ylang a základ patří smyslné…
Elizabeth Arden Green Tea Mimosa W EDT, 100 ml
od 205 Kč
2,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Velmi příjemná svěží květinová vůně ideální do letních dní. Tato vůně vás bude doprovazet v horkém poledni, na odpolední kávě nebo na romantické procházce při západu slunce. Flakon navržený do…
Guess Seductive Flirt W EDT 75 ml
od 438 Kč
5,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 75 ml
Nikdo neodolá auře smyslnosti, kterou okolo vás vytvoří toaletní voda Guess Seductive Flirt. Na pultech světových parfumerií se objevila v roce 2020 a od té doby stále sbírá plusové body. …
Chanel Chance W EDP, 100 ml
od 1 708 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Dámský parfém Chanel Chance je velmi ženská, elegantní a sofistikovaná vůně. Chanel Chance je mladá vůně proty, kteří se odvažují snít. Chanel je elegantní a jedinečný, můžete jej nosit při…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 75 ml
od 682 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Paradiso toaletní voda pro ženy 75 ml
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC, 100 ml
od 2 370 Kč
- Kolínská voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Luxusní English Pear & Freesia od Jo Malone je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a cukrový meloun, květinové srdce se skládá z růže a frézie. Kompozici uzavírá…
Chanel Chance W EDT, 50 ml
od 2 310 Kč
46 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Chanel Chance Lehka vůně plná energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí.
Jil Sander Sport for Women EDT, 30 ml
od 297 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jil Sander Sport For Women je jiskřivou vůní, která oslavuje romantické západy slunce a divoké plážové večírky. Květinově-ovocná kompozice sálá vitalitou a štěstím. Spojuje potěšení tropických…
COACH Floral W EDP, 50 ml
od 707 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018 je individuální, autentická a současná vůně, která představuje duši značky Coach. Je individuální, autentická a současná. Coach Floral…
Yodeyma Tendenze W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vůni Yodeyma Tendenze lze nosit jak na jaře díky třešním, létu zase dominuje pomeranč a bergamot, podzim si spojíme s hruškami a zimu s karamelem a vanilkou. Kdo by nemiloval kombinaci těchto…
Yodeyma Tayda W EDP, 100 ml
od 747 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Yodeyma Tayda - Eau de Parfum Yodeyma Tayda je parfémovaná voda určená pro ženy, které vyhledávají spojení s přírodou a milují teplé sluneční paprsky. Vonné složení této vůně vás přenese do…
Lolita Lempicka Le Parfum W EDP, Tester 100 ml
od 918 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda Lolita Lempicka Le Parfum je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Ideální volba pro…
Chloé Chloé W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 190 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Versace Crystal Noir W P, 90 ml
od 1 647 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podlehněte kouzlu oblíbené dámské vůně Crystal Noir od značky Versace, která je k dostání ve své nejkoncentrovanější a nejsmyslnější podobě. Esence tajemství a sofistikované smyslnosti s…
Gucci Flora Gorgeous Orchid W EDP, 30 ml
od 862 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
Gucci Flora Gorgeous Orchid je parfémová voda, která nabízí květinovou vůni s gurmánskými tóny. Je navržena tak, aby oslovila ženy, které hledají vůni, jež je nejen příjemná, ale také…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 25 ml
od 435 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
- Vodní vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Parfums De Marly Valaya W EDP, 75 ml
od 5 356 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Parfums De Marly Valaya vnáší do prostoru ženskost a intimitu zapomenutých dámských spodniček z 18. století a dojem hlubokého nádechu čerstvého vzduchu. Vrací se k dědictví…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 3 x 20 ml
od 2 547 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
Bruno Banani Woman EDT, 50 ml
od 273 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Yodeyma Tayda W EDP, 15 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Yodeyma Tayda je parfémovaná voda navržená pro ženy, které preferují svěžest a eleganci spojenou s přírodními tóny a slunečným dnem. Tato vůně působí jako jemná připomínka letního odpoledne…
Moschino Couture W EDP, 100 ml
od 999 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Milujete luxus a styl ve všech jeho podobách? Pak je právě pro vás tou nejlepší volbou parfémovaná voda pro ženy Moschino Gold Fresh Couture. Již extravagantní flakon v podobě zlatého čisticího…
Lancôme Idôle Peach 'N Roses W EDP, 100 ml
od 1 922 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Ovocně-květinová parfémovaná voda přináší svěží a moderní interpretaci ženskosti, která se hodí pro každodenní nošení i výjimečné chvíle. Její kompozice spojuje šťavnaté ovoce s elegantními…
MEXX Whenever Wherever W EDT, 15 ml
od 73 Kč
4,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 15 ml
Whenever Wherever je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje mandarinku, hrušku a lístky konvalinky. V srdci ucítíte mirabelku, rebarboru, jasmín a fialku. Kompozici uzavírá pižmo, …
Chanel No.5 Eau Premiere W EDP, 100 ml
od 3 604 Kč
36 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
- 100 ml
Chanel No.5 Eau Premiere je moderní květinová vůně pro elegantní a šarmantní ženy, které milují nové a krásné věci. Tento parfém je dokonalou kompozicí tónů pestrobarevného složení. Nositelky…
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014 W EDP, 50 ml
od 1 063 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Givenchy Ange ou Demon Le Secret luxusní tajemná květinová vůně, která se stane vaší druhou kůží. Tváří této opojné vůně Ange ou Demon Le Secret se stala Uma Thurman a na trh byla uvedena v roce…
Paris Corner Taskeen Marina W EDP 100 ml
od 346 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Taskeen Marina je parfémovaná voda, která je určena pro ženy. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají harmonickou kombinaci svěžesti a elegance. Vůně se otevírá svěžími…
Ajmal Raindrops W EDP, 50 ml
od 162 Kč
3,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 50 ml
Ajmal Raindrops je kombinací povznášejících ovocných a smyslných květinových tónů pro ultramoderní ženu dneška. Vůně vyzařuje jednoduchou eleganci, která obklopuje nositele v jemné vazbě…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pivoine W EDT, 100 ml
od 723 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda L'Eau D'Issey Pivoine od značky Issey Miyake se otevírá lehkým a svěžím ovocným akordem hrušky, jejíž vůně se snoubí s květinovým nektarem pivoňky. V srdci této vůně se…
Thierry Mugler Starlicious Pineapple Musk W EDT 75 ml
od 1 012 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Mugler Starlicious Pineapple Musk přináší jedinečnou kombinaci svěžesti, sladkosti a smyslnosti, která osloví ženy hledající lehkou a zároveň výraznou vůni. Její květinově-ovocná…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 75 ml
od 1 044 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 75 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Cerruti 1881 Reve de Roses W EDP, 50 ml
od 678 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Cerruti 1881 Rêve de Roses je dámská parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato vůně je dílem parfumérky Louise Turner, která se zaměřila na vytvoření zářivé a harmonické…
AVON Eve Truth W EDP 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jedinečná kompozice parfému Avon Eve Truth je navržená ke zvýraznění přirozeného ženského šarmu. Hlava - černý rybíz, karambola, cassis, granátové jablko Srdce - pivoňka, gardénie, růžová…
Carolina Herrera Good Girl Blush W EDP, 150 ml
od 3 129 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Carolina Herrera Good Girl Blush je výrazem moderní ženskosti, která se nebojí kontrastů. Vůně je inspirována pudrovou tvářenkou a je určena pro ženy, které jsou něžné a romantické, ale zároveň…
Givenchy Irresistible W EDT, 50 ml
od 909 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Uvolněte se, nechte věci plavat a užijte si nová propojení – s druhými i sama se sebou. Potřebnou energii vám k tomu kdykoli dodá toaletní voda pro ženy Givenchy Irresistible. Přijměte její…
Dermacol Dolce Identita Vanilla & Jasmine W EDP 50 ml
od 519 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dermacol Dolce Identita Vanilla & Jasmine je lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Tato parfémovaná voda pro ženy vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená…
Burberry Brit Sheer W EDT, 100 ml
od 749 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Burberry Brit Sheer je citrusově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny ananasu a liči. Srdce vůně patří mandarince a yuzu, v základu nalezneme pižmo a pryskyřici. Jedná se…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 200 ml
od 825 Kč
4,13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 200 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
AVON Perceive W EDP, 100 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Neodolatelně přitažlivá za všech okolností. Dámská parfémovaná voda AVON Perceive patří již řadu let mezi stálice na toaletním stolku tisíců žen, které nedají dopustit na její nezaměnitelnou…
Versace Versense W EDT, 50 ml
od 1 239 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda Versace Versense je jako květinový pugét uvázaný z vůní Středomoří. Spojením svěžesti s energií dokonale reprezentuje ženu, která souzní se nekonečnou sílou a krásou…
Christian Dior Pure Poison W EDP, 30 ml
od 1 599 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Christian Dior Poison Pure - parfémová voda. Pure Poison v sobě má svůdnost v té nejryzejší podobě. Vůně Pure Poison je založená na pomerančovém květu, jasmínu, gardénii, ambře a santalu. Pure…
Thierry Mugler Starlicious Pistachio Praline W EDT 75 ml
od 1 045 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda pro ženy, která spojuje gurmánské požitky s elegancí a ženskostí, přináší jedinečnou vůni inspirovanou radostí z malých okamžiků. Její lehká intenzita a svěží charakter z ní činí…
Gucci Bloom W EDT, 50 ml
od 1 050 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Gucci Bloom je odlehčenou verzí oblíbeného podpisu Gucci Bloom, který nenápadně povzbuzuje ženy, aby se staly tou nejlepší verzí sebe sama. Tato oblíbená vůně, charakterizovaná…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
